PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE

W 60 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA!

Inspirowany: W 80 dni dookoła świata, przygodami Indiana Jones oraz Azja Express ?

PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE

1 - 5 GRACZY ONLINE

60 MINUT PRZYGODY

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

TEMATYKA: PODRÓŻNICZA

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ:

Polityka Prywatności

7 + 6 =

WYBIERZ TERMIN

#REZERWACJA

 

ZOBACZ ZWIASTUN – PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE

#TRAILER POKOJU

WIRTUALNY ESCAPE ROOM PODRÓŻNICZY

W 60 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA!

Kilka miesięcy temu światem nauki wstrząsnęło niecodzienne odkrycie archeologiczne… Badacze natrafili na ukrytą komnatę, którą zdaje się otwierać niezwykły antyczny mechanizm! Specjalistom z Oxfordu udało się przetłumaczyć starożytną kamienną tablicę, znajdującą się przy wejściu… Okazuje się, że przejście można otworzyć tylko przy pomocy specjalnych kamieni szlachetnych, pochodzących z różnych części świata!

Bez wątpienia, kamienie szlachetne mają różne kształty, odcienie, kolory, rozmiary i właściwości. W związku z tym, każdy z nich jest unikatowy i niepowtarzalny. Być może nie wszystkie pochodzą z naszej planety, co czyni je jeszcze bardziej tajemniczymi i pożądanymi. Ten podróżniczy escape room online może odkryć wszystkie ich tajemnice, jeśli tylko uda się rozwikłać wszystkie zagadki.

W wyniku tego, Poszukiwacze Przygód wyruszyli, by zdobyć rozsiane po całym świecie niezwykłe minerały, niezbędne do otworzenia przejścia. Niewątpliwie, sprawa nie jest prosta, gdyż wskazówki ze starożytnej tablicy zostały zapisane zagadkowo…

Zatem, aby zwyciężyć w tym wyścigu, wybraliśmy Was jako najzdolniejszych Łamaczy Szyfrów! Wyruszcie w podróż po Azji, Europie, Afryce i obu Amerykach – złamcie kody i zdobądźcie wszystko to, co jest potrzebne do otworzenia tajemnego przejścia!

Istotnie, czasu jest mało, gdyż konkurencyjne Zespoły wyruszyły już w teren i każdy liczy na palmę pierwszeństwa. Jednak wierzymy w Was! Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia!

#opinie i recenzje

We enjoyed very much taking part in The Project X with Gamescape. It's a great tool for remoted teams to integrate and a great exercise to stretch our brain cells (on something other than job related tasks:). We recommend The Project X especially for all internationally distanced teams using English as working language! Thank you Gamescape for helping us to bond in the difficult times!
Arniq Ka

Arniq Ka

To było nasze pierwsze doświadczenie z wirtualnym escape roomem, po kilku udanych podejściach w realu. Okazało się niezwykle satysfakcjonujące, a emocje nie różniły się od tych przeżywanych w prawdziwym pokoju. Projekt XD ma wysoki poziom zagadek, trzeba się wysilić, aby nie sięgnąć po podpowiedź. Jednak efekt końcowy przynosi radość. Dziękujemy za możliwość przeżycia przygody nie ruszając się z domu ?
Katarzyna Skręt

Katarzyna Skręt

Mieliśmy przyjemność wczorajszego wieczoru zmierzyć się z Projektem XD i jak zawsze nie zawiedliśmy się ? czas upłynął nam na miłej chwili relaksu, odmóżdżeniu podczas rozwiązywania zagadek, bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy ? polecamy zdecydowanie zagrać i ruszyć szare komórki do działania a nie pożałujecie ? pozdrawiamy cała fantastyczna ekipę ?
Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#TYLKO ORYGINALNE ZAGADKI

PRZEŻYJ TO SAM!

#GALERIA ZAGADEK

POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ RÓWNIEŻ:

WIRTUALNE ESCAPE ROOMY ONLINE:

Zarezerwuj również przygodę w kryminalnym escape roomie – Anatomia Zbrodni 2 lub w escape roomie pełnym akcji – Protokół C.H.I.M.E.R.A. Dowiedz się więcej również o mobilnym escape roomie.

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM DLA DZIECI

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM PODRÓŻNICZY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM KRYMINALNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

- min. gry | 1 osoba
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!