PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE – W 60 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA!

Inspirowany: W 80 dni dookoła świata, przygodami Indiana Jones oraz Azja Express 😊

1 - 5 GRACZY ONLINE

Poziom średnio-zaawansowany

60 MINUT PRZYGODY

TEMATYKA: PODRÓŻNICZA

Kiedy wyruszacie?

https://gamescape.pl/
Luty 2021
pon wt śr czw pt sob nie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Wirtualny Escape Room Podróżniczy – W 60 minut dookoła świata!

Kilka miesięcy temu światem nauki wstrząsnęło niecodzienne odkrycie archeologiczne… Badacze natrafili na ukrytą komnatę, którą zdaje się otwierać niezwykły antyczny mechanizm! Specjalistom z Oxfordu udało się przetłumaczyć starożytną kamienną tablicę, znajdującą się przy wejściu… Okazuje się, że przejście można otworzyć tylko przy pomocy specjalnych kamieni szlachetnych, pochodzących z różnych części świata!

Poszukiwacze Przygód wyruszyli, by zdobyć rozsiane po całym świecie niezwykłe minerały, niezbędne do otworzenia przejścia. Sprawa nie jest prosta, gdyż wskazówki ze starożytnej tablicy zostały zapisane zagadkowo…

Aby zwyciężyć w tym wyścigu, wybraliśmy Was jako najzdolniejszych Łamaczy Szyfrów! Wyruszcie w podróż po Azji, Europie, Afryce i obu Amerykach – złamcie kody i zdobądźcie wszystko to, co jest potrzebne do otworzenia tajemnego przejścia!

Czasu jest mało, gdyż konkurencyjne Zespoły wyruszyły już w teren i każdy liczy na palmę pierwszeństwa. Jednak wierzymy w Was! Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia!

PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE
PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE
PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE
escape room online
escape room online

Poszukiwacze Przygód potrzebni od zaraz! – eksploruj i odkrywaj piękne miejsca z całego świata w pełnym przygód escape room online! Podobnie, jak w stacjonarnym escape room, w naszej grze online czeka na Ciebie niejedna przestrzeń. Ile? Nie będziemy psuć Ci niespodzianki 😉

Ekscytujące i wciągające zagadki – jak na prawdziwych Poszukiwaczy Przygód przystało, będziecie łączyć fakty, wchodzić w interakcje z tubylcami, błyskotliwie znajdować rozwiązania i łamać starożytne szyfry!

Podróżujecie i przeżywacie przygodę razem – dzięki naszym systemom, jako członkowie świetnego Zespołu Poszukiwaczy Przygód, jesteście połączeni ze sobą i widzicie na ekranie swoje kursory (ruchy myszki). Dzięki temu możecie współpracować i dzielić się swoimi pomysłami na rozwiązania zagadek w czasie rzeczywistym. Wszystko po to, abyście mogli współpracować w escape room online tak, jak w tradycyjnym escape room.

Połączcie się ze sobą, nawet jeśli mieszkacie daleko od siebie – nasz wirtualny escape room jest połączony z Zoom. Dzięki temu możecie się widzieć i słyszeć. Zresztą macie pełną dowolność – nie musicie korzystać z Zoom by grać, równie dobrze może to być Skype, Google Meet, Messenger, czy telefon.

Przygoda tylko w gronie współlokatorów? Jasne, możecie włączyć wirtualny escape room na jednym komputerze i grać wspólnie bez łączenia się przez komunikatory online.

Wirtualny „plecak” – w escape room online macie podgląd na wszystkie przedmioty, jakie zbierzecie podczas swojej podróży. Poza tym, to co już wykorzystacie i nie będzie Wam dłużej potrzebne, po prostu zniknie. Dzięki temu szybko i łatwo możecie się zorientować, co jest jeszcze do zrobienia.

Poziom trudności? Średnio-zaawansowany – jest co robić, podróżując po pięciu kontynentach 😊 Ale nie martwcie się – w wirtualny escape room są wbudowane podpowiedzi, a i Mistrz Gry czuwa 😊

Jakie wrażenia z zabawy w Gamescape?

 • "Gorąco polecam Gamescape 🙂 świetne miejsce i sympatyczne Panie, które wprowadziły nas w tajniki zabawy. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy warto - z całą pewnością tak. Dobra zabawa połączona z koniecznością wytężenia szarych komórek. Byłam z przyjaciółmi w pokoju Anatomia zbrodni i już teraz wiemy, że z całą pewnością wrócimy, aby rozwiązać kolejne zagadki znajdujące się w pozostałych pokojach. Do zobaczenia !"

  Justyna Starowicz-Wolska
  Justyna Starowicz-Wolska
 • "Pokój anatomia zbrodni naprawdę z ciekawym rozwiązaniem z którym jeszcze nigdzie sie nie spotkałam, polecam bawiłam sie świetnie "

  Paulina Cwynar
  Paulina Cwynar
 • "Świetna zabawa zagadka Anatomia Zbrodni 2.0 mega , na pewno kiedyś wroce ???polecam w 100% "

  Świadek Anna
  Świadek Anna
 • Anatomia zbrodni to ciekawy i klimatyczny pokòj, jest dosyć trudny i przemyślany, a obsługa bardzo pomocna. Serdecznie polecam.

  Mateusz Szalwa
  Mateusz Szalwa
 • Świetnie się bawiłem, ze znajomymi. Anatomia Zbrodni nie była łatwa, ale wyjście było bardzo satysfakcjonujące. A ich nowy pokój Tożsamość Bergman zasługuje na pierwsze miejsce w Krakowie!

  Jakub Wojtaszek
  Jakub Wojtaszek
 • Bardzo dopracowany pokój Anatomia zbrodni. Świetne zagadki, zaskakujące połączenia elementów! Gorąco polecam!

  Jakub Szarek
  Jakub Szarek
 • Pomimo mojego debiutu z tego typu rozrywką bawiłam się świetnie. Wszystko zostało jasno objaśnione dzięki czemu zarówno ja jak i reszta grupy mogliśmy się równie dobrze bawić podczas naszego pobytu. Zagadki były dobrze wymyślone dzięki czemu udało się ukończyć całość w wyznaczonym czasie co dodało tylko satysfakcji do wizyty w tym miejscu.

  Marika Sobczak
  Marika Sobczak

Skutki uboczne skorzystania z escape roomu:

z pewnością rozgrzejesz swoje szare komórki, odwiedzając przy tym niezwykłe miejsca na 5 kontynentach

całkiem przypadkiem możesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o świecie – w końcu podróże kształcą 😉

z dużą dozą prawdopodobieństwa zacieśnisz więzi z ekipą, z którą wyruszysz w tę podróż (tzw. syndrom Brothers in Arms)

zawód Poszukiwacza Przygód może przypaść Ci do gustu

Twoja Ekipa może rozsmakować się we wspólnych przygodach i mogą żądać nowych escape room online

powiadają, że możesz też świetnie się bawić!

FAQ

 • Co potrzebuję by zagrać w przygodowy escape room online? Wystarczy komputer z dostępem do stabilnego Internetu. Możesz też grać na telefonie lub tablecie, jeśli wolisz. Od nas otrzymasz linka, dzięki któremu wejdziesz do gry.
 • W jakich językach dostępny jest podróżniczy escape room online? Tę wciągającą przygodę przygotowaliśmy dla Ciebie w języku polskim oraz angielskim.
 • Czy przygodowa gra online jest na czas? Co się dzieje jak czas się skończy? Tak, podróżniczy escape room online jest grą na czas, ale nie martwcie się. Jeśli braknie Wam czasu, to dodamy Wam parę minut extra.
 • Czy w przygodowy escape room online „W 60 minut dookoła świata!” mogą grać też dzieci? Jak najbardziej, aczkolwiek z dorosłymi, gdyż zagadki nie są takie łatwe. Jednak sam klimat jest sympatyczny i nie ma tam przekleństw itp.
 • Jak można kupić dostęp do podróżniczego escape room? Wybierz datę i godzinę i zarezerwuj przygodowy escape room online. Dokonaj bezpiecznej płatności online. Możesz płacić Blikiem, przelewem, kartą. Nie wiesz jeszcze, kiedy chcesz zagrać, albo potrzebujesz innej formy płatności – skontaktuj się z nami: hello@gamescape.pl tel. 789 315 401.

Chcesz więcej?

Kontakt z nami:

Not readable? Change text. captcha txt
kryminalny escape room online