FAQ

Poniżej znajdują się wszystkie odpowiedzi. Świat Nieznanych Wód stoi przed Tobą otworem i czeka, aż uzbrojony w wiedzę i piracki kordelas, wsiądziesz na pokład swojego statku.

Co to jest escape room?

Escape room to inteligentna rozrywka – pokoje pełne zagadek, rozwijające kreatywność, spostrzegawczość, logiczne myślenie i umiejętności dedukcyjne oraz zacieśniające więzy współpracy w grupie. Celem jest rozwiązanie zagadek w ciągu 60 minut w specjalnie zaaranżowanym do tego pomieszczeniu, w klimacie, stanowiącym temat przewodni danej przygody. W ciągu godziny doświadcza się rzeczywistej gry komputerowej czy bierze udział w filmie akcji – wyzwań i dobrej zabawy nie brakuje 😀 To doskonała rozrywka niezależnie od pory roku i dnia dla każdego, kto lubi ciekawie spędzać czas wolny. Zbierz swoją drużynę, zarezerwuj miejsce i przeżyj niesamowite emocje w Gamescape!

Pierwszy raz będę na takiej rozrywce – dam radę? Co powinienem wiedzieć?

Jak najbardziej – wielu graczy zaczyna u nas swoją przygodę z rozrywką, jaką jest escape room. Nie musisz wiedzieć nic przed grą – moderator we wszystko Cię wprowadzi. A w razie czego udzieli dodatkowych wskazówek podczas gry.

Dla kogo jest gra?

Dla otwartych i lubiących wyzwania osób od nastolatków po ich dziadków 😀 Dla tych, którzy lubią zabawę w gronie przyjaciół, znajomych, rodziny, kolegów z boiska czy pracy. Grupa może liczyć od 2 do 5 lub więcej (zależnie od pokoju) osób.

Jak długo trwa gra?

Plan jest taki, że w ciągu 60 min realizujecie misję w escape room.

Czego nie można robić podczas gry?

Zakazane jest spożywanie alkoholu, palenie papierosów (po prostu wszelkie używki zostaw sobie na później), ściąganie i niszczenie wystroju i innych elementów pokoju (za zniszczenia gracze odpowiadają materialnie) czy przywłaszczanie sobie rzeczy. Wskazane jest pobudzenie szarych komórek, wyostrzenie zmysłów i świetna komunikacja.

Czy osoby nie znające języka polskiego mogą wziąć udział w grze?

Jak najbardziej – wszelkie wskazówki w pokojach są zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Moderatorzy gry również mówią po angielsku, a niektórzy również po francusku, hiszpańsku, niemiecku czy rosyjsku 😀

Co się stanie, jak zabraknie mi czasu na ukończenie misji?

Zostajesz tam na wieczność … 🙂 żartujemy. Pokoje nie są zamykane, w każdym momencie możesz samodzielnie opuścić pomieszczenie. Możesz skorzystać z vouchera 50% zniżki na kolejne podejście do tej misji.

W co mam się ubrać?

W Gamescepe nie będzie ćwiczeń fizycznych, tylko aktywność umysłowa. Ubierz się wygodnie i w swoim stylu. Po prostu bądź sobą.

Czy mogę przyjść z dziećmi?

Jak najbardziej, najmłodsi też się dobrze bawią pod opieką dorosłych, zwłaszcza znalezionymi w pokoju gadżetami 😀

Jak zarezerwować grę?

Najprościej dokonać rezerwacji poprzez stronę – widzisz dostępne terminy i wybierasz dogodny dla Ciebie, rezerwując go poprzez płatność online. Jeśli masz kupon/voucher, dodatkowe pytania lub po prostu wolisz zapłacić gotówką LUB KARTĄ na miejscu, to możesz zrobić rezerwację telefonicznie: +48 789 31 54 01 lub mailowo: hello@gamescape.pl

Czy mogę anulować rezerwację lub zmienić termin gry?

Zmiany lub odwołania rezerwacji możesz dokonać z min. 24-godz. wyprzedzeniem, telefonicznie: +48 789 315 401, +48 882 420 516 lub mailowo hello@gamescape.pl

Co się stanie, jak się spóźnimy?

Uciekną Wam cenne minuty – moderator może być zmuszony skrócić Wam czas gry (gdyż następne grupy czekają na swoją przygodę). Zalecamy, by pojawić się 10-15 minut przed rozpoczęciem gry, by spokojnie zapoznać się z miejscem, regulaminem i posłuchać moderatora gry, który wprowadzi Was w fabułę danego pokoju.

Jak mogę dokonać płatności?

Masz do wyboru płatność online za pomocą powyższego formularza rezerwacji, przelewem na konto w IdeaBank 31 1950 0001 2006 0017 9286 0002 (tytułem: „Imię i Nazwisko”) lub płatność gotówką LUB KARTĄ na miejscu przed rozpoczęciem gry.

Mogę otrzymać fakturę/rachunek?

Tak, podaj nam swoje dane wcześniej mailowo na adres hello@gamescape.pl a po grze będzie już czekała na Ciebie faktura.

Czy można płacić kartą?

Tak, można płacić kartą – posiadamy terminal płatniczy.

Czy escape room jest klimatyzowany?

Tak, schładzamy Twoje rozgrzane do czerwoności szare komórki – mamy klimatyzowane escape roomy.

Mimo uważnej lektury Twoje pytania pozostają bez odpowiedzi?

Wow! Lubimy Cię za to. Napisz maila, odpowiemy!

    Kontakt z nami:

    Not readable? Change text. captcha txt