Interesuje Cię Squid game escape room? A może Squid game turniej?

Weź udział w SQUAD GAME!

Zespołowym wyzwaniu, jakiego jeszcze nie było!

Zręczność, spryt, logika, praca zespołowa i do tego presja czasu – użyj unikatowej mocy całego Twojego Zespołu, by zwyciężyć!

Inspirowany serialem Squid game escape room w trybie Team Battle!

SQUAD GAME – SQUID GAME ESCAPE ROOM TURNIEJ – 13 marca 2022 r.

W tajemniczej lokalizacji grupy śmiałków zmierzą się ze sobą i z czasem podczas ekscytujących rozgrywek Squad Game. Tylko jedna drużyna wyjdzie z tego starcia zwycięsko, ale gra jest warta ryzyka.

Jesteście zdani tylko na siebie. Zwykle przyjaźni Mistrzowie Gry, tym razem uzbrojeni w maski i wyraźne rozkazy, nie będą służyć pomocą. Zbierzcie drużynę i razem stawcie czoła naszej grze. Co Was czeka? Tego dowiecie się dopiero na miejscu.

2 - 4 osób w drużynie

30 minut na rozwiązanie zagadek

POZIOM ZAAWANSOWANY

INSPIROWANY SQUID GAME

199 zł / za cały skład

Odważysz się zagrać? Rezerwacje:

Oto, czego możecie się spodziewać podczas naszego a’la squid game turnieju:

Ostrej rywalizacji!

W końcu nagroda jest na wyciągnięcie ręki, a chętnych nie brakuje

Niebanalnych wyzwań

– kiedy nie wiesz czego się spodziewać, spodziewaj się wszystkiego

Dobrej zabawy!

To nasz priorytet, a Wasz pewnik

Niezapomnianego przeżycia

– bo jak często macie szansę poczuć się jak bohaterowie kultowego serialu?

Siła w grupie, więc dobierzcie najlepszych zawodników. Zasady Squad Game są nieubłagane, przetrwają tylko najwybitniejsze drużyny!

Podejmijcie wyzwanie turnieju i powodzenia – na pewno Wam się przyda!

SQUAD GAME – ZASADY GRY czyli jak wygląda rozgrywka:

 • Team Battle, czyli a’la squid game turniej odbędzie się 13 marca 2022 r.
 • Twoja drużyna może liczyć 2-4 zawodników
 • Wasza rozgrywka będzie trwała 30 minut i polegała na rywalizacji z innymi drużynami
 • Gra będzie polegała na rozwiązaniu szeregu zagadek rodem z escape room, czyli możesz się spodziewać ukrytych drzwi, zaskakujących rozwiązań technologicznych, zamków numerycznych etc.
 • Możliwa jest konieczność dogrywki dla drużyn walczących o zwycięstwo
 • Do wygrania atrakcyjne nagrody w klimacie nawiązującym do serialu
Regulamin:

Regulamin rozgrywek “Squad Game” organizowanych przez Gamescape sp. z.o.o.

 1. Rozgrywki „Squad Game” organizuje Gamescape sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie Aleja Pokoju 22/76, NIP 6751584536, REGON 366698296, KRS 0000666086, zwana dalej „Organizatorem”.
 2. Rozgrywki „Squad Game” to odpłatna gra polegająca na drużynowym rozwiązywaniu zagadek w ograniczonym czasie.
 3. W rozgrywkach może wziąć udział 2-4 osobowa drużyna, która do dnia 6 marca 2022 r. zarejestruje się poprzez system rezerwacji Lockme.pl, na stronie www.gamescape.pl lub osobiście w lokalu Organizatora w Krakowie przy ul. Kościuszki 74/U2.
 4. Rejestracja musi zostać potwierdzona uiszczeniem przedpłaty w wysokości 199 zł brutto (opłata za udział całej drużyny) w lokalu Organizatora w Krakowie przy ul. Kościuszki 74/U2 lub drogą elektroniczną przy dokonywaniu rejestracji online.
 5. W przypadku działania siły wyższej, ustanowienia nowych restrykcji związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 nieznanych na dzień publikacji regulaminu lub w przypadku nie zarejestrowania na dzień 6.03.2022 r. minimum 30 drużyn Organizator ma prawo do zmiany terminu rozgrywek lub do odwołania wydarzenia. W takim przypadku Organizator poinformuje o nowym terminie rozgrywek lub za zgodą osoby rejestrującej drużynę która dokonała przedpłaty przekaże voucher na kwotę 199 zł brutto celem wykorzystania na dowolną grę organizowaną przez niego zgodnie z ofertą na stronie www.gamescape.pl ważny przez 3 kolejne miesiące lub też zwróci uiszczone środki pieniężne na rachunek osoby, która rejestrowała drużynę i dokonała przedpłaty.
 6. Rozgrywki odbywają się dnia 13 marca 2022 r. w Krakowie, miejsce spotkania uczestników to ul. Kościuszki 74/U2.
 7. Zalecane jest przybycie całej drużyny na miejsce spotkania 10 minut przed wybraną godziną rozgrywek celem potwierdzenia obecności u Organizatora.
 8. Jeśli drużyna nie stawi się na godzinę, na którą się zarejestrowała, zostaje automatycznie zdyskwalifikowana.
 9. Rozgrywki trwają od godziny 9:00 do godziny 22:00. Każda drużyna rejestruje się na jedną z możliwych podanych godzin. Rejestracja na konkretne godziny jest możliwa w miarę dostępnych terminów.
 10. W konkretnej rundzie o danej godzinie biorą udział dwie lub trzy współzawodniczące ze sobą drużyny w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.
 11. W rozgrywkach nie mogą brać udziału osoby będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.
 12. W trakcie gry nie wolno korzystać z telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych i innych urządzeń elektronicznych niedostarczonych przez Mistrza Gry. Uczestnicy przed wejściem na teren rozgrywek zostaną poproszeni o zostawienie wszystkich rzeczy elektronicznych oraz przedmiotów niebezpiecznych w specjalnie przygotowanym miejscu.
 13. Zasady ogólne przeprowadzania rozgrywek:
  • Rozgrywki prowadzi Mistrz Gry, który poprowadzi uczestników na miejsce rozgrywek i przekaże uczestnikom zasady rozwiązywania zagadek.
  • Zasady rozgrywek zostaną zaprezentowane uczestnikom w dniu wydarzenia przez Mistrza Gry.
  • Jedna runda rozgrywek trwa 30 minut.
  • Zadaniem drużyn jest zdobycie jak największej ilości żetonów w jak najkrótszym czasie.
  • Wynik drużyn w danej rundzie jest określany na podstawie czasu oraz ilości zdobytych podczas rundy żetonów.
  • W każdej rundzie wygrywa tylko jedna drużyna. Pozostałe zostają wyeliminowane.
  • W przypadku remisu w danej rundzie pomiędzy drużynami rozgrywana jest dogrywka, której zasady zostaną zaprezentowane przez Mistrza Gry.
  • Jeśli w danej rundzie rozgrywek żadna drużyna nie ukończy zadań w 30 minut, wszystkie drużyny zostają wyeliminowane z dalszego udziału w rozgrywkach.
  • W przypadku nieprawidłowego działania przyrządu/urządzenia (zacięcie się kłódki, rozładowanie baterii etc.) lub wystąpienia innego wydarzenia o losowym charakterze, Mistrzowi Gry przysługuje prawo do doliczenia drużynie dodatkowego czasu lub/i do zmiany rodzaju zagadki do rozwiązania.
  • Zwycięzcą całych rozrywek zostaje drużyna, która spośród wszystkich zwycięskich drużyn z każdej rundy uzyska najlepszy czas i największą ilość zdobytych żetonów.
 14. Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach jest wyrażenie zgody na wykonywanie zdjęć, nagrywanie i udostępnianie wizerunku każdego z uczestników. Wizerunek uczestników rozgrywek będzie wykorzystywany wyłącznie do działań marketingowych organizatora. Zasady przetwarzania danych osobowych (wizerunku) uczestników rozgrywek przez organizatora jako administratora danych osobowych znajdują się tutaj.

ESCAPE ROOM mobilny

SQUAD GAME NA TWOJEJ IMPREZIE?

Jeśli masz ochotę zorganizować u siebie squid game escape room, chętnie przywieziemy Squad Game do Was! Jeśli brak Wam pomysłu na najbliższą integrację, nasza gra to strzał w dziesiątkę! Squad Game – SQUID GAME ESCAPE ROOM świetnie sprawdzi się jako rozgrywki międzyuczelniane lub rywalizacja między oddziałami w Waszej firmie.

N
#squidgame

CO DOBREGO?

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

pl_PL