ESCAPE ROOM MOBILNY – POZWÓL PRZYGODZIE ZAGOŚCIĆ W TWOICH PROGACH!

ESCAPE ROOM MOBILNY – POZWÓL PRZYGODZIE ZAGOŚCIĆ W TWOICH PROGACH!

Mobilny pokój zagadek – co kryje magiczna skrzynia?

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i tuż przed wzięciem prysznica udajesz się do kuchni, aby zrobić sobie pyszne śniadanie. Przechodzisz obok jadalnianego stołu, jednak zaraz szybko do niego wracasz, bo uświadamiasz sobie, że coś na nim stoi. Coś, czego nie było na nim wczorajszego wieczora! Jakież jest Twoje zdumienie, kiedy Twoim oczom ukazuje się wielgachna, ciężka skrzynia! Nie dość, że nie spodziewałeś się znaleźć takiego sprzętu w swoim domu, to na dodatek wydaje się, że bije od niego dziwny blask… Zaintrygowany, ale też nieco przestraszony, zaczynasz obchodzić przedmiot dookoła, bacznie mu się przyglądając. Z początku nie dostrzegasz niczego szczególnego, jednak kiedy wreszcie zbierasz się na odwagę i uchylasz wieko, w środku zauważasz mnóstwo elementów, a także kartkę… Podnosisz ją ostrożnie i zaczynasz czytać. Okazuje się, że skrzynia skrywa w sobie najprawdziwszy skarb – kamień nieśmiertelności – a Twoim zadaniem jest go zdobyć!

Nicolas Flamel

Od razu wracasz pamięcią do postaci Nicolasa Flamela, wybitnego alchemika czarodziejskiego pochodzenia. I właśnie słowo „czarodziejski” przykuwa Twoją uwagę. Czemu skrzynia pojawiła się w Twoim domu, skoro nie dane Ci było zgłębić sztuki magicznej? Może ktoś stroi sobie z Ciebie żarty, albo zwyczajnie się pomylił… Jednak gdzieś w głębi serca czujesz, że powierzenie odnalezienia kamienia nieśmiertelności nie jest byle czym i z całą pewnością nie nadaje się na temat psikusów, a sam przedmiot jest zbyt cenny, żeby tak po prostu się pomylić! Czy oznacza to jednak, że to właśnie w Tobie odkryto talent do rozwikłania zagadek, które skrywa w sobie stare, drewniane pudło, i ostatecznie zdobyć ten magiczny artefakt?

Czarodziejski świat

Co prawda, nie można odmówić Ci sprytu, ale po prostu nigdy nie przyszło Ci do głowy, że właśnie w taki sposób będzie Ci dane wejść do czarodziejskiego świata! Nagle czujesz przypływ ekscytacji, zdajesz sobie bowiem sprawę z faktu, że to, o czym od dawna marzyłeś, jest teraz na wyciągnięcie ręki! Choć nadal nie dowierzasz w swoje szczęście, to bez dłuższego namysłu zabierasz się za rozpracowywanie łamigłówek! Z czasem skrzykujesz resztę rodziny do pomocy – w końcu nie wyobrażasz sobie korzystać z kamienia sam! Jednak dobrze wiesz, że aby na niego zasłużyć, najpierw trzeba włożyć trochę wysiłku w jego zdobycie… Dlatego właśnie Ty oraz Twoi pomocnicy cierpliwie rozszyfrowujecie zagadka po zagadce, licząc, że już za niedługo staniecie się posiadaczami jednego z najsilniejszych magicznych artefaktów wszech czasów! Podoba Ci się taka wizja? Nam też! A co, jeśli powiemy Ci, że jest ona wysoce prawdopodobna? Nie wierzysz? To czytaj dalej!

Escape room mobilny – przywołaj skrzynię do siebie!

No dobrze, to jak sprawić, aby naładowany magią przedmiot pojawił się w Twoim domu? I czym są wspominane ciągle: „escape room mobilny”, „mobilny pokój zagadek”, „mobilny escape room” oraz „mobilny escape room Kraków”? Już spieszymy z wyjaśnieniami! Otóż, jak zapewne zdążyłeś się już domyślić, jest to jedno i to samo – gra opierająca się na idei klasycznego pokoju zagadek. W tej zabawie chodzi o dążenie po nitce do kłębka, czyli rozwiązywaniu łamigłówek tak, aby ukończyć misję – w tym wypadku jest to odnalezienie kamienia nieśmiertelności. 😉 Brzmi banalnie, prawda? A co kryje się za hasłem „mobilny”? Cóż… jak już wspomnieliśmy, skrzynia ulokowana jest w innym miejscu niż w budynku, w którym mieści się Gamescape. Zatem zabawa może mieć miejsce tam, gdzie tylko zapragniesz – w Twoim własnym mieszkaniu, na rodzinnym pikniku w parku czy evencie firmowym, a nawet na weselu! Czas oraz miejsce gry zależne są wyłącznie od Ciebie! Jeśli więc pragniesz urozmaicić sobie oraz swoim towarzyszom (domownikom / członkom rodziny / współpracownikom / gościom weselnym) czas wolny, a jednocześnie pragniesz, aby wszyscy zaangażowali się we wspólne działanie – nie ma na to prostszej rady, jak tylko oferowany przez nas escape room mobilny! Więc jak? Podejmiesz się zadania?

Same zyski, żadnych strat!

Jak już wspomnieliśmy, nasz mobilny pokój zagadek to niezła gratka – na uczestników czeka bowiem ogromna ilość przeróżnych zadań do wykonania. Na poparcie tych słów mamy dowód w postaci recenzji osoby, która na escape room-ach zęby zjadła! Pani Tavani, prowadząca blog na FB dotyczący pokoi zagadek, napisała: „Zagadki: kompletnie nie spodziewaliśmy się ile zagadek może skrywać tak niepozorna skrzynia! Jest ich naprawdę mnóstwo, a wszystkie pięknie wpisują się w tematykę gry. Nie zabraknie tu magii, horoskopów, run, kart tarota, magicznych sztuczek, mikstur, ksiąg, a nawet smoków! Spotkamy tu głównie kłódki, to na nich opiera się gra. Są też zagadki manualne, te z wykorzystaniem magnesu czy nawet wymagające nieco gimnastyki.” Takich argumentów nie da się poważyć. 😉

Całe mnóstwo łamigłówek plus wciągająca fabuła oraz przyjazna tematyka sprawiają, że gra staje się naprawdę angażująca. W końcu kto nie choć na moment zostać najprawdziwszym czarodziejem? 😉 Spełnienie marzeń z dzieciństwa staje się więc jak najbardziej możliwe!

Okazje?

Ale nasza propozycja to nie tylko świetna rozrywka – to także wartościowy czas, gdzie uczestnicy nie tylko rozruszają swoje szare komórki, ale też zacieśnią więzy i nawiążą relacje! Jeśli martwisz się, że Twoja impreza przewiduje udział mieszanego, nieznającego się towarzystwa – oto świetny pretekst, aby poznać się bliżej! A przecież nic tak nie łączy ludzi, jak dobra zabawa oraz budowanie wzajemnej komunikacji i zaufania. 😉

Jeśli przekonują Cię powyższe argumenty, które tyczą się też klasycznych pokoi zagadek, to mobilny escape room daje Ci też więcej swobody! Jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy gotowi pojawić się w Twoich progach wraz z tajemniczym kufrem, więc sam nie musisz nigdzie jeździć, ani martwić się o to, czy aby na pewno wszyscy dotrą pod wskazany adres. Poza tym magiczna skrzynia może okazać się jednym z elementów większej całości – na przykład wesela!

A skoro o tym mowa, to pokój zagadek wpleciony pomiędzy inne atrakcje może stanowić ogromne zaskoczenie dla uczestników! Takie przedsięwzięcie na pewno zrobi furorę wśród gości! A Ty zostaniesz okrzyknięty najlepszym i najbardziej kreatywnym gospodarzem na caaaałym świecie! 😀

Okay, przekonaliście mnie! Chcę zobaczyć tę skrzynię na swojej imprezie!

Żeby wziąć udział w zabawie przygotowanej przez zespół Gamescape, nie potrzebujesz wcale wołać „Accio!” – przydadzą Ci się za to bardziej mugolskie rozwiązania, takie jak telefon lub poczta e-mail. 😉 Jeśli więc zaintrygował Cię mobilny escape room Kraków, to koniecznie po nie sięgnij i skontaktuj się z nami już dzisiaj! 😀

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]