PIRACKA PRZYGODA – ODNAJDŹ SKARB I PŁAW SIĘ W LUKSUSIE. MOBILNY ESCAPE ROOM

2 - 7 OSÓB

mobilny escape room, z możliwością dowozu do klienta

60 MINUT NA ODNALEZIENIE SKARBU

KLIMAT PRZYGODOWY

mobilny escape room

Dawno, dawno temu, na rozległych wodach panowanie objęli najprawdziwsi piraci. Całe załogi statków handlowych drżały przed spotkaniem ich na swojej drodze, bowiem korsarze bez wyrzutów sumienia dokonywali licznych grabieży i przywłaszczali sobie to, co w ich mniemaniu już od dawna należało do nich.

Jednak czas mijał, a wraz z jego upływem malały siły i energia do kolejnych podbojów. Dlatego właśnie piraci postanowili zakopać resztę swoich skarbów, w obawie, że pewnego dnia znajdzie się kilku śmiałków, skorych do odnalezienia ukrytego majątku.

Stąd też, dotarcie do kosztowności nie jest wcale łatwe i aby tego dokonać, trzeba udowodnić bystrość swojego umysłu, bowiem tylko prawdziwy pirat ma w sobie talent do nieszablonowego myślenia oraz przełamywania schematów!

mobilny escape room

Piracka Przygoda to mobilny escape room. Oznacza to, że jeśli właśnie nie jest w trasie, to można pobawić się w nim u nas w lokalu 🙂 Co więcej, cała zabawa opiera się na otwieraniu kolejnych skrzyń, a sam pokój stanowi jedynie udekorowany dodatek do rozgrywki. Jeśli więc chcesz zorganizować zabawę na terenie siedziby swojej firmy lub rodzinnym pikniku, ale nie masz głowy do wymyślania własnej fabuły oraz zagadek – nie ma nic prostszego, jak zapytać o Piracką Przygodę właśnie. ?  Z chęcią dowieziemy skrzynie do Ciebie i zaaranżujemy otoczenie tak, aby jak najlepiej wpasowało się w piracki klimat. Czekamy na Twój odzew, gotowi do akcji! 😀 A jeśli chcesz zagrać tu i teraz, wybierz termin i zarezerwuj piracką przygodę u nas.

Kontakt z nami:

Not readable? Change text. captcha txt
outdoor escape room krakówmobilny escape room