Oferty i promocje, czyli jak zaoszczędzić w Escape Roomach

Czy chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę w Escape Roomie, ale nie chcecie zbyt mocno obciążyć portfela? Mamy dla Was kilka sprawdzonych trików, które pozwolą Wam zaoszczędzić trochę gotówki, nie rezygnując ze wspaniałej rozrywki.

Wiele escape roomów posiada idealne oferty i promocje, dzięki którym można nieco przyoszczędzić.  Przed dokonaniem rezerwacji zawsze sprawdźcie stronę internetową, gdzie znajdziecie wiele możliwości obniżenia ceny! A jeśli żadna z nich Wam nie odpowiada, zawsze możecie zapytać o dostępne oferty i promocje podczas rezerwacji. 

My na przykład dosyć wyróżniamy się różnorodnością zniżek, takich jak zniżka studencka, rodzinna, dla honorowych dawców krwi oraz specjalne kody promocyjne (krówki) i wiele innych!

Jak wiele korzyści mogą przynieść wydarzenia specjalne?

Często zdarzają się okazje do świętowania, a my takie okazje wykorzystujemy jak najlepiej. Warto rozglądać się czy w najbliższym czasie odbędą się jakieś wydarzenia specjalne, podczas których są dostępne atrakcyjniejsze zniżki. Na przykład, w czasie Halloween, za każde przebranie obniżaliśmy cenę o 10zł, także można było obniżyć koszt nawet o 80zł! Warto śledzić nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z wszystkimi promocjami oraz żeby żadne wydarzenia specjalne Was nie ominęły.

kalendarz i kalkulator

Dodatkowe oferty i promocje z jakich możecie skorzystać to na przykład tańsze godziny wejść. Pamiętajcie, że wiele Escape Roomów oferuje specjalne ceny w wyznaczone dni lub godziny. U nas np. taniej jest od poniedziałku do czwartku! Aczkolwiek co Escape Room, to te dni i godziny się mocno różnią, więc zawsze warto sprawdzić.

procent

Atrakcyjne zniżki na wiele okazji i wydarzeń

Escape roomy często oferują atrakcyjne zniżki dla większych grup. Im więcej osób, tym taniej wychodzi na osobę. Zatem zbierz grupę znajomych i zaplanuj wspólną wizytę! 

Inną drogą może być zapisanie się do newslettera. Często wysyłamy newslettery z informacjami o najnowszych promocjach i zniżkach. Zapisanie się na takie listy mailingowe może zapewnić dostęp do ofert, które nie są ogólnodostępne, a także oferują atrakcyjne zniżki.

Oszczędzanie na wizytach w escape roomach jest możliwe dzięki użyciu kilku prostych kroków: korzystaj z grupowych zniżek, śledź media społecznościowe i newslettery, szukaj okazji na serwisach z kuponami, graj w tygodniu oraz sprawdzaj oferty i promocje last minute. Dzięki tym wskazówkom możesz cieszyć się zabawą w escape roomach, nie nadwyrężając przy tym swojego budżetu.

Pamiętaj, że zawsze warto być czujnym i poszukać jakichś opłacalnych zniżek, zawsze jest to 15, czy 25zł więcej na inne przyjemności (albo na następną grę :)). 

Do zobaczenia!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!