Zobacz nasz pomysł na imprezę Twojego Malucha 😉

W Gamescape bawią się wszyscy – i Ci całkiem Duzi i Ci trochę Mniejsi 😉 Dla najmłodszych mamy stworzonych kilka scenariuszy, które pochłoną ich bez reszty, ale są dostosowane do ich potrzeb. Możesz też zorganizować u nas wspaniałe przyjęcie po przeżytych przygodach! Impreza urodzinowa dla dzieci? Tylko u nas 😉

Dlaczego urodziny dziecka w escape room?

Specjalna wersja zagadek dla dzieci

W Gamescape nie zapominamy o najmłodszych. Mamy dla Was specjalnie zaprojektowane scenariusze, które pozwolą na świetną zabawę w fajnej atmosferze. Możemy zorganizować grę nawet dla 20 osób, przy czym w jedną grę może grać max. 10 dzieci, w zależności od wybranej opcji. Impreza urodzinowa w Krakowie? Oto nasz sposób!

Zaproszenia na urodziny i dyplomy dla odważnych

W cenie imprezy urodzinowej są personalizowane zaproszenia na urodziny (do druku lub odebrania u nas), a po zabawie każdy uczestnik dostaje dyplom za rozwiązywanie zagadek. Idealny do oprawienia w ramkę 😉

Miejsce do zorganizowania urodzin

U nas nie ma korkowego. Możesz bez przeszkód zorganizować u nas imprezę urodzinową – Będzie się działo 😉 Informacje poniżej.

Pamiątkowe zdjęcia z gadżetami z gry

W czasie imprezy możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia po wygranym scenariuszu. Więcej! Pod koniec misji na jubilata może czekać skrzynia pełna prezentów lub słodyczy dla wszystkich uczestników. Zawartość skarbca zależy od Ciebie 😉

Przesympatyczni animatorzy

Nasi animatorzy bez trudu znajdą wspólny język z każdym dzieckiem i sprawią, że gra będzie niezapomniana. W cenie każdego pakietu jest Moderator Gry, który obserwując dzieci na monitorze, będzie udzielał wskazówek, ale możesz też wynająć dodatkowo animatora do pokoju na czas zabawy. Już od 50 zł za godzinę.

Tematyka?

Obecnie zapraszamy do dwóch pokoi: jeden o tematyce magicznej, którego akcja dzieje się w baśniowej krainie, a drugi związany z poszukiwaniem skarbów na tajemniczej wyspie 🙂 Zobacz zdjęcia poniżej. Planujesz urodziny dla dzieci w plenerze? Sprawdź naszą ofertę zabaw na świeżym powietrzu!

Zobacz nasze imprezowe pakiety

JUST
ESCAPE

JUST ESCAPE

CZAS TRWANIA:

1H

1 x ESCAPE ROOM

DOUBLE
ESCAPE

DOUBLE ESCAPE

CZAS TRWANIA

ok. 2,5 H

2 x ESCAPE ROOM

ESCAPE&PARTY

ESCAPE&PARTY

ok. 1,5 H

1 x ESCAPE ROOM

1 x KINDER PARTY

DOUBLE
ESCAPE
&PARTY

DOUBLE ESCAPE&PARTY

ok. 3H

2 x ESCAPE ROOM

1 x KINDER PARTY

NOWOŚĆ! URODZINY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU 🙂

GRA MIEJSKA NA URODZINY DLA DZIECI JUŻ DOSTĘPNA W KRAKOWIE. ELASTYCZNA ILOŚĆ GOŚCI, KINDER PARTY I ZABAWA, KTÓREJ NIE OGRANICZA ŻADNA ŚCIANA. 

urodziny dla dzieci krakow

SPRAWDŹ!
urodziny dla dzieci

Domowy Escape Room? Pobierz bezpłatnie.

Chcesz sprawdź czy zabawa w pokojach zagadek jest dla Twojego Dziecka? Czy Twoja Pociecha polubi rozwiązywanie zagadek? Podaj swój e-mail, a wyślemy Ci bezpłatnie escape room do zabawy w domu.

Zero Spamu. 100% Zabawy.

Jak rezerwować?

Wybierz pakiet, scenariusz (lub nawet dwa), liczbę uczestników oraz dzień i godzinę spotkania – i napisz nam maila z tymi szczegółami. My zajmiemy się resztą 😉 Impreza urodzinowa dla dziecka w Krakowie? Tylko Gamescape 😉

  Imię i nazwisko:

  E-mail:

  Telefon:

  Imię Solenizanta/ki:

  Rok urodzenia:

  Data planowanej imprezy:

  Preferowana godzina:

  Liczba gości:

  Wybrany pakiet: Just EscapeEscape PartyDouble EscapeDouble Escape Party

  Kontakt z nami:

  Not readable? Change text. captcha txt