Inspirowany: Opowieść Wigilijna

URATUJ ŚWIĘTA! ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

1 - 4 GRACZY ONLINE, NIE LICZĄC RENIFERA

60 MINUT, CHYBA ŻE BYLIŚCIE NIEGRZECZNI

POZIOM PRZYJEMNY JAK CIASTECZKA

TEMATYKA ŚWIĄTECZNA JAK PIERWSZA GWIAZDKA

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ:

Polityka Prywatności

8 + 9 =

WYBIERZ TERMIN

#REZERWACJA

 

ZOBACZ ZWIASTUN – PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE

#TRAILER POKOJU

ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

URATUJ ŚWIĘTA!

Prawdopodobnie Stary Gremlin od lat przygląda się światu i widzi, że piękne świąteczne zwyczaje odchodzą w niepamięć, a ludzie zabiegani za codziennymi sprawami, nie dostrzegają już magii Świąt…

W związku z tym, w tym roku jego zdenerwowanie sięgnęło zenitu! Dlatego krzyknął: “Skoro nie potrafią podtrzymać ducha Świąt – to w ogóle ich nie będą mieć!” W wyniku tego, porwał Św. Mikołaja! A przede wszystkim, bez tego sympatycznego Brodacza magia Świąt wisi na włosku!

Z pewnością, chcąc ocalić świat przed groźbą utraty tego wyjątkowego, magicznego święta, Wasza Drużyna musi użyć wszystkich swoich mocy i wytropić Gremlina!

Niestety, dla wyjaśnienia, nie wiemy, gdzie się ukrywa, ani co planuje.

W rezultacie, Waszą misją jest rozwikłać szereg jego podstępnych zagadek i przekonać go, że świąteczne tradycje wciąż są ważne i przestrzegane. Dlatego, odnajdźcie go i uratujcie Święta!

Z pewnością, biorąc udział w escape room online – Uratuj Święta dowiecie się czegoś nowego o świętach oraz o tradycjach świątecznych.

Bez wątpienia również, Ty i Twoja drużyna wpadniecie w świąteczny nastrój jeszcze przed pojawieniem się pierwszej gwiazdki. Podczas gdy reszta świata będzie skupiać się na zamieszaniu związanym ze świętami, Wy będziecie mogli zająć tym, co naprawdę ważne w święta. Mianowice – spędzaniu czasu razem! A przy okazji świetnie się bawiąc. 

#opinie i recenzje

We enjoyed very much taking part in The Project X with Gamescape. It's a great tool for remoted teams to integrate and a great exercise to stretch our brain cells (on something other than job related tasks:). We recommend The Project X especially for all internationally distanced teams using English as working language! Thank you Gamescape for helping us to bond in the difficult times!
Arniq Ka

Arniq Ka

To było nasze pierwsze doświadczenie z wirtualnym escape roomem, po kilku udanych podejściach w realu. Okazało się niezwykle satysfakcjonujące, a emocje nie różniły się od tych przeżywanych w prawdziwym pokoju. Projekt XD ma wysoki poziom zagadek, trzeba się wysilić, aby nie sięgnąć po podpowiedź. Jednak efekt końcowy przynosi radość. Dziękujemy za możliwość przeżycia przygody nie ruszając się z domu ?
Katarzyna Skręt

Katarzyna Skręt

Mieliśmy przyjemność wczorajszego wieczoru zmierzyć się z Projektem XD i jak zawsze nie zawiedliśmy się ? czas upłynął nam na miłej chwili relaksu, odmóżdżeniu podczas rozwiązywania zagadek, bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy ? polecamy zdecydowanie zagrać i ruszyć szare komórki do działania a nie pożałujecie ? pozdrawiamy cała fantastyczna ekipę ?
Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#TYLKO ORYGINALNE ZAGADKI

PRZEŻYJ TO SAM!

#GALERIA ZAGADEK

POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ RÓWNIEŻ:

WIRTUALNE ESCAPE ROOMY ONLINE:

Zarezerwuj również przygodę w kryminalnym escape roomie – Anatomia Zbrodni 2 lub w escape roomie pełnym akcji – Protokół C.H.I.M.E.R.A. Dowiedz się więcej również o mobilnym escape roomie.

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM DLA DZIECI

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM PODRÓŻNICZY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM KRYMINALNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

- min. gry | 1 osoba
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!