JAKI JEST CEL ESCAPE ROOMÓW – INTEGRACJA FIRMOWA 

Integracja firmowa w Gamescape

Jeśli kiedykolwiek usiadłeś przed komputerem z myślą, aby poszukać nowatorskiej, niecodziennej aktywności integracyjnej to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Proponujemy wam spróbowanie swoich sił w escape roomie. Rozrywka na żywo lub online może poprawić umiejętności w zakresie komunikacji, rozwiązywania problemów i radzenia sobie z różnymi wyzwaniami, więc nie ma znaczenia czy ma to być integracja firmowa, wyjście ze znajomymi czy jakaś inna okazja – pokoje zagadek świetnie się do tego sprawdzą.

Pokoje zadek – szybkie przypomnienie na czym to polega

Przypomnijmy najpierw szybko na czym cała zabawa polega. Każda gra ma określony cel, do którego dążycie w określonym czasie. Współpracując ze sobą pokonujecie tematyczne wyzwania, rozwiązując zagadki, szukając wskazówek i wykonując różne zadania. Nad przebiegiem waszej gry czuwa Mistrz Gry, zawsze skłonny wam pomóc, jeśli tylko będziecie chcieli. Gra może odbyć się w pokoju, na świeżym powietrzu w trakcie gry miejskiej, a nawet online przed komputerami. To zależy tylko od tego na co zdecydujecie się grupą.
ręce składające puzzle w formie integracji firmowej

Integracja firmowa w Gamescape Kraków

To właśnie tutaj w Gamescape może się odbyć wasza integracja firmowa. Pokoje zagadek są rozrywką dla każdej grupy. Escape room może być angażującym i ekscytującym sposobem na wzajemnie poznanie się osób w nowych zespołach, a przy graczach, którzy pracują ze sobą od jakiegoś czasu jest idealnym sprawdzianem współpracy. Wspólny cel i limit czasowy oraz adrenalina pozwalają na zbliżenie się do siebie uczestników. Być może poznacie się od strony, której jeszcze nie widzieliście u kolegów i koleżanek? Chociaż scenariusze zabaw są fikcyjne, to przeżywane emocje i umiejętności, które rozwijają się w pokoju są jak najbardziej realne i mogą mieć trwałe efekty w miejscu pracy. Nie musi być to jedynie narzędzie, którego chcecie użyć przy budowie zespołu, może to być również nagroda oraz dodatkowa rozrywka w trakcie uroczystego dnia. Może akurat macie co świętować i potrzebujecie spędzić aktywnie czas?
zbiór zagadkowych przedmiotów w escape roomie

Przede wszystkim dobra zabawa

Nie ważne jednak w jakim celu wybieracie się do escape roomów najważniejsza jest zawsze dobra zabawa. A to gwarantujemy zawsze. Każdy znajdzie dla siebie jakiś scenariusz zabaw obojętnie od formy escape roomu. Jeśli potrzebujecie szczegółów zajrzyjcie na naszą ofertę dla firm i już teraz wybierzcie coś dla swojego zespołu.

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]