Gra miejska na panieński lub kawalerski?

Czemu nie?!

JEDYNY W SWOIM RODZAJU POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI W KRAKOWIE – TYLKO Z GAMESCAPE!

Gra miejska na panieński lub kawalerski? Czemu nie?! Już niedługo nadejdzie TEN dzień: jedna z najbliższych Ci osób stanie na ślubnym kobiercu i powie sakramentalne „Tak”. Jednak zanim Twoja przyjaciółka lub Twój przyjaciel na dobre oddadzą się życiu małżeńskiemu, trzeba wcześniej godnie pożegnać błogi panieński lub kawalerski stan. Przypuszczamy, że zależy Ci na tym, aby dzień owego pożegnania był równie obfity w doświadczenia oraz emocje jak dzień samych zaślubin. Coś czujemy, że czytasz ten tekst właśnie na skutek gorączkowego wpisywania w wyszukiwarkę haseł w stylu: „panieński kraków”, „kawalerski kraków”, „pomysły na panieński kraków”. Czy mamy rację? 😉 Jeśli tak, to świetnie trafiłeś/-aś, ponieważ przyszykowaliśmy dla Ciebie świetną ofertę w postaci gry typu outdoor, która zapewni przyszłym małżonkom (i nie tylko) wiele ekscytujących momentów! Zaintygowany/-a? Koniecznie czytaj dalej!

Jak wygląda City Game na panieński oraz kawalerski i czemu jest to najlepsza opcja?

Jeśli nie było Ci jeszcze dane brać udziału w grze typu outdoor, to pozwól, że szybko przybliżymy Ci całą ideę. 🙂 Zabawa polega na tym, że grupa znajomych (w tym wypadku Ty, przyszły małżonek lub małżonka, oraz pozostali uczestnicy wieczoru) wciela się w rolę określoną przez scenariusz gry, na przykład w tajnych agentów. W naszym lokalu zostają oni uzbrojeni w ekwipunek potrzebny do zabawy, a następnie wyruszają na miasto, gdzie czekają na nich zagadki. Biorący udział są kierowani przez specjalny system do wyznaczonych miejsc, więc nie ma szans, aby się zgubić. 😉 Na całość przewidziane jest 120 minut i jeśli wydaje Ci się, że to sporo, to wiedz, że każda minuta jest tu na wagę złota!

Gra miejska na panieński – Brzmi jak dobry plan, prawda?>

Nie dość, że City Game na panieński lub kawalerski jest niestandardową formą rozrywki (co na pewno sprawi, że uczestnicy na długie lata zapamiętają zorganizowaną przez Ciebie imprezę, a Ty zaczniesz jawić im się jako osoba kreatywna i myśląca nieszablonowo), to na dodatek wspólne rozwiązywanie problemów (lub zagadek ;)) ma to do siebie, że mocniej zawiązują się więzi. Dlatego, nawet jeśli w zabawie będą brały udział osoby z różnych środowisk (na przykład panie zarówno z otoczenia panny młodej, jak i pana młodego), to istnieje szansa, że nagle nawiąże się między nimi przyjacielska nić.

Jak gra miejska na panieński wygląda?

Jeśli w Twojej wyszukiwarce pojawiły się hasła „pomysł na panieński kraków”, „kawalerski kraków” lub „panieński kraków” – to znak, że zależy Ci na zabawie właśnie w tym mieście. Nasza gra outdoor pozwala Tobie i Twoim znajomym eksplorować najbardziej reprezentatywne okolice Krakowa, jednocześnie dając szansę na poznanie kilku ciekawostek i zajrzenie do zakamarków, o których być może nie mieliście nawet pojęcia! To niewątpliwie jedne z przyjemniejszych „efektów ubocznych”! 😀 Jak już wiesz, zabawa odbywa się na świeżym powietrzu, w aktywnej formie, więc jeśli jeszcze brakuje Ci dosłownie kilku milimetrów, aby dopiąć guzik garnituru lub zaciągnąć zamek sukienki do końca – możliwe, że nasza gra pomoże Ci w osiągnięciu celu. 😉

Wieczór panieński to nie zabawa… to gra! I to miejska!

A jeśli chcesz jeszcze nieco podkręcić emocje, to mamy dla Ciebie świetną opcję (która w czasie pandemii sprawi, że unikniesz niepotrzebnego mandatu ;)) – możliwość podzielenia większej ilości osób na kilka podgrup, które będą między sobą konkurować o pierwsze miejsce! Nie ma to jak odrobina grywalizacji, prawda?

Powiedzmy sobie szczerze – City Game na panieński lub kawalerski potrafi dać wycisk nie tylko szarym komórkom, ale także ciału – w końcu przez 120 minut trzeba nieustannie podążać tropem łamigłówek! Jednak nie martw się – specjalnie na takie okazje istnieje możliwość wynajęcia sali na pół godziny, a tam… dzieje się magia. 😉 Ty i Twoja grupa nie tylko dacie odpocząć swoim nogom, ale także będziecie mogli uzupełnić kalorie i płyny. Wszystko po to, aby być gotowym na dalsze części tego szalonego wieczoru!

Reasumując…

Gra miejska na panieński lub kawalerski w Krakowie to zdecydowanie jedna z ciekawszych oraz bardziej emocjonujących propozycji. Możliwość wcielenia się w kogoś, od kogo zależą losy świata, mnogość angażujących zagadek, wspólne rozwiązywanie problemów, aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, obcowanie z rozszerzoną rzeczywistością (AR)… To wszystko i jeszcze więcej pozwoli przyszłym małżonkom zapamiętać swój wieczór panieński / kawalerski do końca swoich dni! A przecież o to w tym wszystkim chodzi, prawda?

Jeśli się z nami zgadzasz, to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Już nie możemy się doczekać, kiedy usłyszymy Twój głos lub zobaczymy wiadomość od Ciebie, więc zrób tę przyjemność i sobie, i nam! 😀

Czekamy!

Download for free!

A DIY zombie escape room!

PSSST!

Zombie Escape Room – it’s a DIY kit to make your very own escape room at home!

Attention! This kit will turn your living room into a nail-biting adventure! Especially recommended for a house party.

Download, print it out, and start the party tonight!

[sibwp_form id=2]