AGENT X - ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE DLA INDYWIDUALISTÓW

Inspirowany: historiami o tajniakach

AGENT X – ESCAPE ROOM AKCJI

1 TAJNY AGENT

60 MINUT NA POKONANIE ZŁOWROGIEJ ORGANZACJI

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

TEMATYKA: SZPIEGOWSKI, TAJNA AKCJA!

CENA: 39 ZŁ

24 / 7 / 365

#BEZ REZERWACJI – KUPUJESZ I MASZ

dostęp 24/7

– escape room online dla osób indywidualnych jest dostępny praktycznie non-stop, gdyż nie potrzebujesz Mistrza Gry – możesz zagrać o dowolnej porze dnia i nocy. Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub tablet oraz dostęp do Internetu. Po dokonaniu płatności, zostanie do Ciebie wysłany link z zagadkami, które będziesz mógł rozwiązywać u siebie w domu. Zagadki możesz rozwiązywać z rodziną.
Z

podpowiedzi do każdej zagadki

– nie obawiaj się, że utkniesz – do każdej zagadki jest przygotowana podpowiedź

potrzebujesz przerwy?

– w każdym momencie możesz przerwać grę i wrócić do niej później
b

ranking

– liczy się szybkość i poprawne odpowiedzi. Weź udział w grze, a być może i Ty staniesz na podium.

ZOBACZ ZWIASTUN – ESCAPE ROOM DO DOMU

#TRAILER POKOJU

WIRTUALNY ESCAPE ROOM ONLINE

AGENT X

Zostałeś uziemiony w domu – to fakt. Jednak to Cię nie powstrzyma. Twój genialny umysł nie jest ograniczony żadną przestrzenią. Wykorzystaj swoje talenty oraz szczyptę technologii i pomóż Agentom Terenowym wykonać misję.

Bez wątpienia, tylko z Twoją zdalną pomocą będzie to możliwe. Niczym kameleon, będziesz musiał podszyć się pod pracownika złowrogiej organizacji i zdobyć dane potrzebne do wykonania misji. W związku z tym, pokrzyżuj plany wroga, chcącego przejąć kontrolę nad światem!

W wyniku tego, jedyne czego potrzebujesz to komputer lub tablet oraz dostęp do internetu. Po dokonaniu płatności, zostanie do Ciebie wysłany link z zagadkami, które będziesz mógł rozwiązywać u siebie w domu.

Niewątpliwie, wsparcie na pewno się przyda – tak, zagadki możesz rozwiązywać z rodziną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. nami

Istotnie, czasu jest jak na lekarstwo, gdyż konkurencyjne ekipy wyruszyły już w teren i każdy liczy na zwycięstwo. Jednak wierzymy w Ciebie! Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia!

Dodatkowo jeśli potrzebujesz gry drużynowej albo dla większej ilości drużyn sprawdź koniecznie escape room online dla firm – Projekt XD. Wtedy możesz grać nawet z 6 osobami w zespole! A o tej samej porze może grać jednocześnie kilka, a nawet kilkaset ekip!

#opinie i recenzje

„Koronawirus wprowadził rozwiązania ułatwiające życie i rozrywkę młodym rodzicom. Nie sądziłam, że w pierwszych miesiącach uda nam się wyjść do Escape Roomu (lubimy taką zabawę). Tymczasem #siedzwdomu sprawiło, że firmy otworzyły się na inne podejście do oferty i właśnie rozwiązaliśmy 11-zadaniową zagadkę. Nie była skomplikowana, ale dała nam kilkadziesiąt minut przyjemności, z której mogliśmy skorzystać podczas gdy synek śpi. Bez szukania opieki, bez martwienia czy wszystko jest OK.”
Anna

Anna

„Witam, Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dziękuję za fantastyczną rozgrywkę”
Grzegorz

Grzegorz

„Witam, Serdecznie dziękuję za przesłanie kod ? Właśnie skończyliśmy grać z przyjaciółmi – super zabawa ? !!! Czekamy na drugi online escape room ?”
Agata

Agata

„Ok, dzieku za link, Fajny pomysł macie! Pozdrawiam serdecznie”
Robert

Robert

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#TYLKO ORYGINALNE ZAGADKI

PRZEŻYJ TO SAM!

#PRZYKŁADOWA ZAGADKA

POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ RÓWNIEŻ:

WIRTUALNE ESCAPE ROOMY ONLINE:

 
MASZ OCHOTĘ NA GRĘ ZESPOŁOWĄ? ZOBACZ NASZE WIRTUALNE ESCAPE ROOMS
Zarezerwuj również przygodę w kryminalnym escape roomie – Anatomia Zbrodni 2 lub w escape roomie pełnym akcji – Protokół C.H.I.M.E.R.A. Dowiedz się więcej również o mobilnym escape roomie. Mamy również w ofercie podróżniczy escape room online W 60 minut dookoła świata oraz sensacyjny escape room online – Projekt XD.

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM DLA DZIECI

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM PODRÓŻNICZY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM KRYMINALNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

- min. gry | 1 osoba
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

pl_PL