Floating Item

Dzięki za pobranie Zombie Escape Room DIY!

Gratuluję odważnej decyzji!

#DIY

ZOMBIE ESCAPE ROOM DIY

Zombiaki właśnie lecą na podany przez Ciebie adres. Jeśli w ciągu 10 minut nie znajdziesz ich w swojej skrzynce to:

1. Sprawdź SPAM i w razie czego wydostań ich stamtąd czym prędzej ? Dodaj od razu adres: hello@gamescape.pl do listy „bezpiecznych nadawców”, żeby więcej nie grzebać w spamie.

2. W skrzynce nic i w spamie nic? Grr… pewnie któryś zombie wydostał się i odgryzł jakąś literkę w adresie. Już go ścigamy! A Ty po prostu daj nam znać na hello@gamescape.pl że zombiaki jeszcze nie przybyły, a wyślemy kolejny konwój.

Jaki jest dalszy plan? ZOMBIE ESCAPE ROOM DIY

 

  • Na dziś? Pewnie zombiakowa impreza ? Aby wszystko przygotować potrzebujesz nożyczek i ewentualnie taśmy. Wszelkie wskazówki, jak przygotować Zombie Escape Room znajdziesz w załączniku do maila. Będą tam też materiały do druku. No i najważniejsze – historia, jaka rozegra się w Twoim pokoju…
  • Co jeszcze? Dostajesz od nas bezpłatny karnet na siłownię umysłową! Od przyszłego miesiąca, co tydzień w środę, podrzucimy Ci na maila zagadkę. Wszystko po to, by Twoje szare komórki były w dobrej kondycji, gdy przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem!

Uprzedzając pytania, czyli 3 x TAK:

  • Tak, damy Ci znać, jeśli nowe zombiaki lub inne stwory opuszczą naszą manufakturę escape roomowych przygód!
  • Tak, rozwiązując zagadki z siłowni umysłowej zyskujesz przewagę i to nie tylko umysłową! Na drugi dzień, tj. w czwartek zagadka ukaże się na naszym Facebooku, a ten kto pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi, zgarnie chwałę, a może nawet coś wygra.
  • Tak – Twoje dane są bezpieczne. W każdej chwili możesz się samodzielnie wypisać, klikając w link na końcu maila lub jak wolisz – napisać do nas na: hello@gamescape.pl.

Udanej imprezy i powodzenia z Zombiakami!

#KONTAKT

MASZ PYTANIA?

MIMO UWAŻNEJ LEKTURY TWOJE PYTANIA POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

wOW!

Lubimy Cię za to. Napisz maila, odpowiemy!

NAPISZ DO NAS:

Polityka Prywatności

13 + 14 =