Inspirowany: Sherlock Holmes, CSI, Elementary

KRYMINALNY ESCAPE ROOM ONLINE ANATOMY OF CRIME 2

1 - 5 GRACZY ONLINE

60 MINUT NA ODNALEZIENIE MORDERCY

Intermediate level of difficulty

TEMATYKA: KRYMINALNY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Anatomy

2.0

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ:

the Privacy Policy

10 + 12 =

BOOK A GAME!

#BOOKING

 

ZOBACZ ZWIASTUN – KRYMINALNY ESCAPE ROOM ONLINE

#TRAILER of the adventure

KRYMINALNY ESCAPE ROOM ONLINE

Anatomy 2.0

Kto odwiedził nasz stacjonarny escape roomie Anatomia Zbrodni 2 ten wie, że historia seryjnego mordercy – Kręgarza, nie została w pełni wyjaśniona: sprawa została umorzona, a podejrzany wyszedł na wolność. Nie tyle brak dowodów, a fakt pojawienia się identycznych zbrodni podczas przetrzymywania zbrodniarza w areszcie, sprawiły, że władze nie mogły go dłużej trzymać…!

To wydarzenie wstrząsnęło miastem. Wymiar sprawiedliwości nic nie może zrobić. Na szczęście, pojawił się prywatny detektyw, który za punkt honoru postawił sobie schwytanie i raz na zawsze zamknięcie Kręgarza. Dlatego wy, obiecujący kryminolodzy, jesteście wezwani by pomóc mu w tej sprawie. Ze względu na stan epidemiologiczny, musicie działać zdalnie, ale przy pomocy najnowocześniejszych metod.

W wyniku tego, Poszukiwacze Przygód wyruszyli, by zdobyć rozsiane po całym świecie niezwykłe minerały, niezbędne do otworzenia przejścia. Niewątpliwie, sprawa nie jest prosta, gdyż wskazówki ze starożytnej tablicy zostały zapisane zagadkowo…

Za pomocą wizualizacji 3D wyruszacie do mieszkania złoczyńcy. Z tego, co udało się ustalić śledczym, Kręgarz sporządził listę ofiar, która może pomóc w jego schwytaniu. Znajdźcie ją oraz jak najwięcej dowodów, które go pogrążą. Na całą sprawę macie tylko 60 minut, inaczej, morderca może zorientować się, co się dzieje i zniknąć na zawsze. Nie spłoszcie go!

#reviews

We enjoyed very much taking part in The Project X with Gamescape. It's a great tool for remoted teams to integrate and a great exercise to stretch our brain cells (on something other than job related tasks:). We recommend The Project X especially for all internationally distanced teams using English as working language! Thank you Gamescape for helping us to bond in the difficult times!
Arniq Ka

Arniq Ka

To było nasze pierwsze doświadczenie z wirtualnym escape roomem, po kilku udanych podejściach w realu. Okazało się niezwykle satysfakcjonujące, a emocje nie różniły się od tych przeżywanych w prawdziwym pokoju. Projekt XD ma wysoki poziom zagadek, trzeba się wysilić, aby nie sięgnąć po podpowiedź. Jednak efekt końcowy przynosi radość. Dziękujemy za możliwość przeżycia przygody nie ruszając się z domu ?
Katarzyna Skręt

Katarzyna Skręt

Mieliśmy przyjemność wczorajszego wieczoru zmierzyć się z Projektem XD i jak zawsze nie zawiedliśmy się ? czas upłynął nam na miłej chwili relaksu, odmóżdżeniu podczas rozwiązywania zagadek, bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy ? polecamy zdecydowanie zagrać i ruszyć szare komórki do działania a nie pożałujecie ? pozdrawiamy cała fantastyczna ekipę ?
Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#Only ORIGINAL RIDDLES!

Experience it yourself!

#The gallery OF PUZZLES

You should also try:

VIRTUAL ESCAPE ROOMY ONLINE:

Book an adventure in a criminal escape room – Anatomy of Crime 2 or the action Escape room – C.H.I.M.E.R.A Protocol Learn more about the Mobile Escape Room. Mamy również w ofercie podróżniczy escape room online W 60 minut dookoła świata oraz sensacyjny escape room online – Projekt XD.

ESCAPE ROOM ONLINE

60 minutes games | 2-4 people
ESCAPE ROOM FOR KIDS

ESCAPE ROOM ONLINE

60 minutes games | 2-4 people
ADVENTURE ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

60 minutes games | 2-4 people
Criminal escape room

ESCAPE ROOM ONLINE

60 minutes games | 2-4 people
ESCAPE ROOM ACTION AND SPY AGENTS

ESCAPE ROOM ONLINE

60 minutes games | 2-4 people
XMAS ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

timeless game | 1 person
ESCAPE ROOM ACTION AND SPY AGENTS

Download for free!

A DIY zombie escape room!

PSSST!

Zombie Escape Room – it’s a DIY kit to make your very own escape room at home!

Attention! This kit will turn your living room into a nail-biting adventure! Especially recommended for a house party.

Download, print it out, and start the party tonight!