#misja

Cel projektu

Celem projektu jest realizacja misji Gamescape – edukowanie i wyzwalanie potencjałów i talentów poprzez udostępnianie przygodowych pokoi zagadek w stylu escape rooms, gier miejskich po Krakowie z nowoczesną technologią rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) i dopasowanie scenariuszy tych gier do uczestników ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem:

wrażliwości sensorycznej

- (dopasowanie natężenia światła, zapachów, natężenia dźwięków, temperatury pomieszczenia),

różnych stopni niepełnosprawności

- (uproszczone wersje zagadek, wsparcie mistrzów gry i system podpowiedzi)

bezpieczeństwa w lokalizacji gry

- (podjazd dla wózków inwalidzkich, winda, „panic buttons” – system otwartych drzwi, dostosowanie pomieszczeń i tras do uczestników poruszających się na wózkach inwalidzkich, dedykowane wsparcie obsługi).

Grupa docelowa

Grupą docelową są dzieci i młodzież z potrzebami kształcenia specjalnego wnikającymi (lub nie) ze stopnia niepełnosprawności, niedostosowania społecznego lub zagrożonych niedostosowaniem społecznym, będące podopiecznymi zarówno szkół, jak i specjalistycznych organizacji, a także rodziny z dziećmi z niepełnosprawnością, osoby indywidualne.

 

REFERENCJE DLA FIRMY GAMESCAPE

3 dni, 280 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II i jeden cel: zgłębienie wiedzy na temat pięknego miasta Dobczyce!

ponad

11

lat w branży edutainment

gra miejska dla

280

uczniów

REFERENCJE DLA FIRMY GAMESCAPE

PODZIĘKOWANIE DLA FIRMY GAMESCAPE

NAPISZ DO NAS:

Polityka Prywatności

14 + 5 =

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

pl_PL