Wiesz, pomyśleliśmy, że stać nas na więcej.

Że bardzo kochamy escape rooms i mamy ochotę na coś nowego.

Ale w konwencji oczywiście.

Tak powstał Escape City.

Masz tylko 24 h żeby uratować Kraków przed zagładą.

Czy jesteś gotowy na rozrywkę inną niż wszystko, co znałeś do tej pory?

Nie, nie jesteś. Ale i tak staniesz do walki!

Takie rzeczy tylko u nas. I nie ma mocnych!

Grę escape city robimy jako jedyni w Krakowie. Tylko z nami możesz wziąć udział w przygodzie, która wykracza poza mury ściany wprost do tętniącego życiem Krakowa. Rozwiązuj zagadki, oglądaj rozszerzoną rzeczywistość na swoim przewodniku – iPadzie, poznaj sprzymierzeńców i wrogów. A i byśmy zapomnieli – baw się jak nigdy wcześniej!

From zero to hero? Czemu nie!

W grze wcielicie się w tajnych agentów, którzy muszą uratować miasto przed zagładą. Poszukacie wskazówek i zagadek na ulicach Krakowa, a dzięki GPS-geocaching nie zgubicie się nawet, jeśli nie znacie miasta. Spotkacie zarówno pomocników wirtualnych (dzięki Nowoczesna Technologio, jesteś super!), ale i realnych wrogów, i sprzymierzeńców na Waszej drodze. To przygoda, której nie znaliście nigdy wcześniej!

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego?

Nasza gra escape city to propozycja nie tylko dla grup przyjaciół – do udziału zapraszamy również maluchy (które jak zwykle mają u nas specjalnie przystosowane trasy), a także oczywiście firmy, którym zależy na świetnym teambuildingu i genialnych relacjach w zespole. Dla Was przygotowujemy specjalne scenariusze z Waszym produktem w tle, a nawet w siedzibie Waszej firmy. Robiliśmy tak już m.in. dla Filharmonii Krakowskiej i dużych hoteli.

Zegar tyka. Wróg wyprzedza Cię o krok!

Co jest rewelacyjne w nowej formule? Przede wszystkim, poza wirtualną rzeczywistością i wyjściem na zewnątrz, zupełnie nowa forma rywalizacji. Walczycie nie tylko z drużyną przeciwną (a bieżące zliczanie wyników winduje rywalizacje na inny poziom), ale i ze wszystkimi drużynami Krakowa. I to jest to!

Nie, nie będziemy zdradzać Ci wszystkiego.

Już mamy Twoją uwagę.

Wejdź na naszą nową stronę www:

I poznaj nowy wymiar escape room.

Kontakt z nami:

Not readable? Change text. captcha txt