Jak Ty nie przyjdziesz do Escape Room,

to Escape Room przyjdzie do Ciebie!

Czasem jest za daleko. Czasem zjadłeś już na tym zęby i chcesz spróbować inaczej. Czasem wymarzyłeś sobie, że będzie tak, jak chcesz – w siedzibie Twojej firmy, z gadżetami związanymi z Twoją działalnością, z kontrahentami i kolegami z zespołu. Tak też pomyśleliśmy. I dlatego powstał Escape Room mobilny. Fajna oferta znaczy się!

Daj się porwać przygodzie, która znaczy więcej, niż milion kręgli

Pokój Zagadek… nie musi być Pokojem Pełnym Zagadek. Co to, to nie. Może być Galerią Handlową pełną zagadek! Może być zagadkową siedzibą firmy, pełnym kryminału hotelem czy korporacyjnym piknikiem, na którym dzieją się rzeczy niezwykłe.

Scenariusz? Wkomponowany w Twoje potrzeby, produkty, identyfikację wizualną marki. Tak jakchcesz! Czujemy w kościach, że będzie się działo 😉

W to mi graj, czyli dlaczego to jest ekstra?

Escape Room Mobilny to oferta dla tych, którzy lubią zaskakiwać, budować relacje, bawić nowocześnie i z pomysłem. Wasza firma lubi mnożyć pozytywne emocje? To świetnie!

Nasza propozycja to inteligentna rozrywka, w której świat realny miesza się z wirtualnym, a szósty zmysł i świta Piratów z Karaibów może okazać się warta Twojej wagi w złocie. Gracie na iPadach – bo w naszych grach wykorzystujemy wszystkie narzędzia, które dał nam XXI wiek. No chodź, nie daj się prosić!

Biorę proszę Państwa! Co dzieje się dalej?

Dalej dzieją się rzeczy ważne – Ty opowiadasz o swojej firmie i o Twoich oczekiwaniach. Wskazujesz miejsce, termin, liczbę uczestników, język i cel, który mamy osiągnąć.

Potem na scenę wchodzimy my – z dedykowanym scenariuszem, spójną fabułą i ciekawymi rekwizytami. Możesz na nas liczyć!

W dzień eventu aranżujemy przestrzeń i czuwamy całym zespołem – do Waszej dyspozycji są moderatorzy, aktorzy i cały zespół Gamescape. A potem? Potem świętujemy. Wasz sukces oczywiście!

Kryminał, akcja science-fiction czy fantasy?
Wybór należy do Ciebie!

Dlaczego warto wybrać Escape Room Mobilny?

Oto kilka ważnych faktów

Po pierwsze: Fabuła
W Gamescape zawsze stawiamy na przygodę i wiemy, że forma nie może mieć przerostu nad treścią. Nasze scenariusze są inteligentne, zabawne i budzą emocje - nie ma tu miejsca na nudę i patrzenie w sufit. Od tego zaczynamy i tego się trzymamy. Nie może być inaczej!
Po drugie: Nowoczesność
W dłoni nie macie miecza czy różdżki, to już przeżytek. Ale jest iPad, dzięki któremu możecie przeżyć tę przygodę w naprawdę innowacyjny sposób. Zobaczysz, zaskoczymy Cię! 🙂 Spostrzegawczość, umiejętność łączenia faktów, współpraca, wiedza z filmów i bajek – te cechy to również cenny oręż w tej walce, który musisz wykorzystać na swoją korzyść.
Po trzecie: Rozszerzona rzeczywistość
Augmented Reality to spotkanie rzeczywistości i świata wirtualnego. U nas możesz
zgrabnie jak sarenka poruszać się w trzech wymiarach. I nie potrzebujesz do tego gogli! Zobacz, jak ożywa to, co nieożywione, poznaj magiczne stworzenia i odkryj rzeczy, które dzieją się tylko na filmach. I w naszej rozszerzonej rzeczywistości!
Po czwarte: prawdziwi aktorzy i świetne rekwizyty
U nas nie ma pół środków. Do gry mogą wejść prawdziwi aktorzy, którzy niesamowicie podkręcają akcję, a nasze rekwizyty to nie zabawki dla dzieci. Nasza propozycja to zabawa tylko dla dużych chłopców. I dla dziewczyn też!
Po piąte: Fajny pomysł
Nie tylko na teambuilding czy międzynarodowe integracje. Co powiesz na uczczenie
jubileuszu, nową współpracę, fuzję firm? Cokolwiek ważnego dzieje się w Twojej firmie, możesz świętować swój sukces ze wszystkimi pracownikami. Niech dzieje się dużo!

Współpracowaliśmy z:

Będzie tak, jak chcesz!

Escape Room Mobilny możemy zaproponować dla kilkunastu i kilkudziesięciu osób.
Język angielski, niemiecki, francuski? A może hebrajski? Ok, nie ma sprawy. Cokolwiek masz na myśli, nasz zespół potrafi przeskakiwać potrzeby. I to jest to!

    Kontakt z nami:

    Not readable? Change text. captcha txt