Długi Weekend – jakie rozrywki Kraków?

Wraz z ciepłymi miesiącami nadchodzą długie weekendy, a co za tym idzie czas wolny na rozrywki. Kraków w tym okresie ma wiele do zaoferowania i na pewno nie pozwoli nikomu się nudzić – zaczynając od wielu atrakcji dla turystów, takich jak klasyczne zwiedzanie miasta, po wiele dodatkowych rozrywek. Dzisiaj przychodzimy do Was z sugestiami jak można spędzić czas wolny tak, aby wykorzystać go najkreatywniej jak to tylko możliwe.

Trochę aktywności w czas wolny

Kraków jest miastem, który swą architekturą zachwyci niejednego turystę, ale i mieszkańca. Swoją wędrówkę najlepiej oczywiście zacząć na Starym Mieście, gdzie od razu można odwiedzić Wawel i zajść do ziejącego ogniem Smoka.Koniecznie musicie też odwiedzić krakowski Kazimierz, który zachwyci Was nie tylko architekturą, ale i najsłynniejszymi zapiekankami w całym Krakowie, które skradły serce niejednemu koneserowi. Czy to nie brzmi jak dosłownie piękny i pyszny czas wolny?

Lista rozrywek, które można znaleźć w Krakowie

Trochę kultury w czas wolny

Jeżeli chcecie sprawdzić co Kraków ma do zaoferowania w sferze kulturalnej to Muzeum Narodowe będzie strzałem w dziesiątkę. Oczywiście jest to jedno z wielu krakowskich muzeów i jeżeli bliżej Wam do sztuki nowoczesnej to MOCAK na pewno spełni Wasze oczekiwania. Dla miłośników sztuki polecamy również Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, który zachwyci Was nietypowymi roślinami oraz pięknym otoczeniem. Oczywiście gdy mowa o kulturze to obowiązkowo musimy wspomnieć o teatrach, a szczególnie o Teatrze Bagatela czy Teatrze Słowackiego, jednak tu zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

Widok Wawelu z lotu ptaka

Trochę rozrywki, czyli Gamescape!

Dla fanów aktywności, które będą mogły zaangażować również Wasze głowy mamy propozycję nie do odrzucenia, czyli Gamescape! U nas nie tylko świetnie spędzicie czas wolny, ale jeżeli marzy Wam się również zwiedzanie to nasze gry miejskie będą dla Was idealną okazją do połączenia tych dwóch aktywności. Chcecie poznać najsłynniejsze krakowskie legendy, a może chcecie uratować świat? Marzy Wam się jednak tematyka fantasy? To wszystko mamy do zaoferowania! O trasę również nie musicie się martwić. Z nami zwiedzicie nie tylko Stare Miasto, ale i stary Salwator i Zwierzyniec, a i na spacer po Bulwarach Wiślanych znajdziemy czas. Wszystko to i wiele więcej jesteśmy w stanie Wam zapewnić, więc nie musicie już wysilać się, by znaleźć w czas wolny trochę  rozrywki. Kraków ma pewne magiczne miejsce na Salwatorze, w którym chętnie pomożemy Wam urozmaicić Wasz długi weekend. To jak? Widzimy się w Gamescape?

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!