Floating Item

KRAKOW TURISTS

czyli wszystko, co najsmaczniejsze w naszym pięknym mieście!

ESCAPE ROOMS – ENGLISH VERSION

KRAKÓW DLA TURYSTÓW?

Zapraszamy! Wszystkie nasze escape rooms są dostępne w języku angielskim ? Jeśli jesteś z tych, którzy zawsze czują, że w weekend muszą wyruszyć w miasto i poszukują atrakcji, jak dla gości zagranicznych, tak zwany Kraków dla turystów – wiedz, że jesteś w dobry miejscu. Wszystkie nasze escape roomy, wirtualne pokoje i gry miejskie są w przygotowane w języku angielskim. A nasza obsługa, wiedząc, że Kraków dla turystów to miasto numer jeden, włada językami obcymi. A gdyby okazało się, że nie mówimy w Twoim języku, zawsze chętnie pomożemy, nawet jeśli mielibyśmy porozumiewać się na migi. Zresztą, od czego tez jest Google Translator 🙂

ESCAPE ROOMS I KRAKÓW DLA TURYSTÓW

W naszym repertuarze mamy zarówno escape roomy o tematyce kryminalnej, gdzie wpleciona jest autentyczna, mrożąca krew w żyłach, historia z Krakowskiego Kazimierza, jak również – przygoda z odległych tropikalnych wysp, na których rządzili niegdyś Piraci. Nie zabraknie również nowych technologii oraz czegoś dla najmłodszych uczestników. Dla tych starszych, pełen zwrotów akcji escape room sensacyjny, a dla tych trochę mniejszych – pokój zagadek pełen magii, fantastycznych stworów i nieprzewidywalnych zaklęć. Wybierz swoją przygodę i przeżyj to sam – oczywiście w towarzystwie znajomych lub/i rodziny!

ESCAPE ROOM FOR KIDS

60 minutes games | 2-4 people
MAGIC ESCAPE ROOM

ADVENTURE ESCAPE ROOM

60 min. gry | 2-5 osób
TREASURE HUNT ESCAPE ROOM

CRIMINAL ESCAPE ROOM

60 min. gry | 2-7 osób
DETECTIVE ESCAPE ROOM

ACTION ESCAPE ROOM

C.H.I.M.E.R.A PROTOCOL

60 min. gry | 2-6 osób
NEW-TECH ESCAPE ROOM

#OUTDOOR

A dla Ciekawych Miasta – GRA MIEJSKA, czyli poznaj KRAKÓW inaczej!

Aktywnie, zabawnie i z nutką rywalizacji. Tak, jak lubisz.

Zwiedzanie Krakowa?

Zobacz go naszymi oczami.

W 3D i 4K!

Trochę jak z filmu
Mission? Może, ale nie impossible. Czy wiesz, że zwiedzanie możesz połączyć ze świetną zabawą z przyjaciółmi, a do tego uratować Kraków przed zagładą? Nie daj się prosić. To miasto Cię potrzebuje!

Trochę jak z PS3
Kłopoty? Pozbędziesz się ich wprawnym ciosem srebrnego miecza i specjalną spluwą pożyczoną od Agenta J. Inni będą deptać Ci po piętach, ale wiesz, że to dla Ciebie kaszka z mleczkiem. Niech zwycięży najlepszy!

Trochę jak z… 21 wieku?
Nasz pomysł na zwiedzanie to po prostu powiew nowoczesności. To pomysł idealny dla tych, którzy mają inne oczekiwania. Dla paczki przyjaciół, dla zgranej rodzinki, dla firmowych gangów. Połącz zwiedzanie z dobrą zabawą. Bo tak!

Co ma wspólnego turystyka z grą komputerową i filmem o agentach FBI?

Wbrew pozorom wiele. I mamy na to dowody!
Zwiedzanie? Jest przewodnik i tłumek turystów, są zabytki i powolny spacerek od atrakcji do atrakcji. Jest muzeum, stare miasto, teatr, pomnik. Brzmi nudno? Trochę. Można inaczej? Oczywiście, że można! A my powiemy Ci jak ; )

#OUTDOOR

Wybierz misję w nieznane:

CITY GAME KRAKOW

120 minutes | 2-6 players
CITY GAME

HOLIDAY CITY GAME

120 min. gry | 2-4 osób
FAMILY

CITY GAME FOR KIDS

120 minutes | 2-6 players
ADVENTURE CITY GAME

CITY GAME KRAKOW

60 min. gry | 2-6 osób
CRIMINAL

#outdoor

GRA MIEJSKA KRAKÓW na iPadach!

Dlaczego warto wybrać naszą metodę?

Spokojnie! Z nami się nie zgubisz

Aby zagrać w naszą grę nie musisz znać miasta ani ślęczeć nad mapą. Dzięki GPS i geolokalizacji nasze urządzenia będą prowadzić Cię od atrakcji do atrakcji, związanej z Twoją misją, i tak aż do zwycięstwa.

Drużyna już od czteropaku

Nie potrzebujesz Drużyny Pierścienia, żeby połączyć zwiedzanie Krakowa z naszą rozgrywką. Wystarczą cztery osoby, które staną naprzeciw siebie w walce o to #ktostawiapiwo. Lub lody. Bo w naszej zabawie mogą wziąć udział i dzieci, wystarczy że ukończyły 10 rok życia. Chcesz zagrać tylko we dwójkę? Nie ma sprawy.

Przewodnik w etui. I zdalnie sterowany!

O poszczególnych krakowskich zabytkach opowie Ci nasz magiczny talizman, znakiem jabłka grawerowany. Możesz poprosić go, aby powtórzył – zrobi to chętnie – i nawet po kilkunastu razach nie da znać swojemu zniecierpliwieniu. To Cię nudzi? Przełącz dalej!

Pamiątka fajniejsza niż selfie

Zdjęcia to za mało. Co powiesz na smak zwycięstwa i odznakę, która dowodzi Twojemu geniuszowi, godnemu Indiany Jonesa? Nawet kilka godzin w naszym mieście może stać się przygodą wartą zapamiętania. To suwenir, który warto mieć.

#OUTDOOR

CITY GAME KRAKOW

– jak to wygląda w praktyce?

!

Godzina Zero

Czas na ostateczne instrukcje
Spotykamy się na miejscu o wyznaczonym czasie. Każda drużyna dostaje iPady, które będą Waszymi przewodnikami po grze i mieście – wyświetlą wszystkie niezbędne wskazówki, pozwalające Wam ukończyć misję.

Wyścig z czasem.

Kraków ma ostatnią szansę. W mieście może się zdarzyć wszystko. Gra wymaga od Was wiele – rozwiązujcie zagadki, poszukujcie przedmiotów schowanych w mieście, rozmawiajcie ze swoim wirtualnym mentorem i dzięki rozszerzonej rzeczywistości ożywiajcie przedmioty, aby pokazały Wam swoje tajemnice. Czas, start!

Liczą się tylko sekundy.

Zwycięzca może być tylko jeden!
Wyniki poszczególnych drużyn zliczane są na bieżąco i wyświetlane na iPadach, więc przez cały czas dokładnie wiecie, gdzie jesteście, co macie robić i na jakim etapie jest drużyna przeciwna. I niech zwycięży najlepszy!

REVIEWS

Oni już zwyciężyli.

I teraz dają rady innym!

City games are super fun. However, the augmented reality city games offered by Gamescape are one of a kind. Teamwork, fun, a walk around Krakow, something for technology fans, something for puzzles for fans. All this and much more to try while having fun. I recommend this game to everyone, both as an integration event for the company and a meeting with friends!
Testimonial Item

Anna Drabik

The most recommendable entertainment. Great fun, as well as an innovative form of integration. Together with my friends, thanks to the captivating story and remarkable tasks, we felt like real treasure hunters. Another plus is that you can walk many Krakow paths that we have never seen before.
Testimonial Item

Magdalena Łukaszczyk

Escapecity is a fantastic alternative to simply visiting Krakow! Not only can you get to know Krakow through interesting facts about famous monuments, but also have a great time!
Playing with iPads allows you to see "invisible" things and of course prevents getting lost;). The puzzles are tailored to the group's needs and are designed so that none of the team members would have time to think about boredom. I heartily recommend this form of entertainment!
Testimonial Item

Joanna Strzelecka

Need something for another occasion?

Check out our suggestions:

firma

TEAMBUILDING FOR COMPANIES

Company dinner? Find an alternative. One that builds a team, does chemistry, and stimulates emotions. We have been cooperating with companies of all sizes for years. And we have a great offer for you!

WIECZÓR PANIEŃSKI LUB KAWALERSKI

ESCAPE ROOM FOR STUDENT. AND MASTER!

We have a s-u-p-e-r idea for the Last Evening of Freedom. It will be thrilling. Will you save the bride? Won't you let the Young be kidnapped? We hope!
SZKOLA

ESCAPE ROOM KRAKÓW FOR SCHOOLS

Chcesz zorganizować coś ciekawego dla Twojej klasy? A może organizujesz wycieczkę do Krakowa i szukasz fajnej, rozwijającej rozrywki dla uczniów po zwiedzaniu? Poznaj naszą ofertę!

DZIECI

ESCAPE ROOM KRAKOW FOR BIRTHDAY

Fajny pomysł na urodziny Twojego dziecka? Taki inny niż wszystkie? Z przygodą i poczęstunkiem? Zobacz naszą propozycję na ten wyjątkowy dzień.

VOUCHER

OR A GIFT?

Zbliża się wyjątkowa okazja? Sprezentuj jubilatowi emocje. Będzie długo pamiętał ten wieczór. I może to będzie tylko początek świetnej przygody?

WRITE TO US:

the Privacy Policy

3 + 10 =

Download for free!

A DIY zombie escape room!

PSSST!

Zombie Escape Room – it’s a DIY kit to make your very own escape room at home!

Attention! This kit will turn your living room into a nail-biting adventure! Especially recommended for a house party.

Download, print it out, and start the party tonight!

en_GB