CO NOWEGO?

WIADOMOŚCI I NEWSY ZE ŚWIATA ROZRYWKI

Walentynki

Walentynki

Oryginalny pomysł na walentynki wymaga wiele wysiłku. Wiemy to, dlatego wyciągamy do was pomocną dłoń. Spraw sympatii najlepszy prezent!

czytaj dalej
Co robić w wakacje w Krakowie?

Co robić w wakacje w Krakowie?

Co robić w wakacje w Krakowie?Wielkimi krokami zbliża się najdłuższa, najcieplejsza przerwa w roku. W związku z tym młodzi jak i dorośli nie mogą doczekać się długich, wakacyjnych dni. Już teraz planują wyjazdy, aby jak najlepiej spędzić te dwa miesiące. Na pewno wielu z nich wybierze na miejsce odpoczynku właśnie Kraków. W końcu to miasto królów polskich, w którym nie sposób się nudzić. I wtedy pojawia się pytanie – co robić w wakacje w Krakowie? Do zaoferowania jest wiele atrakcji - od ogromnej ilości muzeów, po spacerowe trasy, a i nawet skoki na bungee dla łaknących adrenaliny. Z pomocą przychodzi Gamescape Kraków! Zapewniamy ciekawe poznanie miasta, spacery w nieoczywiste miejsca, adrenalinę i niesamowitą zabawę! Pomysły na wakacje w Krakowie  Kraków da...

czytaj dalej
Lochy i Smoki

Lochy i Smoki

Może z początku mogłoby się wydawać, że pokoje zagadek nie za dużo mogą mieć wspólnego z grą Lochy i Smoki, ale nic bardziej mylnego!

czytaj dalej
Wycieczka szkolna

Wycieczka szkolna

Pomysł na wycieczkę szkolną czeka na zrealizowanie! Już teraz zabierz swoją klasę na wycieczkę, podczas której gwarantujemy świetną zabawę!

czytaj dalej
Halloween w Krakowie

Halloween w Krakowie

Uwielbiacie upiorne kostiumy, jesienny klimat i nierozwiązane tajemnice? Halloween w Krakowie z Gamescape będzie dla was idealnym sposobem na spędzenie nadchodzącego święta!

czytaj dalej
Nietypowe oświadczyny

Nietypowe oświadczyny

Czujesz, że jest to najwyższy moment na zaproponowanie swojej drugiej połówce dozgonnego wspólnego życia? Oczami wyobraźni widzisz Was już na ślubnym kobiercu, a Twoje ostatnie wyszukiwania zawierają tylko słowa „zaręczyny niespodzianka” albo „kreatywne zaręczyny”?

czytaj dalej
Piracki Escape Room

Piracki Escape Room

“Piraci z Karaibów” to wasz ulubiony film? A może chętnie wcielilibyście się w postać Jacka Sparrowa lub innych członków załogi Czarnej Perły? Mamy escape room idealny dla was!

czytaj dalej
$

NAJWIĘKSZA LOTERIA ESCAPE ROOM ONLINE

Największy jak dotąd konkurs w historii pokoi zagadek – na uczestników czekają 3 zwycięskie miejsca. Czy zajmiesz jedno z nich? Do zgarnięcia są 3 nagrody, ale uważaj, bo konkurencja jest niemała...

$

NOWOCZESNY ESCAPE ROOM Z NOWĄ TECHNOLOGIĄ

Czy kojarzysz historię z filmu lub książki pod tytułem „Inferno” Dawna Browna? Escape room z nową technologią? Sprawdź jak wygląda połączenie sztuki z escape room z nową technologią. Protokół C.H.I.M.E.R.A w Krakowie

NAPISZ DO NAS:

Polityka Prywatności

14 + 9 =