Floating Item

CO NOWEGO?

WIADOMOŚCI I NEWSY ZE ŚWIATA ROZRYWKI

Co robić w wakacje w Krakowie?

Co robić w wakacje w Krakowie?

Co robić w wakacje w Krakowie?Wielkimi krokami zbliża się najdłuższa, najcieplejsza przerwa w roku. W związku z tym młodzi jak i dorośli nie mogą doczekać się długich, wakacyjnych dni. Już teraz planują wyjazdy, aby jak najlepiej spędzić te dwa miesiące. Na pewno wielu z nich wybierze na miejsce odpoczynku właśnie Kraków. W końcu to miasto królów polskich, w którym nie sposób się nudzić. I wtedy pojawia się pytanie – co robić w wakacje w Krakowie? Do zaoferowania jest wiele atrakcji - od ogromnej ilości muzeów, po spacerowe trasy, a i nawet skoki na bungee dla łaknących adrenaliny. Z pomocą przychodzi Gamescape Kraków! Zapewniamy ciekawe poznanie miasta, spacery w nieoczywiste miejsca, adrenalinę i niesamowitą zabawę! Pomysły na wakacje w Krakowie  Kraków da się poznać w ciekawy i niekonwencjonalny sposób. Chociaż gry miejskie są jedną z mniej oczywistych atrakcji, jakie miasto ma do zaoferowania, warto je poznać. Każda trasa gry jest inna i pozwala poznać różne zakątki miasta. 8 Portali jest grą podczas której musicie odnaleźć magiczne kryształy, które pozwolą wam na zamknięcie portalu między światem ludzi i magicznych istot.  Ciekawe zagadki logiczne w klimacie fantasy pozwolą wam na poznanie starego Zwierzyńca. Właśnie po nim biegnie trasa gry, a archiwalne zdjęcia Krakowa umożliwią zobaczenie, jak miasto wyglądało w ubiegłym wieku. Kolejną atrakcją, która pozwoli na dobre poznanie Krakowa jest gra Legendy Krakowskie. Jak sama nazwa wskazuje, ciekawe zagadki logiczne jak i trasa gry pozwolą wam poznać kilkanaście tych bardziej jak i mniej znanych legend oraz historię niektórych budynków Starego Miasta.  Z kolei gry miejskie Operacja Mindfall: Kryptonim Spiderweb i Ostatnia Zbrodnia idealnie nadadzą się dla tych łaknących adrenaliny. Pierwsza z nich to gra...

czytaj dalej
Nietypowe oświadczyny

Nietypowe oświadczyny

Czujesz, że jest to najwyższy moment na zaproponowanie swojej drugiej połówce dozgonnego wspólnego życia? Oczami wyobraźni widzisz Was już na ślubnym kobiercu, a Twoje ostatnie wyszukiwania zawierają tylko słowa „zaręczyny niespodzianka” albo „kreatywne zaręczyny”?

czytaj dalej

ESCAPE ROOM ORIENTALNY

KLĄTWA SMOKA

75 min. gry | 2-4 osób
ESCAPE ROOM ORIENTALNY

ESCAPE ROOM CZARNEJ MAGII

ZAKLĘTE AMULETY

65 min. gry | do 8 osób
ESCAPE ROOM MAGIA I ZAKLĘCIA

ESCAPE ROOM AKCJI

PROTOKÓŁ C.H.I.M.E.R.A.

65 min. gry | 2-6 osób
ESCAPE ROOM NOWYCH TECHNOLOGII

Przygodowy Escape Room

65 min. gry | 2-5 osób
ESCAPE ROOM POSZUKIWACZY SKARBÓW

KRYMINALNY ESCAPE ROOM

65 min. gry | 2-7 osób
ESCAPE ROOM DETEKTYWISTYCZNY

ESCAPE ROOM NAWET DLA 10 OSÓB

STARCIE MISTRZÓW

45 min. gry | do 10 osób
ESCAPE ROOM NAWET DLA 10 OSÓB

URODZINY W ESCAPE ROOMS

CZYLI GODZINA W (S)POKOJU.

Escape room, pokój zagadek – nazw tej rozrywki jest wiele, lecz wszystkie są podobnie enigmatyczne. Czym tak naprawdę są escape roomy i dlaczego organizacja urodzin dla dzieci właśnie tam to dobry pomysł? Poznaj urodziny w escape rooms od podszewki!

TEGO MOGŁEŚ NIE WIEDZIEĆ…

- TAJEMNICE STAREGO MIASTA

Jak stare jest krakowskie Stare Miasto? Kolorowe, odnowione kamieniczki w okolicach Rynku skutecznie odmładzają rzeczywiste oblicze tej dzielnicy.

ESCAPE ROOM DLA DZIECI

Z NOWĄ TECHNOLOGIĄ AUGMENTED REALITY

Co pierwsze nasuwa Ci się na myśl, kiedy słyszysz hasło escape room? Kłódki? Zamknięte na klucz drzwi? Wiele skomplikowanych, mechanicznych schematów?

$

NAJWIĘKSZA LOTERIA ESCAPE ROOM ONLINE

Największy jak dotąd konkurs w historii pokoi zagadek – na uczestników czekają 3 zwycięskie miejsca. Czy zajmiesz jedno z nich? Do zgarnięcia są 3 nagrody, ale uważaj, bo konkurencja jest niemała...

$

NOWOCZESNY ESCAPE ROOM Z NOWĄ TECHNOLOGIĄ

Czy kojarzysz historię z filmu lub książki pod tytułem „Inferno” Dawna Browna? Escape room z nową technologią? Sprawdź jak wygląda połączenie sztuki z escape room z nową technologią. Protokół C.H.I.M.E.R.A w Krakowie

NAPISZ DO NAS:

Polityka Prywatności

4 + 15 =

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

pl_PL