Jak Ty nie przyjdziesz do Escape Room,

to Escape Room przyjdzie do Ciebie!

Czasem jest za daleko. Czasem zjadłeś już na tym zęby i chcesz spróbować inaczej. Czasem wymarzyłeś sobie, że będzie tak, jak chcesz – w siedzibie Twojej firmy, z gadżetami związanymi z Twoją działalnością, z kontrahentami i kolegami z zespołu. Tak też pomyśleliśmy. I dlatego powstał Escape Room mobilny. Fajna oferta znaczy się!

Daj się porwać przygodzie, która znaczy więcej, niż milion kręgli

Pokój Zagadek… nie musi być Pokojem Pełnym Zagadek. Co to, to nie. Może być Galerią Handlową pełną zagadek! Może być zagadkową siedzibą firmy, pełnym kryminału hotelem czy korporacyjnym piknikiem, na którym dzieją się rzeczy niezwykłe.

Scenariusz? Wkomponowany w Twoje potrzeby, produkty, identyfikację wizualną marki. Tak jakchcesz! Czujemy w kościach, że będzie się działo 😉

W to mi graj, czyli dlaczego to jest ekstra?

Escape Room Mobilny to oferta dla tych, którzy lubią zaskakiwać, budować relacje, bawić nowocześnie i z pomysłem. Wasza firma lubi mnożyć pozytywne emocje? To świetnie!

Nasza propozycja to inteligentna rozrywka, w której świat realny miesza się z wirtualnym, a szósty zmysł i świata Indiany Jones’a może okazać się warta Twojej wagi w złocie. Gracie na iPadach – bo w naszych grach wykorzystujemy wszystkie narzędzia, które dał nam XXI wiek. No chodź, nie daj się prosić!

Biorę proszę Państwa! Co dzieje się dalej?

Dalej dzieją się rzeczy ważne – Ty opowiadasz o swojej firmie i o Twoich oczekiwaniach. Wskazujesz miejsce, termin, liczbę uczestników, język i cel, który mamy osiągnąć.

Potem na scenę wchodzimy my – z dedykowanym scenariuszem, spójną fabułą i ciekawymi rekwizytami. Możesz na nas liczyć!

W dzień eventu aranżujemy przestrzeń i czuwamy całym zespołem – do Waszej dyspozycji są moderatorzy, aktorzy i cały zespół Gamescape. A potem? Potem świętujemy. Wasz sukces oczywiście!

Zobacz przykładowe scenariusze

  • escape room mobilny

Einstein AR Escape Room, czyli zbrodnia do kwadratu!

Jest poniedziałek, czarny poniedziałek. Przypadkiem trafiacie na miejsce zbrodni. Zbrodni, która wstrząsnęła całą ludzkością. Tak drodzy Państwo – Albert Einstein nie żyje. Cały świat patrzy Wam na ręce, kiedy jako wybitni kryminolodzy, szukacie dowodów i poszlak, aby wskazać winnego. Jednak nie wszyscy chcą, aby prawdziwa przyczyna śmierci fizyka wyszła na jaw. Macie 15/30/60 minut, żeby odkryć prawdę. Przyśpieszone bicie serca, nerwowe dłonie, przyśpieszone ruchy – śpieszcie się, nie ma na co czekać.

Za chwilę będzie za późno!

Magic Portal – odkryj magiczny świat

Magic Portal to coś w sam raz dla fanów fantastyki i rewelacyjna zabawa dla tych Małych i tych trochę większych 😉 Na szlaku macie świetne łamigłówki, zagadki i przygody rodem z filmów, które musicie rozwiązać, żeby w końcu dotrzeć do celu – tajemniczych magicznych wrót. Waszym przewodnikiem i jedynym sprzymierzeńcem jest uroczy Skrzat, który pomaga w pokonywaniu przeszkód i otworzy z Wami niejedną magiczną skrzynię. Ale uwaga: za każdym rogiem mogą czaić się złe moce, które utrudnią Wam to zadanie. Pracujcie drużynowo, a pokonacie każdą przeszkodę!

Znajdź antidotum, zanim będzie za późno

Tajni agenci muszą ratować świat z opresji – taki już ich zawód. Tajna organizacja SpiderTech stworzyła wirus, który potrafi opanować ludzkie umysły i chce przejąć władzę nad światem. Wy i tylko Wy możecie zapobiec tej katastrofie. Przed Wami trudne zadanie – pełne zagadek, szyfrów, sejfów i zadań na spostrzegawczość, bez których nie ukończycie tej misji. No i czas depta Wam po piętach!

Nie lubisz biegać po parkach? Nie ma sprawy. Wybierz ten scenariusz – wszystko dzieje się w jednym pomieszczeniu, a i tak musicie dać z siebie wszystko. Gra trwa 60 minut i ma w sobie samą śmietankę w postaci rywalizacji, rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) i solidnej dawki logicznego myślenia.

Kryminał, akcja science-fiction czy fantasy?
Wybór należy do Ciebie!

Dlaczego warto wybrać Escape Room Mobilny?

Oto kilka ważnych faktów

Po pierwsze: Fabuła
W Gamescape zawsze stawiamy na przygodę i wiemy, że forma nie może mieć przerostu nad treścią. Nasze scenariusze są inteligentne, zabawne i budzą emocje - nie ma tu miejsca na nudę i patrzenie w sufit. Od tego zaczynamy i tego się trzymamy. Nie może być inaczej!
Po drugie: Nowoczesność
W dłoni nie macie miecza czy różdżki, to już przeżytek. Ale jest iPad, dzięki któremu możecie przeżyć tę przygodę w naprawdę innowacyjny sposób. Zobaczysz, zaskoczymy Cię! 🙂 Spostrzegawczość, umiejętność łączenia faktów, współpraca, wiedza z filmów i bajek – te cechy to również cenny oręż w tej walce, który musisz wykorzystać na swoją korzyść.
Po trzecie: Rozszerzona rzeczywistość
Augmented Reality to spotkanie rzeczywistości i świata wirtualnego. U nas możesz
zgrabnie jak sarenka poruszać się w trzech wymiarach. I nie potrzebujesz do tego gogli! Zobacz, jak ożywa to, co nieożywione, poznaj magiczne stworzenia i odkryj rzeczy, które dzieją się tylko na filmach. I w naszej rozszerzonej rzeczywistości!
Po czwarte: prawdziwi aktorzy i świetne rekwizyty
U nas nie ma pół środków. Do gry mogą wejść prawdziwi aktorzy, którzy niesamowicie podkręcają akcję, a nasze rekwizyty to nie zabawki dla dzieci. Nasza propozycja to zabawa tylko dla dużych chłopców. I dla dziewczyn też!
Po piąte: Fajny pomysł
Nie tylko na teambuilding czy międzynarodowe integracje. Co powiesz na uczczenie
jubileuszu, nową współpracę, fuzję firm? Cokolwiek ważnego dzieje się w Twojej firmie, możesz świętować swój sukces ze wszystkimi pracownikami. Niech dzieje się dużo!

Współpracowaliśmy z:

Będzie tak, jak chcesz!

Escape Room Mobilny możemy zaproponować dla kilkunastu i kilkudziesięciu osób.
Język angielski, niemiecki, francuski? A może hebrajski? Ok, nie ma sprawy. Cokolwiek masz na myśli, nasz zespół potrafi przeskakiwać potrzeby. I to jest to!

Kontakt z nami:

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt