RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA A RELACJE Z BLISKIMI

W dzisiejszych czasach rzeczywistość wirtualna dosłownie stała się naszą rzeczywistością. Nie wyobrażamy sobie wyjść z domu bez telefonu, większość uczniów nie korzysta już z podręczników, a wiedzy szuka raczej w sieci. Rozrywkę często zapewniają nam social media. Nie ma co ukrywać, że nowoczesne technologie pozwoliły nam na ogromny rozwój oraz bezdyskusyjnie ułatwiają nam funkcjonowanie. Z drugiej strony rzeczywistość wirtualna również w dużym stopniu ograniczyła bardzo ważny aspekt w naszych życiach – relacje. Na spotkaniach na pewno nie raz zdarzyło wam się sięgnąć po telefon albo waszą formą wspólnej rozrywki było oglądanie filmu. Pokoje zagadek okazały się miejscami, w których dobrowolnie odkładamy nasze internetowe życia i skupiamy się na tym co teraz, ciesząc się czasem spędzonym z bliskimi.

POKOJE ZAGADEK I ICH TECHNOLOGIE

Nie ma co ukrywać, że pokoje zagadek w dużej mierze opierają się na technologii – dzięki temu gracze mogą w jak najbardziej kreatywny oraz zaskakujący sposób spędzić swój czas wolny. U nas, w Gamescape, również korzystamy z jej pomocy. Nawet poszliśmy o krok dalej i w niektórych naszych atrakcjach możecie mieć styczność z rozszerzoną rzeczywistością. Różnica polega na tym, że dzięki niej możecie w kreatywny i nietypowy sposób urozmaicić swój czas z bliskimi, a nie się go pozbawić.
Naszym celem nie jest jednak pokazanie Wam, że technologia negatywnie wpływa na Wasze relacje, a wręcz przeciwnie – chcemy pokazać, że przy jej pomocy możecie wspólnie przeżyć niesamowitą przygodę, która zapewni Wam mnóstwo rozrywki i satysfakcji.

Grupa bliskich znajomych, grających w gry miejskie

GRY MIEJSKIE, CZYLI NIETYPOWY SPACER PO KRAKOWIE

Znudziły Wam się typowe spacery? A może macie ochotę poznać Kraków z innej strony? To w takim razie macie niesamowitą okazję, aby zaskoczyć swoich bliskich i zabrać ich na aż dwu i pół godzinną misję po Krakowie! Niezależnie czy marzy Wam się ratowanie magicznego świata czy może chęć wcielenia się w tajnych agentów – nasze gry miejskie są w stanie Wam to zaoferować! Dla turystów chętnych nie tylko zwiedzić Kraków, ale i zapoznać się z jego najsłynniejszymi legendami mamy idealną grę – Legendy Krakowskie. Nasi najmłodsi gracze również nie muszą się martwić – Magic Portal sprawdzi się dla nich idealnie.

 

lupa i stempel, pod lupą napis escape game

Nasze gry miejskie to nie tylko świetna okazja, by poznać nietypowe miejsca w Krakowie. Jest to również szansa na odkrycie nowej formy rozrywki i kto wie – może odkrycie swoich nowych umiejętności?
Gdy pogoda nie będzie dopisywać, a nadal jesteście ciekawi, jak wygląda zabawa z rozszerzoną rzeczywistością, to nasz pokój C.H.I.M.E.R.A Protocol na pewno sprosta Waszym oczekiwaniom.
Już dziś zarezerwujcie jedną z naszych atrakcji i pozwólcie sobie na niesamowitą przygodę w Gamescape!

Outdoorowe gry z rozszerzoną rzeczywistością znajdziecie tutaj → https://gamescape.pl/gra-miejska-krakow-escapecity/.

Download for free!

A DIY zombie escape room!

PSSST!

Zombie Escape Room – it’s a DIY kit to make your very own escape room at home!

Attention! This kit will turn your living room into a nail-biting adventure! Especially recommended for a house party.

Download, print it out, and start the party tonight!