OPERACJA MINDFALL, CZYLI GRA MIEJSKA KRAKÓW

OPERACJA MINDFALL, CZYLI GRA MIEJSKA KRAKÓW

Gdy czujesz niepohamowany głód zabawy…
Czy lubisz rozwiązywać zagadki? Kręci Cię sytuacja, kiedy masz okazję poczuć intensywną, wytężoną pracę szarych komórek? Poza tym nigdy nie odmówisz, jeśli w grę wchodzi świetna zabawa, zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie przyjaciół? Z tego tytułu uwielbiasz planszówki, sudoku, krzyżówki? A może Ty oraz Twoja ekipa sięgnęliście już nawet po escape roomy (nasze pokoje bardzo gorąco się polecają ;))?! Pragniesz większej ilości doznań i chciałbyś spróbować czegoś nowego?

To co w takim razie powiesz na nowoczesną grę miejską z Augmented Reality (Rozszerzoną Rzeczywistością)?

GRA MIEJSKA KRAKÓW

A może jakiś czas temu zdarzyło Ci się wpisać w wyszukiwarkę zapytania typu „gra miejska Kraków” lub „Kraków gra miejska”, jednak nie udało Ci się znaleźć niczego ciekawego?

Cóż, istnieje szansa, że nie natrafiłeś wówczas na Operację Mindfall… Jeśli tak, to teraz masz niepowtarzalną okazję przeczytać o naszej propozycji i zanurzyć się w szpiegowskim klimacie!

Gotów do podjęcia takowej akcji? No to do dzieła!

Czym jest gra miejska Kraków?

Jeśli jednak nie wiesz, czym owa gra typu outdoor jest, to pozwól, że szybko i sprawnie wprowadzimy Cię w ten tajemniczy świat. 😉

Otóż, jak sama nazwa wskazuje, gra miejska Kraków swoją „planszę” ma na terenie miasta wojewódzkiego Małopolski. Poruszając się po jego ulicach, uczestnicy zabawy rozwiązują kolejne zagadki tak, aby ostatecznie zakończyć misję (którą wyjawimy w kolejnym akapicie ;)). Wszystko to w towarzystwie AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości (z angielskiego: augmented reality). Istnieje tu więc interakcja między materialnym otoczeniem a światem wirtualnym. Stanowi ona również jeden z elementów łamigłówek. 😉 Do tego wszystkiego ekipa dostaje specjalistyczny szpiegowski sprzęt, który także pomaga w rozwiązywaniu postawionych zadań. A dzięki wbudowanym mapom z GPS gracze wiedzą, w którą stronę się udać.

W razie problemów technicznych, grupa ma do dyspozycji kontakt do naszej Agentki Specjalnej. Nie trzeba więc o nic się martwić, bo uczestnicy nie zostają pozostawieni sami sobie!

Zapewne właśnie w ten sposób znalazłeś się na naszym blogu! Jesteśmy z tego faktu niezmiernie radzi! 😀 Mamy nadzieję, że Ty także! Jeśli więc czujesz się zaintrygowany naszą propozycją na niecodzienne zwiedzanie Krakowa, to serdecznie zapraszamy do dalszej lektury! 🙂 Uwierz nam – warto!

Fabuła

No dobrze, brzmi całkiem fajnie, ale zapewne niecierpliwisz się na myśl o poznaniu historii Operacji Mindfall! Spokojnie, niebawem wszystkiego się dowiesz! Czytaj dalej!

Otóż: misją Twoją i Twojej ekipy będzie powstrzymanie bezwzględnej organizacji SpiderTech, która to pała niepohamowaną żądzą opanowania świata. Do tego celu stworzyła ona arcyniebezpiecznego wirusa. Na czym polega jego działanie?

Wirus odpowiedzialny jest za przejęcie kontroli nad ludzkim umysłem, a co za tym idzie – za jego pomocą organizacja będzie miała wpływ na każdą podjętą decyzję, czy to w kwestii zakupów, wyborów politycznych, a nawet zdrowia i życia poszczególnych jednostek! Brzmi jak istne szaleństwo, prawda?

SpiderTech

Cóż, niestety, SpiderTech z całą pewnością wie, co robi i ani myśli się wycofać! Dlatego też zostaliście powołani, aby w ciągu 120 minut wykraść antidotum, włamać się do głównego serwera i powstrzymać działanie wirusa! Czy dacie radę wyrobić się w czasie i uratować niczego nieświadome społeczeństwo? Podejmijcie ryzyko, bo bez Waszej pomocy świat pogrąży się w chaosie!

Więcej zagadek, nowe możliwości i rozszerzona rzeczywistość!

Nie da się ukryć, że Operacja Mindfall to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz czegoś jeszcze bardziej angażującego niż klasyczne escape roomy. A 2 godziny na zabawę to zdecydowanie więcej niż standardowe 60 minut w pokoju… A więcej czasu to więcej łamigłówek! 😉 Poza tym dużym urozmaiceniem jest też udział rozszerzonej rzeczywistości. Sam przyznaj, połączenie wirtualnego i namacalnego świata brzmi intrygująco i kusząco. Szczególnie, że te uniwersa nie tylko ze sobą współwystępują, ale też wzajemnie się przenikają!

Top Secret

Gra miejska daje Ci też możliwość poznania nieodkrytych dotąd zakamarków Krakowa, a co za tym idzie – zgłębienia wiedzy na jego temat. Uwierz nam, każda ciekawostka jest na wagę złota, choćby w sytuacjach stricte towarzyskich. 😉 A skoro już o towarzystwie mowa – podobnie jak w przypadku tradycyjnych gier escape room, gra outdoor to idealna okazja na przyjemne spędzenie czasu w gronie rodziny lub znajomych. Dobra zabawa zbliża do siebie ludzi jak nic innego! No i wreszcie… dwie godziny spacerku z pewnością pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie oraz samopoczucie. Kto wie, może gra zachęci Cię do wcielenia w życie dobrego nawyku codziennych pieszych wypraw? Jak widzisz, możesz jedynie zyskać!

Właśnie dlatego zarzuć wpisywanie „Kraków gra miejska” w wyszukiwarkę!

Przecież właśnie przedstawiliśmy Ci idealną propozycję! Klimat, fabuła, rozszerzona rzeczywistość, kwestie prospołeczne i prozdrowotne – wszystko to składa się na Operację Mindfall! Jedyne, co musisz zrobić, to skrzyknąć garstkę chętnych ludzi i wyruszyć razem z nimi (i nami!) na miasto! Nie zwlekaj więc, dobra zabawa czeka!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]