ANATOMIA ZBRODNI 2.0ESCAPE ROOM THRILLER

Poczuj dreszczyk emocji na własnej skórze

ESCAPE ROOM THRILLER, CZYLI ANATOMIA ZBRODNI 2.0

Poczuj dreszczyk emocji na własnej skórze Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś w swoim mieszkaniu – sam. Za oknem jest pochmurnie, za chwilę zacznie padać. To zdecydowanie nie będzie jeden z tych letnich deszczyków, zanosi się raczej na sromotną ulewę. W całym lokum wspólne rządy objęły dojmująca cisza oraz półmrok.

Z tym drugim usiłuje walczyć niewielkie źródło pobladłego światła w postaci lampki nocnej, stojącej tuż obok łóżka, na którym obecnie się znajdujesz. Zakopany pod kołdrą, trzymasz w ręku książkę lub wkładasz w uszy drobne słuchawki. Z każdą chwilą coraz bardziej zanurzasz się w posępnej historii. Historii seryjnego mordercy, którego tropem podąża grupa zdeterminowanych i odważnych kryminologów. Z zapartym tchem śledzisz poczynania obydwu stron, a w gdzieś w Twoim sercu rodzi się coraz większy podziw dla detektywów.

Zaczynasz zastanawiać się, jak to by było być jednym z nich? Czy umiałbyś z taką łatwością i bezbłędnością łączyć fakty? Czy wykazałbyś się podobnym uporem, bystrością umysłu, a nawet intuicją? I wreszcie: czy zdołałbyś ująć sprawcę makabrycznych zbrodni?

Jeśli szukasz odpowiedzi na postawione pytania, to zespół Gamescape ma dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju szansę, aby się o tym przekonać. Poznaj nasz escape room thriller – Anatomię Zbrodni 2.0.

Zaintrygowany? Zapraszamy więc do dalszego czytania…

Kim jest zabójca?

Lata 90., to w nich rozgrywa się cała akcja. Po ulicach Krakowa grasuje arcyniebezpieczny seryjniak. Jego ofiarami padają mieszkańcy jednej z dzielnic – Kazimierza. Choć denatów nie łączy zbyt wiele, a motyw nie jest nadto jasny, to z całą pewnością można stwierdzić, że mordercą jest jedna i ta sama osoba – niejaki Kręgarz, którego przydomek wiąże się z charakterystycznym pozbawianiem nieboszczyków części kręgosłupa.
Jakiś czas temu śledczy wpadli na trop Karola S., mężczyzny w średnim wieku, w którego mieszkaniu znaleziono podejrzane narzędzia. Jako że testy DNA były jeszcze w powijakach, te dowody wystarczyły, aby postawić Karola przed sądem, a następnie go skazać. I rzeczywiście – w Krakowie zapanował spokój.

Którym jednak nie dane było nacieszyć się zbyt długo… Po zaledwie kilku miesiącach od wsadzenia domniemanego Kręgarza za kraty, miasto znów zalała fala podobnych morderstw, a zdruzgotane społeczeństwo w swe zimne szpony ponownie pochwyciła psychoza strachu. Na nagłówkach zaczęły gościć pytania poddające w wątpliwość dotychczasowe postępy krakowskiej policji. Na detektywów wylano wiadro pomyj, zarzucono im niekompetencję i brak dostatecznego zaangażowania w sprawę. I choć oskarżenia te mocno mijały się z prawdą, postanowiono wymienić skład śledczych.

Organy ścigania żywią nadzieję, że nowemu zespołowi szybko uda się odpowiedzieć na pytania, które zadają sobie wszyscy: kim jest sprawca morderstw? Czy pojmano nie tego człowieka? A może Kręgarz ma swojego naśladowcę?
Aby rozwiązać tę zagadkę, zgłoszono się właśnie do Ciebie i Twoich przyjaciół. Jeśli podejmiecie się tego zadania, być może uda Wam się uratować kilka niewinnych istnień. Czas nagli. Mieszkańcy są coraz bardziej rozjuszeni, a zabójca nie śpi i gotów jest do ataku w niemal każdym momencie.

Czy chcesz zostać wybitnym kryminologiem?

Zgadujemy, że jeśli to czytasz, to odpowiedź jest twierdząca. Dzięki escape room thriller masz możliwość wcielić się w detektywa i spróbować ująć niebezpiecznego oprawcę.

A na czym polega zabawa w pokoju zagadek? Cóż, możesz wpisać w Google zapytanie „escape room Kraków” lub dowiedzieć się tego od nas… W skrócie: do rozwiązania zagadki prowadzą Cię po kolei inne łamigłówki. Na ich rozszyfrowanie Ty oraz Twój zespół macie 60 minut. Poruszacie się jedynie w wyznaczonym obrębie, który jest klimatycznie zaaranżowany. Nad rozgrywką czuwa Mistrz Gry, który w każdej chwili gotów jest pomóc Wam w rozwianiu wszelkich wątpliwości.

Jakie korzyści daje Ci zabawa w escape room thriller Anatomia Zbrodni 2.0?

Przede wszystkim zyskujesz jedyną w swoim rodzaju szansę, aby na pełną godzinę wcielić się w kryminologa, i to bez kończenia odpowiednich studiów! Jeśli więc od zawsze intrygowała Cię praca śledczych, jesteś fanem kryminałów i / lub podcastów true-crime, to zdecydowanie jest to gra stworzona dla Ciebie!

Ponadto w naszym pokoju czeka całe mnóstwo zagadek, a zdaje się, że to między innymi pewna doza tajemnicy i niepewności jest jednym z bardziej wabiących elementów, jeśli chodzi o sprawy kryminalne? Wierzymy, że przyznasz nam rację. 😉

Kwestia łamigłówek niezaprzeczalnie wiąże się też z możliwością wykazania się – sprytem, kreatywnością, logicznym oraz nieszablonowym myśleniem. Jeśli masz ochotę sprawdzić swój poziom determinacji i pragniesz pobudzić szare komórki do działania – nie ma nic prostszego, jak właśnie udać się do naszego lokalu przy Kościuszki 74 w Krakowie i zagrać w Anatomię Zbrodni 2.0!

Zabawa w naszym escape room-ie to także świetna okazja do spędzenia czasu razem ze znajomymi w niestandardowy, pełen zabawy i emocji sposób. Jeśli więc dopadła Was spotkaniowa rutyna, warto ją przełamać! Gwarantujemy, że w Gamescape nie będziecie się nudzić. 😉

Jeśli wpisywałeś w wyszukiwarkę zapytanie „escape room Kraków”, to chyba masz już swoją odpowiedź, prawda? 😉

Z całą pewnością nie musimy Cię już dłużej namawiać. Szczególnie jeśli całe życie marzyłeś o zostaniu jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych kryminologów! Daj się porwać historii Kręgarza i przyjmij wyzwanie! Czekamy na Ciebie przy ulicy Kościuszki 74 w Krakowie. Do zobaczenia!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]