Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gamescap/domains/gamescape.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Poszukiwanie Skarbów - escape room dla dzieci - Gamescape

Poszukiwanie Skarbów – escape room dla dzieci

2 - 7* OSÓB

Idealny na urodziny

60 MINUT ZABAWY!

KLIMAT PRZYGODOWY

Poszukiwanie Skarbów – escape room dla dzieci

Marzą Ci się urodziny w pirackim klimacie? Masz w sobie coś z prawdziwego korsarza? Pragniesz odnaleźć zakopany skarb?
W takim razie zapraszamy Ciebie oraz Twoich przyjaciół na Kościuszki 74 w Krakowie! To właśnie tutaj będziesz miał/-a szansę przeistoczyć się w poszukiwacza, któremu żadna przygoda nie jest straszna!

Wraz ze swoimi kompanami staniesz przed zadaniem otworzenia kilku skrzyń, odnalezionych na bezludnej wyspie. Co się w nich kryje? Monety, biżuteria, a może diamenty? Tego nie możemy Ci zdradzić, ale wiedz jedno – warto trochę pogłówkować! A w ekipie wychodzi to najlepiej. ?

Po wszystkim Ty oraz Twoi przyjaciele będziecie mogli na spokojnie odetchnąć i pożywić się pysznym tortem oraz innymi smakołykami. A na deser dostaniecie dyplomy w nagrodę za ten umysłowy wysiłek. W końcu to nie lada wyzwanie!

Nie zwlekaj, już dziś stań przed zadaniem rozwikłania zagadki, którą przygotowali dla Ciebie sławni korsarze! Do zobaczenia!
Arrrrr!

Escape room dla dzieci “Poszukiwanie Skarbów” idealnie nadaje się na urodziny dla dzieci w wieku 7-9 lat oraz 10-12 lat.
W połączeniu z pokojem zagadek Zaginione Kryształy będzie stanowił idealną zabawę urodzinową na ponad 2,5 godziny! Dzieci rozwiązują zagadki pod bacznym okiem naszych sympatycznych Animatorek, które sprawiają, że każdy uczestnik czuje się wyjątkowy 🙂 Nasze dzielne Animatorki tak “zarządzają” wesołą gromadką, aby każdy miał zadanie do wykonania i zagadkę do rozwiązania. Żadne z dzieci się nie nudzi, a wszyscy razem współpracują, aby odnaleźć ukryty skarb. W escape room dla dzieci Poszukiwanie Skarbów jest również opcja na dodatkowe atrakcje dla Solenizantów 🙂 Na zakończenie zabawy jest możliwość schowania prezentów do ostatniej skrzyni 🙂

Poszukiwanie Skarbów - escape room dla dzieci

escape room dla dzieci

Escape room dla dzieci o tematyce magicznej? Sprawdź Zaginione Kryształy!  Lub zabawy dla dzieci i dorosłych na świeżym powietrzu? Sprawdź Magiczny Portal

Kontakt z nami:

Not readable? Change text. captcha txt
outdoor escape room