Inspirowany: Sherlock Holmes, CSI, Elementary

KRYMINALNY ESCAPE ROOM ONLINE ANATOMIA ZBRODNI

1 - 5 GRACZY ONLINE

60 MINUT NA ODNALEZIENIE MORDERCY

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

TEMATYKA: KRYMINALNY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ANATOMIA

ZBRODNI

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ:

Polityka Prywatności

1 + 2 =

WYBIERZ TERMIN

#REZERWACJA

 

ZOBACZ ZWIASTUN – KRYMINALNY ESCAPE ROOM ONLINE

#TRAILER POKOJU

KRYMINALNY ESCAPE ROOM ONLINE

ANATOMIA ZBRODNI

Kto odwiedził nasz stacjonarny escape roomie Anatomia Zbrodni 2 ten wie, że historia seryjnego mordercy – Kręgarza, nie została w pełni wyjaśniona: sprawa została umorzona, a podejrzany wyszedł na wolność. Nie tyle brak dowodów, a fakt pojawienia się identycznych zbrodni podczas przetrzymywania zbrodniarza w areszcie, sprawiły, że władze nie mogły go dłużej trzymać…!

To wydarzenie wstrząsnęło miastem. Wymiar sprawiedliwości nic nie może zrobić. Na szczęście, pojawił się prywatny detektyw, który za punkt honoru postawił sobie schwytanie i raz na zawsze zamknięcie Kręgarza. Dlatego wy, obiecujący kryminolodzy, jesteście wezwani by pomóc mu w tej sprawie. Ze względu na stan epidemiologiczny, musicie działać zdalnie, ale przy pomocy najnowocześniejszych metod.

W wyniku tego, Poszukiwacze Przygód wyruszyli, by zdobyć rozsiane po całym świecie niezwykłe minerały, niezbędne do otworzenia przejścia. Niewątpliwie, sprawa nie jest prosta, gdyż wskazówki ze starożytnej tablicy zostały zapisane zagadkowo…

Za pomocą wizualizacji 3D wyruszacie do mieszkania złoczyńcy. Z tego, co udało się ustalić śledczym, Kręgarz sporządził listę ofiar, która może pomóc w jego schwytaniu. Znajdźcie ją oraz jak najwięcej dowodów, które go pogrążą. Na całą sprawę macie tylko 60 minut, inaczej, morderca może zorientować się, co się dzieje i zniknąć na zawsze. Nie spłoszcie go!

#opinie i recenzje

We enjoyed very much taking part in The Project X with Gamescape. It's a great tool for remoted teams to integrate and a great exercise to stretch our brain cells (on something other than job related tasks:). We recommend The Project X especially for all internationally distanced teams using English as working language! Thank you Gamescape for helping us to bond in the difficult times!
Arniq Ka

Arniq Ka

To było nasze pierwsze doświadczenie z wirtualnym escape roomem, po kilku udanych podejściach w realu. Okazało się niezwykle satysfakcjonujące, a emocje nie różniły się od tych przeżywanych w prawdziwym pokoju. Projekt XD ma wysoki poziom zagadek, trzeba się wysilić, aby nie sięgnąć po podpowiedź. Jednak efekt końcowy przynosi radość. Dziękujemy za możliwość przeżycia przygody nie ruszając się z domu ?
Katarzyna Skręt

Katarzyna Skręt

Mieliśmy przyjemność wczorajszego wieczoru zmierzyć się z Projektem XD i jak zawsze nie zawiedliśmy się ? czas upłynął nam na miłej chwili relaksu, odmóżdżeniu podczas rozwiązywania zagadek, bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy ? polecamy zdecydowanie zagrać i ruszyć szare komórki do działania a nie pożałujecie ? pozdrawiamy cała fantastyczna ekipę ?
Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#TYLKO ORYGINALNE ZAGADKI

PRZEŻYJ TO SAM!

#GALERIA ZAGADEK

POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ RÓWNIEŻ:

WIRTUALNE ESCAPE ROOMY ONLINE:

Zarezerwuj również przygodę w kryminalnym escape roomie – Anatomia Zbrodni 2 lub w escape roomie pełnym akcji – Protokół C.H.I.M.E.R.A. Dowiedz się więcej również o mobilnym escape roomie. Mamy również w ofercie podróżniczy escape room online W 60 minut dookoła świata oraz sensacyjny escape room online – Projekt XD.

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM DLA DZIECI

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM PODRÓŻNICZY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM KRYMINALNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

- min. gry | 1 osoba
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!