WIRTUALNY ESCAPE ROOM ONLINE – PROJEKT XD

Inspirowany: Inspirowany: historiami tajnych agentach wywiadu 😉

1 - 6 GRACZY ONLINE, nawet tych pod pseudonimem...

Misja prawie niemożliwa, Poziom średnio-zaawansowany

TIK-TAK... 60 MINUT AKCJI

TEMATYKA: TAJNIACKO-SENSACYJNY

Kiedy wyruszacie na misję?

Poniedziałek: 12:30-21:30

Wtorek: 12:30-21:30

Środa: 12:30-21:30

Czwartek: 12:30-21:30

Piątek: 12:30-21:30

Sobota: 11:00-21:30

Niedziela: 11:00-21:30

Wirtualny Escape Room Tajni Agenci – Projekt XD:

Jesteśmy W.I.S.E.: niezależną, międzynarodową organizacją wywiadowczą, działającą na najwyższym poziomie tajności, by chronić świat przed niebezpieczeństwami.

Kilka miesięcy temu trzech naukowców z ośrodka badawczego w Spider Tech zaginęło. Sprawa najwyraźniej została zatuszowana. Podejrzewamy, że zaginięcie naukowców jest związane z tym, co Spider Tech nazywa wewnętrznie PROJEKTEM XD. Nie wiemy dokładnie, co to jest, ale raport Kameleona (naszego podwójnego agenta) wskazuje, że mamy do czynienia z czymś bardzo niebezpiecznym.

Aby dowiedzieć się więcej, wybraliśmy Was jako naszych najlepszych agentów. Wraz z Zespołem Agentów Terenowych macie do wykonania następującą misję:

Zbadajcie kompleks Spider Tech i zdobądźcie tajne plany Projektu XD. Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia. Bez odbioru.

escape room online
escape room online
escape room online
escape room online
escape room online

Jakie wrażenia z zabawy w Gamescape?

 • "Gorąco polecam Gamescape 🙂 świetne miejsce i sympatyczne Panie, które wprowadziły nas w tajniki zabawy. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy warto - z całą pewnością tak. Dobra zabawa połączona z koniecznością wytężenia szarych komórek. Byłam z przyjaciółmi w pokoju Anatomia zbrodni i już teraz wiemy, że z całą pewnością wrócimy, aby rozwiązać kolejne zagadki znajdujące się w pozostałych pokojach. Do zobaczenia !"

  Justyna Starowicz-Wolska
  Justyna Starowicz-Wolska
 • "Pokój anatomia zbrodni naprawdę z ciekawym rozwiązaniem z którym jeszcze nigdzie sie nie spotkałam, polecam bawiłam sie świetnie "

  Paulina Cwynar
  Paulina Cwynar
 • "Świetna zabawa zagadka Anatomia Zbrodni 2.0 mega , na pewno kiedyś wroce ???polecam w 100% "

  Świadek Anna
  Świadek Anna
 • Anatomia zbrodni to ciekawy i klimatyczny pokòj, jest dosyć trudny i przemyślany, a obsługa bardzo pomocna. Serdecznie polecam.

  Mateusz Szalwa
  Mateusz Szalwa
 • Świetnie się bawiłem, ze znajomymi. Anatomia Zbrodni nie była łatwa, ale wyjście było bardzo satysfakcjonujące. A ich nowy pokój Tożsamość Bergman zasługuje na pierwsze miejsce w Krakowie!

  Jakub Wojtaszek
  Jakub Wojtaszek
 • Bardzo dopracowany pokój Anatomia zbrodni. Świetne zagadki, zaskakujące połączenia elementów! Gorąco polecam!

  Jakub Szarek
  Jakub Szarek
 • Pomimo mojego debiutu z tego typu rozrywką bawiłam się świetnie. Wszystko zostało jasno objaśnione dzięki czemu zarówno ja jak i reszta grupy mogliśmy się równie dobrze bawić podczas naszego pobytu. Zagadki były dobrze wymyślone dzięki czemu udało się ukończyć całość w wyznaczonym czasie co dodało tylko satysfakcji do wizyty w tym miejscu.

  Marika Sobczak
  Marika Sobczak

Skutki uboczne skorzystania z escape roomu:

z pewnością rozgrzejesz swoje szare komórki i przygotujesz się na przygodę w tradycyjnym escape room

(Projekt XD to świetny wstęp przed przygodą w Protokole C.H.I.M.E.R.A.)

z dużą dozą prawdopodobieństwa zacieśnisz więzi z ekipą, z którą weźmiesz udział w tej przygodzie (tzw. syndrom Brothers in Arms)

zawód tajnego agenta może przypaść Ci do gustu

Twoja Ekipa może rozsmakować się we wspólnych przygodach (nawet tych zdalnych!) i mogą się domagać kolejnych escape room online

powiadają, że możesz się też strasznie dobrze bawić

FAQ

 • Co potrzebuję by zagrać w wirtualny escape room? Wystarczy komputer z dostępem do stabilnego Internetu. Od nas otrzymasz linka, dzięki któremu wejdziesz do gry.
 • W jakich językach dostępny jest escape room online? W przygodę pełną tajnych agentów można zagrać w języku polskim lub angielskim.
 • Czy gra online jest na czas? Co się dzieje jak czas się skończy? Tak, escape room online jest grą na czas, ale jeśli się nie wyrobicie, to możecie dostać parę minut extra.
 • Czy w escape room online Projekt XD mogą grać też dzieci? Z dorosłymi, jak najbardziej. Nie ma tam przekleństw itp. Natomiast na pewno poziom trudności nie jest dostosowany do dzieci.
 • Jak można kupić dostęp do wirtualnego escape room? Wybierz datę i godzinę i zarezerwuj escape room online. Dokonaj bezpiecznej płatności online. Możesz płacić Blikiem, przelewem, kartą.

Chcesz więcej?

Kontakt z nami:

Not readable? Change text. captcha txt
wirtualny escape roomkryminalny escape room online