Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gamescap/domains/gamescape.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Dla szkół - Gamescape

Escape room dla szkół

Atrakcje dla dzieci w Krakowie to nie tylko kino czy plac zabaw. Wybierasz się z klasą na miasto? A może organizujesz wycieczkę do Krakowa i chcesz, żeby dzieciaki bawiły się świetnie? Weźcie udział w escape room i bawcie się jak nigdy przedtem.

To gra testowana na dzieciach 😉

Escape Room? I jest fajnie w szkole!

Warunki? Wiek 7 lat. Więcej nie stawiamy żadnych! Za to w zamian dajemy wiele – specjalnie przygotowane scenariusze (dla Maluchów: Zaginione Kryształy, dla Starszaków np. Piraci), możliwość organizacji poczęstunku, świetną zabawę i generalne przepocenie szarych komórek. Przyjemne z pożytecznym? Jesteśmy jak łakocie i witaminy 🙂

Wycieczka do Krakowa? Wyjazd musi być niezapomniany!

W Gamescape kochamy Kraków. To oczywiste! Chcemy, aby Wasz przyjazd tutaj był rewelacyjny. Po zabytkach i opowieściach o historii miasta, zapraszamy na niecodzienną formę rozrywki, która uczy współpracy, myślenia pod presją czasu, a do tego jest prawdziwą frajdą dla Dużych i Małych. Obiecujemy, że tego wyjazdu nie zapomnicie długo.  Szczególnie, że po wszystkim wyślemy Wam pamiątkowe zdjęcie. Atrakcje dla dzieci Kraków? Tylko Gamescape!

Escape room to nie bułka z masłem. I dlatego jest wyjątkowy!

Zobaczcie, jak dzieci i młodzież radzą sobie z myśleniem pod presją czasu, jak pracują zespołowo, kto z nich jest Mózgiem Operacji, a kto Liderem? To nietypowa lekcja umiejętności miękkich, logicznego myślenia, a nawet angielskiego – wystarczy, że wybierzecie scenariusz w tym języku. Korzyści edukacyjnych jest wiele, odpowiedź tylko jedna – zapraszamy do naszych escape rooms!

Zwiedzanie i rozrywka? Tak być powinno.

Zobacz nasze Escape City Games 😉

Zapraszamy Was do nowej formuły, którą znajdziesz tylko u nas. Połącz zwiedzanie miasta z rozwiązywaniem zagadek i szukaniem skarbów. Mamy dla Ciebie specjalnie przygotowane trasy po największych zabytkach, wirtualnego przewodnika i moc emocji! I nie, nie musicie znać miasta – pokieruje Was GPS-geocaching.

Brzmi interesująco? Dowiedz się więcej!

Atrakcje dla dzieci – Kraków

Zobacz nasz cennik

  • Godzinna zabawa w Escape room już od 39 zł/os.

  • Dwu-godzinna gra po mieście Escape city już od 69 zł/os.

  • Nauczycieli/Opiekunów zapraszamy gratis do zabawy wraz z podopiecznymi lub na pyszną kawę

  • UWAGA! Istnieje możliwość dofinansowania. Zatem, jeśli w klasie są uczniowie, których niestety nie stać na bilet wstępu – napiszcie do nas maila i opiszcie sytuację – kto wie, może pomożemy?

  • Pssst! Można u nas płacić kartą!

Większa grupa? To możliwe. Napisz do nas.

Wycenimy Was indywidualnie 🙂

    Kontakt z nami:

    Not readable? Change text. captcha txt