Floating Item

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!

Nasza oferta escape room Kraków i gier miejskich Kraków, a także wirtualnych escape room online oraz mobilnych escape room, to propozycja nie tylko dla grup przyjaciół – do udziału zapraszamy również maluchy (które jak zwykle mają u nas specjalnie przystosowane scenariusze), rodziny, turystów, panny i kawalerów, grupy zorganizowane i wycieczki szkolne, a także oczywiście firmy, którym zależy na świetnym team buildingu i genialnych relacjach w zespole. Dla Was przygotowujemy specjalne scenariusze z Waszym produktem w tle, a nawet w siedzibie Waszej firmy!

#DLA FIRM

POSTAW NA TEAM BUILDING NOWEJ GENERACJI

STWÓRZ WŁASNĄ DRUŻYNĘ A. DOBRA, ONI SĄ TYLKO JEDNI. TO MOŻE B?

Zgrany zespół to wielka rzecz. Koniec, kropka. W jeden wieczór zamienicie się w tajnych agentów, których łączy jeden cel: ocalenie świata. Po tej przygodzie ratowanie sprzedaży w firmie to będzie pestka i bułka z majonezem. Szukasz fajnego sposobu na integrację Waszego teamu? Zostaw to nam. Nikt nam nie stanie na przeszkodzie!
Czy wiesz, że tworzyliśmy akcje rodem z science fiction dla takich firm jak TOYOTA, SAMSUNG, AKAMAI i wiele więcej? Działo się! Sprawdź koniecznie nasze case study.
I wiesz… jutro nie umiera nigdy!

CASE STUDY

IMPREZA DLA FIRMY MOTORYZACYJNEJ

#NA PANIEŃSKI/KAWALERSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI LUB KAWALERSKI, WESELE, 18-TKA?

A MOŻE NIETYPOWE OŚWIADCZYNY?
Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ!

Gamescape sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się niezapomniana zabawa i dobre emocje. Organizujesz event? Imprezę z okazji 30-tki dobrego znajomego? Szukasz guza? A może masz pomysł na fajne wykorzystanie naszych gier? Pssst! No to mów szybko! Zrealizujemy każdy ?

#DLA TURYSTÓW

POZNAJ KRAKÓW NA NOWO I TO OD JEGO SEKRETNEJ STRONY…

Nasze gry miejskie to sposób na alternatywne zwiedzanie miasta. Nudne spacerki od atrakcji do atrakcji to coś zdecydowanie nie dla Ciebie? Ekstra, lubimy Cię za to! Klasyczne zwiedzanie i nasza metoda są do siebie podobne jak szachy do quidditcha. No nie pogadasz. Można inaczej? Można. Sprawdź, nie dziękuj. Będzie wspaniale!

#DLA DZIECI

JESTEŚ RODZICEM? SZUKASZ ROZWIJAJĄCEJ ROZRYWKI DLA SWOICH DZIECI?

TRAFIŁEŚ/AŚ POD WŁAŚCIWY ADRES!

l

ATRAKCJE DLA DZIECI

Chcesz spędzić wartościowy czas z całą rodziną? Mamy specjalne scenariusze stworzone właśnie dla Was. Wspólnie wyruszcie w niezapomnianą przygodę niczym Skipper, Rico, Kowalski i Szeregowy, rozwiążecie zagadki i spędzicie razem wartościowy czas! Chcesz zorganizować grę dla swoich dzieci z okazji urodzin lub na ważnym wydarzeniu, np. weselu? Jasna sprawa!

Potrzebujesz czegoś na inną okazję?

Sprawdź nasze propozycje:

firma

FIRMOWE WYJŚCIE INTEGRACYJNE

Kolacja firmowa? Znajdź alternatywę. Taką, która buduje zespół, robi chemię, działa na emocje. Od lat współpracujemy z firmami różnej wielkości. I mamy dla Was rewelacyjną ofertę!

WIECZÓR PANIEŃSKI LUB KAWALERSKI

ESCAPE ROOM NA KAWALERSKI. I PANIEŃSKI!

Mamy s-u-p-e-r pomysł na Ostatni Wieczór Wolności. Będzie z dreszczykiem. Uratujecie pannę młodą? Nie dacie uprowadzić Młodego? Mamy nadzieję!
SZKOLA

ESCAPE ROOM KRAKÓW DLA SZKÓŁ

Chcesz zorganizować coś ciekawego dla Twojej klasy? A może organizujesz wycieczkę do Krakowa i szukasz fajnej, rozwijającej rozrywki dla uczniów po zwiedzaniu? Poznaj naszą ofertę!

DZIECI

ESCAPE ROOM KRAKÓW NA URODZINY

Fajny pomysł na urodziny Twojego dziecka? Taki inny niż wszystkie? Z przygodą i poczęstunkiem? Zobacz naszą propozycję na ten wyjątkowy dzień.

VOUCHER

A MOŻE PREZENT?

Zbliża się wyjątkowa okazja? Sprezentuj jubilatowi emocje. Będzie długo pamiętał ten wieczór. I może to będzie tylko początek świetnej przygody?

NAPISZ DO NAS:

Polityka Prywatności

7 + 12 =

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

pl_PL