WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW

INTEGRUJ, MOTYWUJ, NAGRADZAJ!

Wybierz emocjonującą rozrywkę dla Twojego zespołu!

WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW

w

English

(tak, każdy scenariusz jest dostępny u nas po angielsku)

Payment by card

na miejscu (a jakże, przyjmujemy wirtualny pieniądz nawet na kartach American Express)

h

faktura VAT

– drukowana, może eko, czyli online na Twojego maila?

%

w jednym czasie

– impreza dla wielu osób w jednym czasie, a jakże – to też jest u nas możliwe!

DLACZEGO TO JEST TO?

WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW

Tak naprawdę, możemy dla Was zrobić wiele. Połączyć pokoje, wpleść w grę produkty marki i jej historię, a nawet ukochanego brand hero. Masz pomysł, który nie ma sobie równych? Napisz do nas: hello@gamescape.pl lub zadzwoń: +48 789 315 401. Niemożliwe nie istnieje!

Poszukujesz gry miejskiej na integrację firmową – sprawdź nasze case study dla ponad 220 osób. Wyjeżdżacie w fajne miejsce i chcielibyście zagrać tam w treasure hunting – przeczytaj o tym, jak to zrobiliśmy w malowniczym Sandomierzu. Nowy produkt w firmie czy pokazenie firmy od kuchni? Zobacz jaki nowoczesny gadżet udało nam się wykorzystać w escape roomie, a jaką piękną siedzibę zwiedzali gracze podczas hybyrdy gry indoor/outdoor.

CASE STUDY

ORGANIZACJA IMPREZ FIRMOWYCH

CASE STUDY

EVENT FIRMOWY W SIEDZIBIE AKAMAI

we have been operating since

2015

eventy nawet na

220

osób naraz

obsłużyliśmy już ponad

6250

grup

ZA NAMI WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI Z NAJLEPSZYCH

Oni mają szósty zmysł!

#ZAGADKI

ESCAPE ROOM KRAKOW

WYJŚCIE INTEGRACYJNE KRAKÓW

Wyjście integracyjne Kraków pomysły? Kraków to miejsce, w którym nie brakuje możliwości na spędzenie wartościowego czasu po godzinach. Jeśli szukasz nowoczesnej rozrywki, która zapewni Wam sporą dawkę emocji, możliwość rywalizacji i genialnie spędzony czas – zapraszamy. O zabawie wiemy wszystko! Zobacz case study w siedzibie firmy Akamai

SKAZANI NA FRAJDĘ? NO JASNE, ŻE TAK!

Start – od dwóch osób. Jeśli więc Twoja firma to Ty i Twój bratanek, możecie u nas zrobić imprezę integracyjną, że głowa mała. Większe gabaryty? Naraz, jednocześnie, pomieścimy kilkadziesiąt osób na 300 m2. To jest nasz limit, więcej nie udźwigniemy. No ale wiesz, da radę też w turach! Zobacz case study gry miejskiej dla 220 osób jednocześnie

l

WYŁOŃ LIDERA, DAJ MOTYWACJĘ, POKAŻ FIRMĘ Z DOBREJ STRONY

Sam wiesz, nie musimy Ci mówić, jak ogromne znaczenie mają imprezy motywacyjne dla Twoich pracowników. W Gamescape w dodatku gra pomoże Ci znaleźć w Twoim zespole prawdziwego lidera – tego, który poprowadzi wszystkich do walki. O lepszą sprzedaż, o nowego klienta, o kolejny deadline. To rozrywka zespołowa, która dobrze robi w relacjach. Czyli team building pełną gębą! Zobacz case study - rozrywka dla najlepszych w regionie (nagroda)

WYGODNA PŁATNOŚĆ I FAKTURA

Wiemy, że chcesz wrzucić sobie całość w koszty – dlatego u nas nie ma problemu z fakturami. Drukowana czy online? Wybór należy do Ciebie. Płacić możesz gotówką i kartą, w tym kartą AMEX. Jeśli oczywiście masz ochotę! Jeśli chcesz zrobić przelew, to tylko z góry przed imprezą.
v

WE SPEAK ENGLISH!

Chcecie się bawić w międzynarodowym towarzystwie? Żaden problem! Nasza załoga nie ma problemu z językiem angielskim – dlatego do zabawy zapraszamy również obcokrajowców. Czujcie się u nas jak u siebie!

Convoy Logistics Platform

Referencje dla firmy Gamescape

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmą Gamescape z siedzibą w Krakowie w zakresie zorganizowania imprezy integracyjnej.

Zespół Gamescape przygotował dla naszych pracowników fantastyczną grę zespołową podzieloną na dwa etapy: escape rooms przechodzący płynnie w grę miejską po Krakowie. Uczestnicy zabawy, wykorzystując nieszablonowe myślenie i kojarzenie różnych faktów oraz umiejętności analityczne i współpracę w grupie mieli ważną misję ratowania świata.

Organizacja gry zespołowej dla 20 osób wymagała bardzo dobrze przemyślanej strategii jak i umiejętności logistycznych. Zespół Gameescape wykazał się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pomysłowością. Zaproponowane metody budowania zespołu przekroczyły nasze oczekiwania.

To była wyjątkowa przygoda dla naszego zespołu. Z przyjemnością polecamy współpracę z Gamescape jako organizatora imprez integracyjnych osobom, które cenią kreatywność, rzetelność oraz doskonały poziom obsługi klienta na każdym etapie realizacji projektu.

Krzysztof Gaudyn Medius Poland Sp. z o.o.

eventy dla firm krakow„Dziękujemy za bardzo dobrą organizację eventu firmowego! Szybko dogadaliśmy szczegóły (nie obyło się bez zmian z naszej strony w ostatniej chwili, z którymi nie było problemu). Sprawnie obsłużona grupa 16 osób (w większości anglojęzyczne), pokoje na wysokim poziomie. Bezproblemowa płatność kartą i faktura na następny dzień. Polecamy!”

#OUTDOOR

NOWOCZESNE GRY MIEJSKIE Z AUGMENTED REALITY (ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ) – TREASURE HUNTING KRAKÓW

Jesteście mistrzami czterech ścian i żaden Cube Wam nie jest straszny? Wyjdźcie na ulicę. Miasto rządzi się swoimi, brutalnymi prawami. A zegarek wciąż tyka, odmierzając czas do unicestwienia ziemi. Wyjście integracyjne Kraków? Ruszajcie na miasto!

OUTSIDE THE BOX? JASNA SPRAWA!

inteGRAcja nowej generacji
Wskocz na wyższy poziom. Proponujemy emocjonującą rozrywkę nowej generacji – połączenie spersonalizowanych zagadek z nowoczesną technologią. Przedstawiamy pierwszą w Polsce grę miejską z Augmented Reality (AR) rozszerzoną rzeczywistością – poznaj Kraków i swój zespół w akcji. Podczas integracji spotkacie przedmioty, które ożywają przy wykorzystaniu właściwego oprogramowania. Każda drużyna otrzyma iPad i niezbędny ekwipunek, by móc zrealizować powierzoną misję. W końcu w zespole siła!

TEAM BUILDING I TREASURE HUNTING W JEDNYM!

Jest rywalizacja, jest zabawa, są emocje. Ale może być też solidna dawka wiedzy o Twojej firmie czy nowym produkcie, idealnie wkomponowana w scenariusz gry. Niezapomniany team building (budujemy zespoły, motywujemy, nagradzamy za efekty, tworzymy lojalność). Podczas treasure hunting Kraków możesz wyłonić liderów i zaproponować im nowe wyzwania zawodowe. Z nami możesz też efektownie zaskoczyć swoich kluczowych klientów i pracowników, fundując im angażującą formę spędzenia wolnego czasu. To rozrywka na ***** gwiazdek.

CASE STUDY

IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM – SUCCESS STORY

Aleksandra Świętek, Halsang Sp. z o.o.

eventy dla firm krakow„Gamescape Sp. z o.o. zorganizowała dla naszej firmy atrakcję typu team building w opcji outdoor. Współpraca przebiegała bezproblemowo i bardzo profesjonalnie. Dodatkowo zespół Gamescape wykazał się dużym zaangażowaniem, dzięki czemu otrzymaliśmy spersonalizowany scenariusz zabawy, zawierający zadania dotyczące naszej działalności oraz wartości. Sama gra oraz rozszerzona rzeczywistość była ciekawym doświadczeniem dla każdego uczestnika. Polecamy Gamescape, jako profesjonalnego organizatora gier i zabaw dla grup o charakterze team building”

#online

INTEGRACJA ONLINE, CZYLI WIRTUALNY ESCAPE ROOM DLA FIRMY

Szukasz wciągającej rozrywki teambuilindgowej, dostępnej zdalnie? Mamy dla Ciebie wirtualny escape room online! Jak to wygląda? Już spieszymy z wyjaśnieniem! Gra odbywa się na ekranie komputera / tabletu / telefonu (co wolisz). Znajdujesz się w przestrzeni, którą możesz oglądać z każdej strony (widok 360˚).

INTEGRACJA PEŁNA EMOCJI

W escape room online podobnie jak w escape room stacjonarnym są do odkrycia różne tajemnicze przejścia. Dodatkowo w wersji online nie są to tylko pokoje, ale tajemnicze budynki oraz niezwykłe przestrzenie, które możesz zwiedzać i odkrywać. Jest ich więcej niż się spodziewasz... Zobacz case study z escape room online o tematyce sensacyjnej

WSPÓLNIE WCHODZICIE DO AKCJI I DECYDUJECIE O JEJ ROZWOJU

Nasz system umożliwia zabawę w taki sposób, że widzicie co dany gracz robi – kursory (podpisane imieniem) Twoich kompanów są widoczne w pokoju. Dzięki temu wspólnie możecie dzielić się pomysłami i łamać kody, otwierać skrzynie i sejfy – zupełnie jak w stacjonarnym escape roomie! W dodatku nie musicie wydawać poleceń moderatorowi z kamerką (spójrz w lewo, sprawdź ten kod itd.), dzięki czemu rozwiązujecie zagadki samodzielnie! Brzmi nieźle, prawda? A to jeszcze nie wszystko… Zobacz case study z escape room online o tematyce przygodowej
l

MOŻLIWOŚĆ ZABAWY KILKU, A NAWET KILKUNASTU DRUŻYN JEDNOCZEŚNIE!

10, 100, a może 1000 osób? Nie ma sprawy! Nasze wirtualne escape room możemy klonować, więc każda drużyna może bawić się w tym samym pokoju zagadek. Łatwo, więc sprawdzić, komu pójdzie najlepiej ? Wszyscy będą mieć jednakowe warunki, a także indywidulanie odliczany czas! Możesz w ten sposób wyłonić i nagrodzić zwycięską grupę! Chcecie różne scenariusze w tym samym czasie? Nie widzimy przeszkód ? Zobacz case study z escape room online o tematyce kryminalnej

NIE MUSISZ NIC INSTALOWAĆ ANI WYSYŁAĆ NAM MAILI SWOICH PRACOWNIKÓW

Otóż jedyne, co jest Ci potrzebne, to laptop (może być też tablet, czy smartphone) z dostępem do Internetu. Ewentualnie kubek ciepłej kawy lub herbaty ? We wprowadzeniu Mistrz Gry poda linka/linki, dzięki któremu każdy zespół wejdzie do gry. No i RODO mamy z głowy, bo nie musisz dzielić się z nami adresami mailowymi swoich współpracowników. Z naszej strony nie narzucamy też żadnej konkretnej formy komunikacji, dając Wam pełną swobodę w użytkowaniu swoich firmowych komunikatorów (MS Teams, Zoom, Google Meet, itd.) podczas zabawy w wirtualny escape room. Zobacz case study z escape room online z lokowaniem produktu.

Monika Tomczyk, AXA

Integracja online

Integracja online była naprawdę udana, wszyscy miło spędzili czas. Wyzwaniem strona techniczna – niektóre osoby z opóźnieniem trafiały do miejsca rozwiązania zagadki. Natomiast same zagadki to była rewelacja – od prostych do trudnych, bardzo ciekawe i wciągające, wszyscy wyrażali same extra opinie.

Pomysł na taką integrację wiązał się z dużą grupą i oczywiście obecną sytuacja pandemiczną. Kiedyś już braliśmy zespołowo udział w prawdziwej grze miejskiej, więc wwiedzieliśmy, że ten klimat spodoba się ludziom.

Liczę, że niedługo będzie można powtórzyć integracje już „w realu”.

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie naprawdę świetnej zabawy!

CASE STUDY

PODRÓŻNICZY ESCAPE ROOM ONLINE

Paulina Wolna, Nivea

Teambuilding online

W imieniu swoim i zespołu dziękujemy Gamescape za świetną zabawę.

Oczywiście Mikołaj uratowany, więc spodziewamy się cudownych świąt i mnóstwa prezentów ?

Na Państwa ofertę zdecydowaliśmy się z uwagi na brak możliwości spotkania w „realu”. Tego typu aktywności ‘on line” pozwalają na integrację i dobrą zabawę z przymrużeniem oka ?

#NA WYNOS

ESCAPE ROOM MOBILNY

CZYLI JAKI?

Taki, który sam do Ciebie przyjdzie.
Do firmy, do parku czy do hotelu!

f

JAK TY NIE PRZYJDZIESZ DO ESCAPE ROOM, TO ESCAPE ROOM PRZYJDZIE DO CIEBIE!

Czasem jest za daleko. Czasem zjadłeś już na tym zęby i chcesz spróbować inaczej. Czasem wymarzyłeś sobie, że będzie tak, jak chcesz – w siedzibie Twojej firmy, z gadżetami związanymi z Twoją działalnością, z kontrahentami i kolegami z zespołu. Tak też pomyśleliśmy. I dlatego powstał Escape Room mobilny. Fajna oferta znaczy się!

k

DAJ SIĘ PORWAĆ PRZYGODZIE, KTÓRA ZNACZY WIĘCEJ, NIŻ MILION KRĘGLI

Pokój Zagadek… nie musi być Pokojem Pełnym Zagadek. Co to, to nie. Może być Galerią Handlową pełną zagadek! Może być zagadkową siedzibą firmy, pełnym kryminału hotelem czy korporacyjnym piknikiem, na którym dzieją się rzeczy niezwykłe.

Scenariusz? Wkomponowany w Twoje potrzeby, produkty, identyfikację wizualną marki. Tak jak chcesz! Czujemy w kościach, że będzie się działo ?

W TO MI GRAJ, CZYLI DLACZEGO TO JEST EKSTRA?

Escape Room Mobilny to oferta dla tych, którzy lubią zaskakiwać, budować relacje, bawić się nowocześnie i z pomysłem. Wasza firma lubi mnożyć pozytywne emocje? To świetnie!

W Gamescape zawsze stawiamy na przygodę i wiemy, że forma nie może mieć przerostu nad treścią. Nasze scenariusze są inteligentne, zabawne i budzą emocje - nie ma tu miejsca na nudę i patrzenie w sufit. Od tego zaczynamy i tego się trzymamy. Nie może być inaczej!

U nas nie ma pół środków. Do gry mogą wejść prawdziwi aktorzy, którzy niesamowicie podkręcają akcję, a nasze rekwizyty to nie zabawki dla dzieci. Nasza propozycja to zabawa tylko dla dużych chłopców. I dla dziewczyn też!

To fajny pomysł nie tylko na teambuilding czy międzynarodowe integracje. Co powiesz na uczczenie jubileuszu, nową współpracę, fuzję firm? Cokolwiek ważnego dzieje się w Twojej firmie, możesz świętować swój sukces ze wszystkimi pracownikami. Niech dzieje się dużo!

BIORĘ PROSZĘ PAŃSTWA! CO DZIEJE SIĘ DALEJ?

Dalej dzieją się rzeczy ważne – Ty opowiadasz o swojej firmie i o Twoich oczekiwaniach. Wskazujesz miejsce, termin, liczbę uczestników, język i cel, który mamy osiągnąć.

Potem na scenę wchodzimy my – z dedykowanym scenariuszem, spójną fabułą i ciekawymi rekwizytami. Możesz na nas liczyć!

W dzień eventu aranżujemy przestrzeń i czuwamy całym zespołem – do Waszej dyspozycji są moderatorzy, aktorzy i cały zespół Gamescape. A potem? Potem świętujemy. Wasz sukces oczywiście! Zobacz case study z mobilnym escape roomem.

&

BĘDZIE TAK, JAK CHCESZ!

Escape Room Mobilny możemy zaproponować dla kilkunastu i kilkudziesięciu osób.
Język angielski, niemiecki, francuski? A może hebrajski? Ok, nie ma sprawy. Cokolwiek masz na myśli, nasz zespół potrafi przeskakiwać potrzeby. I to jest to!

CASE STUDY

MOBILNY ESCAPE ROOM – ALICJA W KRAINIE CZARÓW

TEAMBUILDING FOR COMPANIES

Company dinner? Find an alternative. One that builds a team, does chemistry, and stimulates emotions. We have been cooperating with companies of all sizes for years. And we have a great offer for you!

WIECZÓR PANIEŃSKI LUB KAWALERSKI

We have a s-u-p-e-r idea for the Last Evening of Freedom. It will be thrilling. Will you save the bride? Won't you let the Young be kidnapped? We hope!

ESCAPE ROOM KRAKÓW FOR SCHOOLS

Do you want to organize something interesting for your class? Or maybe you are organizing a trip to Krakow and are looking for cool, developing entertainment for students after sightseeing? Get to know our offer! See

ESCAPE ROOM KRAKOW FOR BIRTHDAY

Cool idea for your child's birthday? So different than all of them? With adventure and snacks? See our proposal for this special day. See

OR A GIFT?

A special occasion is approaching? Give the birthday person emotions. He will remember this evening for a long time. And maybe this will be just the beginning of a great adventure? See.

WRITE TO US:

the Privacy Policy

1 + 14 =

Download for free!

A DIY zombie escape room!

PSSST!

Zombie Escape Room – it’s a DIY kit to make your very own escape room at home!

Attention! This kit will turn your living room into a nail-biting adventure! Especially recommended for a house party.

Download, print it out, and start the party tonight!