Inspirowany: Alicją w Krainie Czarów i historiami o skrzatach, ograch i chochlikach

ESCAPE ROOM ONLINE DLA DZIECI W KRAINIE CZARÓW!

1 - 2 GRACZY ONLINE, NIE LICZĄC SKRZATA

60 MINUT ZABAWY

POZIOM ŁATWY

TEMATYKA: MAGICZNA PRZYGODA

CENA OD 69* ZŁ

WYBIERZ TERMIN

#REZERWACJA

*WAŻNA INFORMACJA: Escape room online dla dzieci: “W Krainie Czarów” jest dostępny w formie samoobsługowej, tzn. po zakupie, otrzymasz od nas link do gry wraz z instrukcją (gra jest bardzo intuicyjna). W grę wbudowane są podpowiedzi, natomiast Mistrz Gry nie będzie obecny. Jeśli potrzebujesz wersji tego pokoju z komunikatorem (Zoom) oraz Mistrzem Gry, to skontaktuj się z nami (dopłata +140 zł).

ZOBACZ ZWIASTUN – PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE

#TRAILER POKOJU

ESCAPE ROOM ONLINE DLA DZIECI

W KRAINIE CZARÓW!

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żył sobie mały, przyjazny Skrzat, którego zadaniem było strzeżenie magicznych kryształów. Wydaje się, że sprawiały one, że świat był piękny i pełen magii…

Jednak, Skrzat, pomimo wielkiego uroku i pracowitości, miał również pewną słabość: przede wszystkim uwielbiał spać. W związku z tym, pewnego razu zaspał tak mocno, że psotne chochliki i złośliwe trolle wykradły mu czarodziejskie kryształy i ukryły je. W wyniku tego, świat zaczął być coraz smutniejszy i smutniejszy…

Na szczęście Skrzatowi udało się skontaktować z Wami. Ze względu na to prosi Was o pomoc w odszukaniu wszystkich magicznych kryształów. Istotnie dzięki nim świat znowu stanie się radosny i pełny magii!

W rezultacie Wasza misja polega na: Wyruszcie do Zaczarowanej Krainy i pomóżcie Waszemu małemu Przyjacielowi znaleźć wszystkie zaginione kryształy! Śpieszcie się! Powodzenia!

Bez wątpienia historia escape room online dla dzieci – W krainie czarów jest inspirowana również naszym escape roomem dla dzieci – Zaginione Kryształy. W związku z tym, można najpierw pobawić się online, następinie odwiedzić nas w Krakowie. Zapraszamy serdecznie!

#opinie i recenzje

We enjoyed very much taking part in The Project X with Gamescape. It's a great tool for remoted teams to integrate and a great exercise to stretch our brain cells (on something other than job related tasks:). We recommend The Project X especially for all internationally distanced teams using English as working language! Thank you Gamescape for helping us to bond in the difficult times!
Arniq Ka

Arniq Ka

To było nasze pierwsze doświadczenie z wirtualnym escape roomem, po kilku udanych podejściach w realu. Okazało się niezwykle satysfakcjonujące, a emocje nie różniły się od tych przeżywanych w prawdziwym pokoju. Projekt XD ma wysoki poziom zagadek, trzeba się wysilić, aby nie sięgnąć po podpowiedź. Jednak efekt końcowy przynosi radość. Dziękujemy za możliwość przeżycia przygody nie ruszając się z domu ?
Katarzyna Skręt

Katarzyna Skręt

Mieliśmy przyjemność wczorajszego wieczoru zmierzyć się z Projektem XD i jak zawsze nie zawiedliśmy się ? czas upłynął nam na miłej chwili relaksu, odmóżdżeniu podczas rozwiązywania zagadek, bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy ? polecamy zdecydowanie zagrać i ruszyć szare komórki do działania a nie pożałujecie ? pozdrawiamy cała fantastyczna ekipę ?
Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#TYLKO ORYGINALNE ZAGADKI

PRZEŻYJ TO SAM!

#GALERIA ZAGADEK

POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ RÓWNIEŻ:

WIRTUALNE ESCAPE ROOMY ONLINE:

Mamy również w ofercie podróżniczy escape room online W 60 minut dookoła świata oraz sensacyjny escape room online – Projekt XD. Sprawdź również mobilny escape room.

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM DLA DZIECI

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM PODRÓŻNICZY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM KRYMINALNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

- min. gry | 1 osoba
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!