Inspirowany: historiami tajnych agentach wywiadu

WIRTUALNY ESCAPE ROOM – XD PROJECT

1 - 5 GRACZY ONLINE, NAWET TYCH POD PSEUDONIMEM...

TIK-TAK... 60 MINUT AKCJI

MISJA PRAWIE NIEMOŻLIWA, POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY

TEMATYKA: AKCJA, TAJNIACKO-SENSACYJNY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ:

the Privacy Policy

5 + 3 =

BOOK A GAME!

#BOOKING

 

SEE THE TRAILER - Escape Room

#TRAILER of the adventure

ESCAPE ROOM ONLINE

PROJEKT XD

Jesteśmy W.I.S.E.: niezależną, międzynarodową organizacją wywiadowczą, działającą na najwyższym poziomie tajności, by chronić świat przed niebezpieczeństwami.

Kilka miesięcy temu trzech naukowców z ośrodka badawczego w Spider Tech zaginęło. Co więcej, sprawa najwyraźniej została zatuszowana. W związku z tym, podejrzewamy, że zaginięcie naukowców jest związane z tym, co Spider Tech nazywa wewnętrznie PROJEKTEM XD. Nie wiemy dokładnie, co to jest, ale raport Kameleona (naszego podwójnego agenta) wskazuje, że mamy do czynienia z czymś bardzo niebezpiecznym.

W wyniku tego, aby dowiedzieć się więcej, wybraliśmy Was jako naszych najlepszych agentów. Dlatego też wraz z Zespołem Agentów Terenowych macie do wykonania następującą misję:

Zatem, zbadajcie kompleks Spider Tech i zdobądźcie tajne plany Projektu XD. Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia. Bez odbioru.

Istotnie, czasu jest nie jest dużo by wykonać całe zadanie. Niewątpliwie sprawę utrudnia fakt, że w teren wyruszyły również konkurencyjne Zespoły, które nie do końca są waszymi sprzymierzeńcami. Jednak my – wierzymy w Was i Waszą ekipę! Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia!

#reviews

We enjoyed very much taking part in The Project X with Gamescape. It's a great tool for remoted teams to integrate and a great exercise to stretch our brain cells (on something other than job related tasks:). We recommend The Project X especially for all internationally distanced teams using English as working language! Thank you Gamescape for helping us to bond in the difficult times!
Arniq Ka

Arniq Ka

To było nasze pierwsze doświadczenie z wirtualnym escape roomem, po kilku udanych podejściach w realu. Okazało się niezwykle satysfakcjonujące, a emocje nie różniły się od tych przeżywanych w prawdziwym pokoju. Projekt XD ma wysoki poziom zagadek, trzeba się wysilić, aby nie sięgnąć po podpowiedź. Jednak efekt końcowy przynosi radość. Dziękujemy za możliwość przeżycia przygody nie ruszając się z domu ?
Katarzyna Skręt

Katarzyna Skręt

Mieliśmy przyjemność wczorajszego wieczoru zmierzyć się z Projektem XD i jak zawsze nie zawiedliśmy się ? czas upłynął nam na miłej chwili relaksu, odmóżdżeniu podczas rozwiązywania zagadek, bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy ? polecamy zdecydowanie zagrać i ruszyć szare komórki do działania a nie pożałujecie ? pozdrawiamy cała fantastyczna ekipę ?
Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#Only ORIGINAL RIDDLES!

Experience it yourself!

#The gallery OF PUZZLES

You should also try:

VIRTUAL ESCAPE ROOMY ONLINE:

Book an adventure in a criminal escape room – Anatomy of Crime 2 or the action Escape room – C.H.I.M.E.R.A Protocol Learn more about the Mobile Escape Room.

Download for free!

A DIY zombie escape room!

PSSST!

Zombie Escape Room – it’s a DIY kit to make your very own escape room at home!

Attention! This kit will turn your living room into a nail-biting adventure! Especially recommended for a house party.

Download, print it out, and start the party tonight!