NOWOŚĆ! ESCAPE ROOM MOBILNY  + LARP + AUGMENTED REALITY!

OD 1 DO 24 na miejscu lub więcej na zamówienie

POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

45 MINUT NA ROZWIĄZANIE TAJEMNICY

KLIMAT KRYMINALNY AR, LARP I ESCAPE ROOM MOBILNY

EINSTEIN UNSOLVED – ZAGADKA ŚMIERCI EINSTEINA CZEKA NA CIEBIE

Nie ma takiej osoby na świecie, która nie znałaby nazwiska Einsteina. Jednak czy wiesz, w jaki sposób zmarł? Wikipedia nie będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Aby to odkryć, musisz stawić się na miejscu zbrodni we własnej osobie, oczywiście na specjalne zaproszenie żony wnuka wybitnego naukowca.

W końcu Ty sam, wcielając się w rolę (rozgrywka typu LARP – live action role-playing) farmaceuty / toksykologa / biologa / patologa / fizyka kwantowego / śledczego wojskowego, oraz grupa Twoich współpracowników, będziecie mieli możliwość rozwikłania tej ważnej dla całego świata zagadki.

A to nie byle przypadek, ponieważ wszelkie ślady są niejednoznaczne. W wykonaniu zadania pomoże Ci rozszerzona rzeczywistość (AR – Augmented Reality), dzięki której Ty oraz pozostali specjaliści przeniesiecie się w czasie i pojawicie się na miejscu… zbrodni? Nic nie jest oczywiste, a Ty, jako szanowany ekspert, nie możesz przecież przegapić takiej okazji!

ESCAPE ROOM MOBILNY  + LARP + AUGMENTED REALITY!

Einstein Unsolved to połączenie gry escape room mobilny z sztuką LARP (live action role-playing) oraz Augmented Reality. Mobilny oznacza, że możemy z grą przyjechać do Ciebie, a jeśli pokój akurat nie podróżuje, można sobie zagrać u nas w klimatyzowanym lokalu wraz kubkiem pysznej kawy lub herbaty.

A jeśli chodzi o sztukę LARP, w naszej grze, gracze wybierają lub losują sobie postać, którą chcą się wcielić w danej rozgrywce. Do wyboru posiadają 6 postaci, które pośrednio lub bezpośrednio miały styczność z Albertem Einsteinem. Co ciekawe, niektóre z postaci, nie do końca chcą, aby prawda wyszła na jaw, zatem będą robić wszystko, aby temu zapobiec.

Bez wątpienia, największą nowością będzie Augmented Reality. Jest to technologia, która sprawia, że to, co nieożywione nagle staje się aktywną częścią gry, a gracze mogą wejść z tym w interakcję. Na dodatek bez użycia gogli.

Jeśli chcesz poznać więcej gier z Augmented Reality zapraszamy na stronę z naszymi grami outdoorowymi.

Jeśli natomiast szukasz tradycyjnej wersji escape room mobilny, koniecznie sprawdź Piracką Przygodę.

Kontakt z nami:

Not readable? Change text. captcha txt
mobilny escape roomescape room dla dzieci