Floating Item

GRA MIEJSKA KRAKÓW

POKÓJ ? JAKI POKÓJ? WYJDŹ NA ZEWNĄTRZ!
I rozwiązuj zagadki w miejskiej dżungli!

escape room kraków
firma

FIRMOWE WYJŚCIE INTEGRACYJNE

Kolacja firmowa? Znajdź alternatywę. Taką, która buduje zespół, robi chemię, działa na emocje. Od lat współpracujemy z firmami różnej wielkości. I mamy dla Was rewelacyjną ofertę!

WIECZÓR PANIEŃSKI LUB KAWALERSKI

ESCAPE ROOM NA KAWALERSKI. I PANIEŃSKI!

Mamy s-u-p-e-r pomysł na Ostatni Wieczór Wolności. Będzie z dreszczykiem. Uratujecie pannę młodą? Nie dacie uprowadzić Młodego? Mamy nadzieję!
SZKOLA

ESCAPE ROOM KRAKÓW DLA SZKÓŁ

Chcesz zorganizować coś ciekawego dla Twojej klasy? A może organizujesz wycieczkę do Krakowa i szukasz fajnej, rozwijającej rozrywki dla uczniów po zwiedzaniu? Poznaj naszą ofertę! Zobacz

DZIECI

ESCAPE ROOM KRAKÓW NA URODZINY

Fajny pomysł na urodziny Twojego dziecka? Taki inny niż wszystkie? Z przygodą i poczęstunkiem? Zobacz naszą propozycję na ten wyjątkowy dzień. Zobacz

VOUCHER

A MOŻE PREZENT?

Zbliża się wyjątkowa okazja? Sprezentuj jubilatowi emocje. Będzie długo pamiętał ten wieczór. I może to będzie tylko początek świetnej przygody? Zobacz.

CZY WIESZ, ŻE

#GRA MIEJSKA KRAKÓW

TO ŚWIETNY POMYSŁ NA:

firmowe wyjście integracyjne (nawet na bardzo dużą imprezę: 10 – 100 – 1000 uczestników!)

wieczór panieński lub/i kawalerski (może być nawet wersja Panie na Panów)

wycieczkę szkolną

zwiedzanie Krakowa w niekonwencjonalny sposób

świętowanie urodzin w grze miejskiej dla dzieci

Prezent z okazji urodzin, świąt, Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Chłopaka itd.

ponad

5 lat

na rynku

ponad

270

przeprowadzonych gier miejskich

event dla

220

osób grających jednocześnie

#CO TO JEST?

GRA MIEJSKA KRAKÓW

Floating Item

PO PIERWSZE FABUŁA

Gra miejska Kraków = ciekawa fabuła w postaci filmiku, zagadki spójne i wpisane w historię gry, a do tego 2 różne zakończenia, zależnie od tego, czy Ci się uda, czy jednak antybohater Cię przechytrzy. Bądź czujny!

SZCZYPTA MAGII – AUGMENTED REALITY!

To nie jest zwykła gra miejska Kraków. Bynajmniej! To gra z nowoczesną technologią: Augmented Reality (Rozszerzoną Rzeczywistość), która na Twoich oczach ożywi to, co nieożywione, albo sprawi, że na Twojej drodze wyłoni się z podziemi magiczna skrzynia!

TAKIE RZECZY TYLKO U NAS. I NIE MA MOCNYCH!

Grę miejską Kraków z nowoczesnymi technologiami EscapeCity robimy jako jedyni w Krakowie. Tylko z nami możesz wziąć udział w przygodzie, która wykracza poza mury i ściany wprost do tętniącego życiem Krakowa. Rozwiązuj zagadki, oglądaj rozszerzoną rzeczywistość na swoim przewodniku – iPadzie, poznaj sprzymierzeńców i wrogów. A i byśmy zapomnieli – baw się jak nigdy wcześniej!

WYŻEJ, DALEJ, SZYBCIEJ! CZAS UCIEKA!

Gra miejska Kraków to aktywna forma spędzania wolnego czasu, która w dodatku wymaga logicznego myślenia. Lubisz łamigłówki, rywalizację, akcję-reakcję? Treasure Hunting to coś dla Ciebie! To rozrywka, która wymaga innego poziomu zaangażowania. Przenieś świat filmowy do rzeczywistości, zagraj w nim główną rolę, a potem czekaj na Oskary. I paparazzi oczywiście!

FROM ZERO TO HERO? CZEMU NIE!!

W grze miejskiej Kraków wcielicie się w Bohaterów, którzy muszą uratować miasto przed zagładą. Poszukacie wskazówek i zagadek na ulicach Krakowa, a dzięki GPS-geocaching nie zgubicie się nawet, jeśli nie znacie miasta. Spotkacie zarówno pomocników wirtualnych (dzięki Nowoczesna Technologio, jesteś super!), ale i realnych wrogów, i sprzymierzeńców na Waszej drodze. To przygoda, której nie znaliście nigdy wcześniej!

ZBIERZ DRUŻYNĘ I W DROGĘ. CHOĆBY NA KONIEC ŚWIATA!

Nasze gry miejskie w Krakowie to sprawdzony przepis na wspólne spędzanie wolnego czasu. Dużo śmiechu, rywalizacja na punkty, a nawet pamiątkowe zdjęcie w międzyczasie – wiemy, co lubisz! Od teraz, żeby stanąć w szranki, nie musicie już odpalać PS’a. Z nami pokonacie Zło, drzemiące w kanałach tego miasta. Walczycie nie tylko z drużyną przeciwną (a bieżące zliczanie wyników winduje rywalizacje na inny poziom), ale i ze wszystkimi drużynami Krakowa. I to jest to!

NIE, NIE BĘDZIEMY ZDRADZAĆ CI WSZYSTKIEGO.

Już mamy Twoją uwagę ?

#OFERTA

GRY TREASURE HUNTING KRAKÓW – TO COŚ WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Wybierz scenariusz gry miejskiej Kraków i poznaj nowy wymiar escape room!

OSIEM PORTALI

140 min. gry | 2-6 osób
GRA MIEJSKA FANTASY

OSTATNIA ZBRODNIA

140 min. gry | 2-6 osób
GRA MIEJSKA KRYMINALNA

LEGENDY KRAKOWSKIE

140 min. gry | 2-6 osób
GRA MIEJSKA HISTORYCZNA

OPERATION MINDFALL

140 min. gry | 2-6 osób
GRA MIEJSKA AKCJI

ŚWIĄTECZNA GRA MIEJSKA

140 min. gry | 2-4 osób
FAMILIJNY

GRA MIEJSKA DLA DZIECI

120 min. gry | 2-6 osób
PRZYGODOWA GRA MIEJSKA

#WYGODA

GRA MIEJSKA KRAKÓW

sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojej wygody:

#udogodnienia

w

English - tak, nawet po brexicie możesz zagrać u nas po angielsku - kontakt

klimatyzacja (jest klima, by schładzać Twoje rozgrzane do czerwoności szare komórki)

płatność kartą (a jakże, przyjmujemy wirtualny pieniądz nawet na kartach American Express)

wyposażenie – ratowanie świata nie jest łatwe. Dlatego otrzymasz profesjonalny sprzęt, m. in. iPada na czas gry i wszystko to, czego Bohater potrzebuje, by wykonać misję

kawka na drogę? czemu nie, w naszej Game Cafe możesz zamówić na wynos, co tam dusza zapragnie - skontaktuj się z nami

mapa na iPadzie – masz do dyspozycji precyzyjne mapy na ekranie iPada, który będzie Ci towarzyszył podczas gry miejskiej Kraków – koniec szukania adresu, czy miejsca z zagadką

GPS i geocaching – dzięki wbudowanemu systemowi GPS nie zgubisz się, choćbyś chciał ? W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajdujesz się Ty, a gdzie kolejny punkt na trasie Twojej misji

l

nowoczesny system podpowiedzi – chcesz podpowiedź? Klikasz i masz, bez tracenia na to cennych minut. Nie chcesz – nie bierzesz, Twoja wola

zero kolejek– zero stania w kolejkach do osób, wydających kolejne zadanie. Poza tym – równe szanse – każdy ma tą samą grę, tu nikt nie pomyli koperty, bo ich po prostu nie ma!

punktacja aktualizowana na bieżąco i wyniki w parę sekund! – zapomnij o punktacji w formie gubiących się żetonów (lub – o zgrozo! braku punktacji!) – system automatycznie zliczy Twoje postępy, abyś spokojnie mógł wciągnąć się w wir zabawy bez stresu, że punkty wypadną Ci z kieszeni. Po drugie, nie trać czasu na liczenie swoich punktów, w naszej grze miejskiej możesz je podejrzeć w czasie rzeczywistym!

MOŻESZ BYĆ NAJLEPSZY W MIEŚCIE!

NAJLEPSZY W BYCIU… #SUPERBOHATEREM!

(BTW. CZY SŁYSZELIŚCIE LEPSZY TEKST NA PODRYW?)

Czujesz różnicę? I nie ma mocnych. Kręcimy?

CO O NAS MÓWIĄ W CANNES TJ. W KRAKOWIE?

CHIMERA. Świetna zabawa i bardzo miła obsługa. Zagadki nie są bardzo trudne ale jest kilka zaskakujących elementów. Sprawdzi się zarówno dla początkujących jaki i już doświadczonych graczy. Spodoba się miłośnikom nowoczesnych technologii. Koniecznie ubierzcie się wygodnie ?.
 Iwona Baczyńska Danysz

Iwona Baczyńska Danysz

Bardzo mocno polecamy wszystkim ten pokój 🙂 Poczuliśmy się jak prawdziwi tajni agenci - momentami trzeba było się troszkę poruszać pod dodatkową presją (nie tylko czasu ;)) Spotkaliśmy tu kilka rozwiązań i gadżetów, których nigdzie wcześniej nie widzieliśmy 🙂 bardzo fajnie sprawdziło się tu użycie nowoczesniej technologii 😉 Pokój nie był bardzo trudny i wydaje się idealny dla grupy 4 osób 🙂 Dodatkowo, u obsługi pokoju widać pasję i miłość to tej pracy - co pomaga w jeszcze lepszym przeżyciu tej przygody! Uważamy, że pokój śmiało może walczyć o numer 1 w Krakowie!
Kuba Najbar

Kuba Najbar

Jeden z lepszych pokojów w jakim byliśmy. Nawet dla osób z doświadczeniem znajdzie się coś co zaskoczy, zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę. Utrzymuje w napięciu, zdecydowanie powinien wejść na listę TOP w Krakowie, serdecznie polecamy 😉
Wiktoria Tabin

Wiktoria Tabin

Nie ma co się rozpisywać- świetny pokój, świetne zagadki i efekt "wow" na samym wejściu. Nieliniowy, rozbudowany, zagadki logiczne i różnorodne. Wart swojej ceny 🙂
Daniel Pastuszka

Daniel Pastuszka

Pokój całkiem miło nas zaskoczył od razu na wejściu swoim nietypowym wnętrzem, zagadki bardzo fajne. W dwójkę mieliśmy kilka zagwozdek 🙂
Bardzo polecamy nawet wprawionym "uciekinierom".
Wiesława Ludwin

Wiesława Ludwin

Świetny pokój! Logiczne i ciekawe zagadki, dodatkowo mnóstwo nowych pomysłów i technologii, z którymi jeszcze nie spotkałem się nigdzie wcześniej. Pokój klimatyczny, dobrze wykończony. Obsługa pozytywnie nastawiona zachęca do dobrej zabawy! Zdecydowanie polecam.
Kamil Leżoń

Kamil Leżoń

"Gorąco polecam Gamescape 🙂 świetne miejsce i sympatyczne Panie, które wprowadziły nas w tajniki zabawy. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy warto - z całą pewnością tak. Dobra zabawa połączona z koniecznością wytężenia szarych komórek. Byłam z przyjaciółmi w pokoju Anatomia zbrodni i już teraz wiemy, że z całą pewnością wrócimy, aby rozwiązać kolejne zagadki znajdujące się w pozostałych pokojach. Do zobaczenia !"
Justyna Starowicz-Wolska

Justyna Starowicz-Wolska

Bardzo dopracowany pokój Anatomia zbrodni. Świetne zagadki, zaskakujące połączenia elementów! Gorąco polecam!

Jakub Szarek

Jakub Szarek

"Świetna zabawa zagadka Anatomia Zbrodni 2.0 mega , na pewno kiedyś wroce polecam w 100% "
Świadek Anna

Świadek Anna

Świetnie się bawiłem, ze znajomymi. Anatomia Zbrodni nie była łatwa, ale wyjście było bardzo satysfakcjonujące. A ich nowy pokój Tożsamość Bergman zasługuje na pierwsze miejsce w Krakowie!
Jakub Wojtaszek

Jakub Wojtaszek

"Pokój anatomia zbrodni naprawdę z ciekawym rozwiązaniem z którym jeszcze nigdzie sie nie spotkałam, polecam bawiłam sie świetnie "
Paulina Cwynar

Paulina Cwynar

Anatomia zbrodni to ciekawy i klimatyczny pokòj, jest dosyć trudny i przemyślany, a obsługa bardzo pomocna. Serdecznie polecam.
Mateusz Szalwa

Mateusz Szalwa

Świetny pokój dla tych, którzy lubią zagadki z typowymi kłódkami. Byliśmy we dwie osoby i nam się nie nudziło, ale też nie mieliśmy żadnych problemów z przejściem pokoju. Zabawa była rewelacyjna! I pomimo już całkiem sporego doświadczenia, znaleźliśmy zagadki nietypowe, które sprawiły dodatkową radość. Polecamy 🙂

Agnieszka Żaba

Agnieszka Żaba

Przygoda na bezludnej wyspie
Sympatyczny, nieliniowy pokój w klimacie pirackiej, bezludnej wyspy, Zagadki logiczne. Ciekawe rozpoczęcie rozgrywki, miło spędzona godzina 🙂
Tomasz Polowiec

Tomasz Polowiec

Bardzo polecam
Bardzo polecam tą firmę oferującą Escape Room’y. Miałem okazję spędzić fajnie miniony czas w „Skrzynie Umarlaków” ze swoim przyjacielem. Naprawdę warto skorzystać 😉
Dawid

Dawid

wybierz termin

#rezerwacja

GOTOWY NA COŚ, DO CZEGO PRZYGOTOWAĆ SIĘ NIE MOŻNA?

ZAREZERWUJ TERMIN. JUŻ DZIŚ!

Czas na #wykrywacz kłamstw – zadaj nam pytania. I oczekuj odpowiedzi!

FAQ

Jak wygląda rezerwacja terminu?

Możesz dokonać rezerwacji poprzez stronę – widzisz dostępne terminy i wybierasz dogodny dla Ciebie, rezerwując go (możesz wybrać płatność na miejscu kartą lub gotówką albo zapłacić online).
Jesteś zwolennikiem komunikacji werbalnej? Zadzwoń pod numer tel. +48 789 315 401 i zarezerwuj termin, podając najważniejsze informacje o swojej drużynie.
Może lubisz pisać maile? Nic prostszego. Wystarczy, że napiszesz na hello@gamescape.pl, a w nim umieścisz swoje dane, pożądaną datę rozgrywki oraz scenariusz, który pasuje najlepiej do Waszej grupy. Którą opcję wybierzesz?

Stawiam się na miejsce akcji. I co dalej?

Widzimy się w Gamescape, w lokalu ul. Kościuszki 74 w Krakowie. Po dokonaniu płatności za grę miejską i podpisaniu oświadczenia o wypożyczeniu iPada na potrzeby gry, zaczynasz przygodę! Wraz z otrzymaniem iPada i instrukcji, jak się nim obsługiwać, zamienisz się w prawdziwego Bohatera! Przed Tobą misja uratowania Krakowa, podróż w tajne, choć znane miejsca i zadania, których nie odważyłby się podjąć sam Smok Wawelski! Gotowy?

Ile czasu trwa misja podczas gry miejskiej Kraków?

Misja trwa tyle, w ile zdążycie zrobić zadania i przejść tajną trasę. Zazwyczaj jest to 2 godziny. Czas masz ustawiony na iPadzie i na bieżąco monitorujesz, ile zostało Ci do zakończenia gry miejskiej.

Jak wybrać odpowiednią misję na grę miejską Kraków?

Misję należy wybrać zgodnie z tym, gdzie chcecie, aby była rozgrywana i jaki klimat preferujecie. Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas!

Jak przygotować się na grę miejską Kraków?

Przede wszystkim należy nastawić się na sukces! Wyruszenie w podróż z uśmiechem doda Wam kilka punktów już na samym starcie, a pozytywne nastawienie pobudzi mózg do działania! Drugą ważną rzeczą są wygodne buty. Nie chciałabyś, żeby którąś zagadkę przerwał Ci obcierający lub uciskający but.

Jak wziąć podpowiedź?

Aby skorzystać z podpowiedzi podczas gry miejskiej Kraków wystarczy kliknąć na ikonkę ze znakiem zapytania, który widnieje przez cały czas gry na ekranie iPada.

Czy za podpowiedzi odejmowane są punkty?

Tak, system automatycznie obniża ilość punktów przyznawanych za dane zadanie. Ale nie martw się, punkty za zadanie to tylko jeden z czynników, który decyduje o wygranej!

Czy gra miejska Kraków może odbywać się tylko w sezonie letnim?

Nie. Jeśli jesteś chętny na zimową rozgrywkę, nie widzimy przeszkód! Zwiedzanie Krakowa odbywa się o każdej porze roku, tajne misje tak samo!

Ile osób może brać udział w rozgrywce?

W grze miejskiej może brać udział do 6 osób* w jednej drużynie. Masz liczniejszą grupę. Daj nam znać – coś uradzimy. Gra miejska ma na celu nie tylko poznanie Krakowa i jego zabytków, ale także integrację zespołową, rodzinną, a nawet współdziałanie gangu.

Czy macie ofertę dla grup zorganizowanych?

Jasne! Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 789 315 401 lub mailowo hello@gamescape.pl Organizowaliśmy już gry dla szkół (nawet kilka klas jednocześnie), jak i firm (nawet 220 osób grających jednocześnie).

Czym są nagrody dla zwycięzców?

Naszym zdaniem satysfakcja z wzięcia udziału w specjalnej misji EscapeCity jest największą nagrodą. Oprócz tego otrzymacie upominek, który będzie Wam przypominać o Waszej przygodzie.

Jak wygląda taka gra miejska Kraków?

Po otrzymaniu iPadów i wpisaniu danych dotyczących Waszej drużyny wyruszacie w miasto. Nie będzie to zwykły spacer po Krakowie! Co jakiś czas napotkacie na zagadki, których rozwiązania wpiszecie na iPadzie i… otrzymacie kolejne! Dzięki rozszerzonej rzeczywistości będziecie mogli zobaczyć coś, czego inni nie dostrzegą. Zadania, fotografie, zagadki a także mapę dostaniecie w formie elektronicznej. Reszta zależy do Was ? Na sam koniec zabawy ogłoszenie wyników i zwrot iPadów do Gamescape.

Co się stanie, jeśli się zgubimy?

Specjalnie dla Ciebie przeprowadziliśmy badania terenowe, które wykazały, że 100% uczestników do nas wraca! iPady mają wbudowaną funkcję geolokalizacji, co oznacza, że w każdym momencie możemy zobaczyć, gdzie jesteś i czy nie zboczyłeś z trasy. Dodatkowo mapy, które pokazują drogę, są zaktualizowane do najnowszych wersji, a żeby tego było mało, są bardzo szczegółowe, więc nawet jeśli wyszlibyście „w pole”, to i tak znajdziecie drogę powrotną ?

Od ilu osób można wziąć udział w grze?

Grupę można stworzyć od dwóch uczestników. Jeśli jednak jesteś introwertykiem, a samotna przygoda jest dla Ciebie czymś ekscytującym, możesz spróbować swych sił w pojedynkę!

Skąd będziemy wiedzieć, gdzie mamy iść?

iPad drogę Ci wskaże! Podczas gry miejskiej cały czas będziecie mieć podgląd na mapę, która posiada również nawigację.

Czy w przypadku deszczu gra miejska Kraków jest odwoływana?

Nie wyobrażamy sobie, żeby deszcz mógł przeszkodzić Bohaterom w ich misji! Jeśli nie chcecie zmoknąć, to przesuniemy rozgrywkę na późniejszą godzinę, jeżeli będzie taka możliwość. Mamy jednak nadzieję, że to Was nie powstrzyma, a takie utrudnienia tylko dodadzą motywacji do działania!

Czy osoby totalnie nieogarnięte w Augmented Reality/słabe komputerowo sobie poradzą?

Oczywiście. Żeby dobrze się bawić i rozwiązać zagadki, nie potrzeba dodatkowych umiejętności. Dodatkowo, przed grą miejską, każda drużyna przechodzi mały instruktarz.

#KONTAKT

MASZ PYTANIA?

MIMO UWAŻNEJ LEKTURY TWOJE PYTANIA POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

wOW!

Lubimy Cię za to. Napisz maila, odpowiemy!

NAPISZ DO NAS:

Polityka Prywatności

1 + 10 =

#WIĘCEJ!

ZOBACZ CO JESZCZE MAMY DO ZAOFEROWANIA:

#ODJAZDOWE ESCAPE ROOMY

ESCAPE ROOM #ONLINE

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

pl_PL