Inspirowany: historiami tajnych agentach wywiadu

WIRTUALNY ESCAPE ROOM – PROJEKT XD

1 - 5 GRACZY ONLINE, NAWET TYCH POD PSEUDONIMEM...

TIK-TAK... 60 MINUT AKCJI

MISJA PRAWIE NIEMOŻLIWA, POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY

TEMATYKA: AKCJA, TAJNIACKO-SENSACYJNY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ:

Polityka Prywatności

13 + 1 =

WYBIERZ TERMIN

#REZERWACJA

 

ZOBACZ ZWIASTUN – PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE

#TRAILER POKOJU

WIRTUALNY ESCAPE ROOM

PROJEKT XD

Jesteśmy W.I.S.E.: niezależną, międzynarodową organizacją wywiadowczą, działającą na najwyższym poziomie tajności, by chronić świat przed niebezpieczeństwami.

Kilka miesięcy temu trzech naukowców z ośrodka badawczego w Spider Tech zaginęło. Co więcej, sprawa najwyraźniej została zatuszowana. W związku z tym, podejrzewamy, że zaginięcie naukowców jest związane z tym, co Spider Tech nazywa wewnętrznie PROJEKTEM XD. Nie wiemy dokładnie, co to jest, ale raport Kameleona (naszego podwójnego agenta) wskazuje, że mamy do czynienia z czymś bardzo niebezpiecznym.
W wyniku tego, aby dowiedzieć się więcej, wybraliśmy Was jako naszych najlepszych agentów. Dlatego też wraz z Zespołem Agentów Terenowych macie do wykonania następującą misję:

Zatem, zbadajcie kompleks Spider Tech i zdobądźcie tajne plany Projektu XD. Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia. Bez odbioru.

Istotnie, czasu jest nie jest dużo by wykonać całe zadanie. Niewątpliwie sprawę utrudnia fakt, że w teren wyruszyły również konkurencyjne Zespoły, które nie do końca są waszymi sprzymierzeńcami. Jednak my – wierzymy w Was i Waszą ekipę! Bądźcie ostrożni i nie ufajcie nikomu. Powodzenia!

#opinie i recenzje

We enjoyed very much taking part in The Project X with Gamescape. It's a great tool for remoted teams to integrate and a great exercise to stretch our brain cells (on something other than job related tasks:). We recommend The Project X especially for all internationally distanced teams using English as working language! Thank you Gamescape for helping us to bond in the difficult times!
Arniq Ka

Arniq Ka

To było nasze pierwsze doświadczenie z wirtualnym escape roomem, po kilku udanych podejściach w realu. Okazało się niezwykle satysfakcjonujące, a emocje nie różniły się od tych przeżywanych w prawdziwym pokoju. Projekt XD ma wysoki poziom zagadek, trzeba się wysilić, aby nie sięgnąć po podpowiedź. Jednak efekt końcowy przynosi radość. Dziękujemy za możliwość przeżycia przygody nie ruszając się z domu ?
Katarzyna Skręt

Katarzyna Skręt

Mieliśmy przyjemność wczorajszego wieczoru zmierzyć się z Projektem XD i jak zawsze nie zawiedliśmy się ? czas upłynął nam na miłej chwili relaksu, odmóżdżeniu podczas rozwiązywania zagadek, bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy ? polecamy zdecydowanie zagrać i ruszyć szare komórki do działania a nie pożałujecie ? pozdrawiamy cała fantastyczna ekipę ?
Tomasz Urbański

Tomasz Urbański

REAL LIFE GAME EXPERIENCE

#TYLKO ORYGINALNE ZAGADKI

PRZEŻYJ TO SAM!

#GALERIA ZAGADEK

POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ RÓWNIEŻ:

WIRTUALNE ESCAPE ROOMY ONLINE:

Zarezerwuj również przygodę w kryminalnym escape roomie – Anatomia Zbrodni 2 lub w escape roomie pełnym akcji – Protokół C.H.I.M.E.R.A. Dowiedz się więcej również o mobilnym escape roomie.

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM DLA DZIECI

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM PODRÓŻNICZY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM KRYMINALNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

ESCAPE ROOM ONLINE

60 min. gry | 2-4 osób
ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM ONLINE

ESCAPE ROOM ONLINE

- min. gry | 1 osoba
ESCAPE ROOM SENSACYJNY

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

pl_PL