CO ROBIĆ W KRAKOWIE WIECZOREM

CZYLI KRÓTKI PORADNIK SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU

CO ROBIĆ W KRAKOWIE WIECZOREM, CZYLI KRÓTKI PORADNIK SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU

Nudno wszędzie, smutno wszędzie…
Jak często zdarza Ci się smętnie spoglądać w okno i wzdychać tęsknie za jakimś angażującym zadaniem? Masz ochotę spotkać się z przyjaciółmi i / lub z drugą połówką, ale pogoda na zewnątrz nie wydaje się zbyt przyjazna, aby wyjść na spacer, a każda inna aktywność jawi Ci się jako zbyt jałowa? Ile czasu spędzasz ostatnio na szukaniu godnej formy rozrywki, która nie tylko zajmie Twój czas, ale też da Ci satysfakcję oraz pobudzi do pracy albo szare komórki, albo ciało?

Może właśnie przed chwilą, znużony/-a wyczekiwaniem na cud, zasypywałeś/-aś wyszukiwarkę hasłami typu „co robić w Krakowie wieczorem”, „co robić w Krakowie”, „co można robić w Krakowie”, „co można robić w Krakowie z chłopakiem/ dziewczyną”, „co robić w Krakowie zimą”, „co robić w Krakowie w weekend”, „weekend w Krakowie co robić”? Cóż, zgadujemy, że jeśli tak, to odpowiedzią, która zwróciła Twoją uwagę, była fraza „escape room Kraków”, i to właśnie w taki sposób wylądowałeś/-aś na naszym blogu! W takim razie cieszymy się bardzo, że możemy Cię u nas gościć i serdecznie Cię witamy! Mamy też nadzieję, że nasza propozycja okaże się idealnym odzwierciedleniem Twoich potrzeb i pragnień. 😉 Chcesz się o tym przekonać? Zatem pozostań z nami i czytaj dalej!

Czym jest escape room Kraków w wydaniu Gamescape?

Tak, tak, często zdarza się, że gdzieś (na przykład na domówce lub w autobusie) zasłyszymy jakieś słowo lub ich zbitek, który wydaje nam się co najmniej enigmatyczny. To zaciekawia nas na tyle, że postanawiamy sprawdzić, co za sobą kryje, jednak w toku późniejszych wydarzeń zupełnie zapominamy o sprawie. I tak żyjemy w dalszej niewiedzy, aż do momentu, kiedy ktoś lub coś przypomni nam o tej sytuacji. Jeżeli właśnie tak wyglądało Twoje spotkanie z hasłem „escape room” lub „pokój zagadek”, to nie martw się – okazja, aby zgłębić temat, właśnie się nadarzyła! 😀 I wcale nie musisz przeskakiwać na inną stronę! Wszystko Ci wyjaśnimy!

Otóż, zarówno angielska, jak i polska wersja nazwy tej formy rozrywki już może naprowadzić Cię na rozstrzygnięcie, a także pozwolić Ci puścić wodzę fantazji. Jednak możliwe, że Twoje wyobrażenia mijają się nieco ze stanem faktycznym. Poza tym… różnie to bywa w różnych lokalach. 😉 Każde miejsce rządzi się swoimi prawami, więc na przykład człon „escape” („ucieczka”) akurat niezbyt przekłada się na realia panujące w Gamescape.

Tutaj nikogo nigdzie nie zamykamy na klucz! W naszej zabawie chodzi raczej o wykonanie pewnej misji, określonej przez wymyślony przez nas scenariusz (każdy pokój / gra posiada swoją własną fabułę). Aby tego dokonać, trzeba rozgryzać łamigłówki zastawione w pomieszczeniu, którego elementy biorą udział w zabawie. Można więc nimi manipulować – oczywiście starając się zachować je w nienaruszonym stanie. 😉 Na osiągnięcie celu grupa ma 60 minut. Jeśli jej członkowie obawiają się, że nie zdążą rozwiązać wszystkich zadań przed upływem tego czasu, to w takiej sytuacji mogą skontaktować się z Mistrzem Gry. Osoba ta jest w stanie udzielić takiej wskazówki, która jedynie naprowadzi drużynę na rozwiązanie, a nie poda je na tacy. 😉

W naszym lokalu przy Kościuszki 74 w Krakowie znajdziesz całe mnóstwo opcji, bo możemy pochwalić się kilkoma fantastycznymi pokojami! Każdy z nich to unikalna fabuła oraz cel! W Gamescape możesz więc m. in. wcielić się w:

kryminologa, którego zadaniem jest uchwycenie seryjnego mordercy,
poszukiwacza przygód, głodnego zdobycia cennego skarbu, ukrytego przez korsarzy,
tajnego agenta, który musi zanurzyć się w świecie sztuki, aby powstrzymać szalonych naukowców przed opanowaniem świata,
pomagiera przyjaznego, acz niesfornego Skrzata, starającego się odnaleźć pewne magiczne kryształy, a tym samym próbującego zamknąć czarodziejski portal tuż przed nosami wrednych stworów!

Czy to właśnie odpowiedź na pytanie „co robić w Krakowie wieczorem”?

My jesteśmy przekonani, że jak najbardziej! 😀 I ośmielamy się nawet myśleć, że Ty też! W końcu nasza propozycja to świetna opcja na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi lub drugą połówką! W naszym lokalu czeka Was mnóstwo frajdy oraz angażującej szare komórki zabawy!
Poza tym to niezawodny sposób na zapewnienie sobie odrobiny adrenaliny, a do tego szansa na zacieśnienie więzi w Twoim gronie! W końcu taka rozrywka opiera się na nieustającej współpracy. 😉 Do całej listy plusów trzeba też dopisać fakt, że każdy pokój jest zupełnie inny, więc nie ma szansy na powtórki. A to gwarant mocnych wspomnień! Ty oraz Twoja grupa nie musicie też zważać na warunki pogodowe, wszystko ma miejsce w budynku (i to klimatyzowanym!)!

Z tak mocnymi argumentami trudno jest się nie zgodzić. 😉 Dlatego czym prędzej zarzuć dalsze poszukiwania, usuń z Google wszelkie hasła typu „co robić w Krakowie wieczorem”, „co robić w Krakowie”, „co można robić w Krakowie”, „co można robić w Krakowie z chłopakiem/ dziewczyną”, „co robić w Krakowie zimą”, „co robić w Krakowie w weekend”, „weekend w Krakowie co robić” i najzwyczajniej w świecie zagadaj do nas – czy to mailowo, czy telefonicznie… Możesz to zrobić także za pośrednictwem Messengera! Sam/-a widzisz, że nie ma niczego prostszego!

A skoro tak, to czekamy na kontakt! 😉 Do usłyszenia / napisania – cześć!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]