Rodzinny wypad do escape roomu 

Pokoje zagadek mogą być świetnym rozwiązaniem na aktywne spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Trwają wakacje, więc rodzice często chcą zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą rozrywkę. To nie musi się wiązać z dalekim wyjazdem – w okolicy również znajdzie się wiele ciekawych rzeczy. Jak na przykład rodzinny wypad do adventure roomu. Dla wielu dzieci będzie to coś nowego i zaskakującego. Da Wam to również możliwość pogłębienia rodzinnych więzi.

 Podczas gry wspólnie pracujecie nad znalezieniem wskazówek i rozwiązaniem zagadek, dzięki którym przeżyjecie niesamowitą przygodę. Każda gra trwa nieco ponad godzinę, więc dzieci zbyt mocno się nie zmęczą i będą miały siłę na dalsze atrakcje.

No chyba, że wybierzcie zamiast escape roomu jedną z naszych gier miejskich. Wtedy czeka Was ciekawy spacer po Krakowie z zagadkami, które czekają, aby je rozwiązać. Gra toczy się na iPadzie Gamescape, ale nie martwcie się – dzieci doskonale sobie z nim radzą i jest łatwy w obsłudze. W razie potrzeby, zawsze jest z Wami Pan Goblin – przyjaciel z Gamescape Kraków – który udziela cennych wskazówek. 

dzieci w escape roomie
Rodzina grająca w grę planszową

Pokoje zagadek dla dzieci w Gamescape Kraków

W Gamescape Kraków znajdziecie aż trzy pokoje zagadek, w których mogą bawić się dzieci. W Zaklętych Amuletach mogą wcielić się w czarodziei, którzy muszą wygrać wyścig z czasem i dotrzeć do Pucharu Życia przed złym czarnoksiężnikiem. Łowcy przygód mogą wybrać się do Skrzyń Umarlaków, gdzie poznają prawdziwe życie wilków morskich i wyruszą na poszukiwania skarbu piratów! A dla tych, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z escape roomami , mamy Zaginione Kryształy. W przygodzie pomoże wam goblin, któremu musicie pomóc powrócić do swojej magicznej krainy. A wy który pokój zagadek wybierzecie na swój rodzinny wypad?

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!