Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gamescap/domains/gamescape.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Dla firm - WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW - Gamescape

wyjście integracyjne kraków

Wyjście integracyjne Kraków pomysły? Kraków to miejsce, w którym nie brakuje możliwości na spędzenie wartościowego czasu po godzinach. Jeśli szukasz nowoczesnej rozrywki, która zapewni Wam sporą dawkę emocji, możliwość rywalizacji i genialnie spędzony czas – zapraszamy. O zabawie wiemy wszystko!

Skazani na frajdę? No jasne, że tak!

Start – od dwóch osób. Jeśli więc Twoja firma to Ty i Twój bratanek, możecie u nas zrobić imprezę integracyjną, że głowa mała. Większe gabaryty? Naraz, jednocześnie, pomieścimy kilkadziesiąt osób na 300 m2. To jest nasz limit, więcej nie udźwigniemy. No ale wiesz, da radę też w turach!

Wyłoń lidera, daj motywację, pokaż firmę z dobrej strony

Sam wiesz, nie musimy Ci mówić, jak ogromne znaczenie mają imprezy motywacyjne dla Twoich pracowników. W Gamescape w dodatku gra pomoże Ci znaleźć w Twoim zespole prawdziwego lidera – tego, który poprowadzi wszystkich do walki. O lepszą sprzedaż, o nowego klienta, o kolejny deadline. To rozrywka zespołowa, która dobrze robi w relacjach. Czyli team building pełną gębą!

Wygodna płatność i faktura

Wiemy, że chcesz wrzucić sobie całość w koszty – dlatego u nas nie ma problemu z fakturami. Drukowana czy online? Wybór należy do Ciebie. Płacić możesz gotówką i kartą, w tym kartą AMEX. Jeśli oczywiście masz ochotę! Jeśli chcesz zrobić przelew, to tylko z góry przed imprezą.

We speak English!

Chcecie się bawić w międzynarodowym towarzystwie? Żaden problem! Nasza załoga nie ma problemu z językiem angielskim – dlatego do zabawy zapraszamy również obcokrajowców. Czujcie się u nas jak u siebie! 🙂

Za nami współpraca z najlepszymi z najlepszych

Oni mają szósty zmysł!

Outside the box? Jasna sprawa!

Zobaczcie naszą nową grę – city hunting

Jesteście mistrzami czterech ścian i żaden Cube Wam nie jest straszny? Wyjdźcie na ulicę. Miasto rządzi się swoimi, brutalnymi prawami. A zegarek wciąż tyka, odmierzając czas do unicestwienia ziemi. Wyjście integracyjne Kraków? Ruszajcie na miasto!

wyjście integracyjne kraków

Wyjście integracyjne Kraków?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Tak naprawdę, możemy dla Was zrobić wiele. Połączyć pokoje, wpleść w grę produkty marki i jej historię, a nawet ukochanego brand hero. Masz pomysł, który nie ma sobie równych? Napisz do nas. Niemożliwe nie istnieje!

    Kontakt z nami:

    Not readable? Change text. captcha txt