Escape room dla rodziny W GAMESCAPE! 😀

ESCAPE ROOM DLA RODZINY W GAMESCAPE! 😀
Halo? Czy to ciocia z Ameryki?

Zdarzyło Ci się kiedyś wypowiedzieć podobne słowa do słuchawki telefonu? Możliwe, że tak, choć wiemy, że nie każdy ma rodzinę w Ameryce. 😉 Idziemy jednak o zakład, że większość naszych czytelników może pochwalić się krewnymi rozsianymi po całym świecie – na przykład takimi pochodzącymi z Melbourne, Toronto, Kioto, Kapsztadu… albo Gdańska, Warszawy lub Zakopanego!
Choć miejsca te znajdują się w różnej odległości od Krakowa, to zazwyczaj sprawa ma się podobnie: tak czy siak trudno jest się spotkać. Ale kiedy już okazuje się, że istnieje możliwość zobaczenia się po kilku dobrych latach, następuje eksplozja niepomiernej radości! Możliwe, że dobrze znasz ten stan i wiesz, co dzieje się później: obydwie strony przechodzą do ustalania wszelkich informacji: kto, do kogo, na jak długo…
I kiedy telefon zostaje odłożony, gospodarze nagle stają przed nie lada wyzwaniem: jak zorganizować czas, aby pokazać gościom jak najwięcej, a jednocześnie dostarczyć im jedynej w swoim rodzaju rozrywki? Do głowy zaczynają przychodzić różne pomysły: muzea, zwiedzanie miasta, dobre restauracje… Wszystko to wydaje się świetną zabawą, jednak z czasem goszczący zaczynają zastanawiać się, czy dałoby się wpleść w to coś jeszcze bardziej niesztampowego, zapewniającego całą masę doznań i angażującego każdego członka familii?

Propozycja escape room dla rodziny

Cóż, jeśli w tym momencie to właśnie Ty stoisz przed taką zagwozdką, to pozwól, że poddamy Ci pewną propozycję. Brzmi ona: „escape room dla rodziny”! Ciekawie, prawda? 😉 Oj, uwierz – nie zawiedziesz się!
A jeśli nikt do Ciebie nie wpada, jednak masz ochotę pobawić się ze swoimi domownikami, to cóż… Możemy powiedzieć Ci tylko tyle, że ten tekst TAKŻE JEST DLA CIEBIE! 😀
Zakładając więc, że po prostu szukasz pomysłu na świetną zabawę w gronie rodziny – czy to tej pochodzącej z daleka, czy tej z baaaardzo bliska – jesteśmy skłonni więc namówić Cię do tego, abyś koniecznie zapoznał się z dalszą częścią artykułu. Escape room dla rodziny jest bowiem dla wszystkich!

Pokoje zagadek – poznaj najważniejsze informacje!

Możliwe, że kiedyś było Ci dane usłyszeć o podobnej formie rozrywki i nawet zacząłeś wyobrażać sobie, na czym ona polega. W końcu polskie określenie nieco naprowadza na odpowiedź… Jednak istnieje szansa, że masz jeszcze kilka pytań. Z chęcią na nie odpowiemy! 😀 A właściwie to opiszemy, na czym polega mechanika, jakie są reguły i czego w ogóle możesz się spodziewać. 😉 No to do dzieła! Dowiedz się, czym tak naprawdę jest escape room Kraków!

Same plusy

Po pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, mowa jest tu o pomieszczeniach, po których rozsiane są różne łamigłówki. Sens grze i wszelakim działaniom nadaje scenariusz, który określa cel (inaczej misję) przedsięwzięcia, a także role, które przybierają uczestnicy. W naszym lokalu najlepiej sprawdzą się drużyny zawierające do siedmiu członków – wszystko to z uwagi na wygodę Twoją oraz Twoich współgraczy.
Na zabawę poświęconych jest 60 minut – właśnie w takim czasie trzeba się zmieścić, aby ukończyć misję i odnieść sukces. 😉 Każda grupa ma do dyspozycji Mistrza Gry, czyli osobę znającą każdy pokój od podszewki, a co za tym idzie – służącą podpowiedzią oraz dobrą radą.

A jakie scenariusze oferujemy w Gamescape? To m. in.:

Kryminalny – tutaj uczestnicy wcielają się w światowej sławy kryminologów, którzy mają na celu poznać tożsamość seryjnego mordercy, złapać go i położyć kres jego pełnej brutalności

Przygodowo-piracki – oto propozycja dla tych, którzy od zawsze chcieli posiąść ogromny majątek! Właśnie taki czeka na śmiałków, którzy odważą się stanąć oko w oko z przygotowanymi przez korsarzy zagadkami.

Sensacyjny – czyli pełen zwrotów akcji, łączący zwinność ciała z bystrością umysłu. Jeśli podziwiałeś bohaterów książek Dana Browna, ta opcja to idealny sposób, aby wejść do świata, w którym sztuka posiada swoje tajemnice. A ich rozwikłanie pozwoli Tobie oraz Twojej drużynie powstrzymać organizację SpiderTech przed użyciem arcyniebezpiecznego wirusa!

Magiczny – jeśli czujesz, że kryje się w Tobie duże dziecko i wcale nie boisz się do tego przyznać… A do tego pragniesz pomóc pewnemu niesfornemu Skrzatowi, który to nie upilnował magicznych kryształów chroniących czarodziejski świat przed bandą wrednych stworów – oto coś dla Ciebie!

Jak widzisz, masz kilka niepowtarzalnych opcji do wyboru! A jeżeli masz problem, aby obrać jeden typ… no cóż, w takim razie nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko skusić się na każdą z naszych propozycji… 😉

Escape room dla rodziny – zaskocz swoją familię!

Wiesz już, że escape room Kraków stanowi odpowiedź na Twoje rozterki. 😉 Taka gra nie dość, że w pozytywny sposób zadziwi członków Twojej rodziny, to na dodatek będzie ona stanowiła świetny pretekst, aby porobić razem coś angażującego cały zespół!

Bowiem jednym z najważniejszych warunków, jakie trzeba spełnić, aby odnieść sukces, jest współpraca między uczestnikami, a także swobodny przepływ informacji oraz chęć niesienia pomocy. A wszystko to okraszone świetną zabawą, podczas której można spełnić swoje marzenia z dzieciństwa (i nie tylko ;)) i wcielić się w Indianę Jonesa lub tajnego agenta!

Brzmi kusząco, czyż nie?

Oczywiście! Zatem nie zwlekaj dłużej! Ustal ze wszystkimi plan działania, a następnie skontaktuj się z nami! 😀 Chętnie poznamy Twoje rodzeństwo, ciocię, wujka lub kuzynostwo, skądkolwiek by oni nie byli! Z niecierpliwością wyczekujemy rychłego spotkania! 🙂

Download for free!

A DIY zombie escape room!

PSSST!

Zombie Escape Room – it’s a DIY kit to make your very own escape room at home!

Attention! This kit will turn your living room into a nail-biting adventure! Especially recommended for a house party.

Download, print it out, and start the party tonight!

[sibwp_form id=2]