SKRZYNIE UMARLAKÓWESCAPE ROOM PIRACI

Pełen akcji escape room Kraków? Tylko w Gamescape!

SKRZYNIE UMARLAKÓW – ESCAPE ROOM PIRACI

Pełen akcji escape room Kraków? Tylko w Gamescape!
Hej, łowco przygód! Jeśli czytasz ten tekst, to na bank szukasz czegoś ekscytującego, co choć na chwilę wyrwie Cię ze szponów bezlitosnej codzienności! Możliwe, że masz dość męczącej rutyny, pragniesz dać się ponieść emocjom i rzucić się w wir aktywności, których jeszcze nie dane Ci było zakosztować.

Czy mamy rację? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś, ponieważ w Gamescape przyszykowaliśmy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju pokój zagadek! Jego dumny tytuł brzmi „Skrzynie Umarlaków”, więc zapewne zdążyłeś się już domyślić, nasz Sherlocku, że to najlepsza odpowiedź na Twoje zapytania do Google z cyklu „escape room piraci” oraz „escape room Kraków”!

Gotowy poznać więcej szczegółów? Uwaga, bo w takim razie czeka Cię ostra jazda bez trzymanki! Jednak wierzymy, że taka opcja nie jest Ci straszna, wręcz przeciwnie – czujesz się zachęcony jak jeszcze nigdy wcześniej! Dlatego KONIECZNIE czytaj dalej! 😀

Misja? Wykraść legendarny skarb!

Żeby dowiedzieć się, na co właściwie się piszesz, musisz poznać fabułę. Postaramy się więc krótko ją streścić. 😉 Usadów się więc wygodnie w fotelu lub krześle i… nie, nie zamykaj oczu, tutaj niestety nie włącza się audio! Ten narząd wzroku będzie Ci potrzebny do dalszego czytania. 😉 A uwierz, jest co czytać! Dlatego nie przeciągamy bardziej i zabieramy się do opisywania!

Wyobraź sobie, że dawno, dawno temu żyli sobie żądni przygód i skarbów piraci. Owe wilki morskie odznaczały się niesamowitą determinacją, dzięki której udało im się zebrać ogromny majątek. Jednak bezkompromisowość korsarzy miała też swoje drugie oblicze: kiedy już zgromadzili najróżniejsze kosztowności (a często robili to nie tylko sprytem, ale i siłą), ani myśleli od tak ich komukolwiek oddawać! Przez długie lata pilnie strzegli swych skarbów… Tak pilnie, że nawet na wiele wieków po ich śmierci nikomu nie udało się dotrzeć do legendarnego majątku.

Jednak po świecie zaczęły krążyć pogłoski dotyczące domniemanej lokalizacji pirackiego skarbu. Obszar poszukiwań zawężał się do jednej wysepki, gdzieś pośrodku bezkresnego oceanu. Pewnego dnia, kiedy Ty oraz Twoi przyjaciele siedzieliście w jednym z portowych pubów, nieznajomy jegomość bez słowa podrzucił Wam tajemniczą mapę. Zaczęliście snuć przypuszczenia, że to właśnie ona może doprowadzić Was do skrytki.

I tutaj właśnie zaczyna się Wasza przygoda… O ile okażecie się na tyle odważni, aby podnieść rzuconą Wam rękawicę… Oczywiście, istnieje ryzyko, że tajemniczy mężczyzna jedynie stroi sobie z Was żarty… Jednak co, jeśli gdzieś tam czeka cała skrzynia kosztowności? Skrzynia, która może być Wasza, jeśli tylko po nią sięgniecie! Czy jesteście gotowi rzucić wszystko i spróbować odnaleźć skarb?

Co będziesz z tego miał?

Oprócz oczywistej odpowiedzi, jaką jest piracki majątek, profitów z tej przygody jest wiele. 😉 Przede wszystkim zafundujesz sobie porządną dawkę emocji i adrenaliny! A przecież chyba tego właśnie szukasz, wpisując w Google „escape room piraci”, czyż nie?
Poza tym spędzisz pełną godzinę na świetnej zabawie! Co więcej – sam możesz dobrać towarzyszy tej niezwykłej wyprawy – może ich być aż pięciu! Razem będziecie musieli krok po kroku rozszyfrowywać zagadki, stale ze sobą kooperując. Kto wie, może to przyczyni się do zawiązania między Wami silniejszych więzi? 😉

Dodatkowym atutem jest możliwość wykazania się sprytem, logicznym myśleniem, ale też kreatywnością i nieszablonowym podejściem do sprawy. Chcesz zdobyć podziw najbliższych osób? Nie ma na to prostszego sposobu, jak właśnie zagrać w nasze Skrzynie Umarlaków!

Czujesz się dostatecznie przekonany?

To cudnie! Usuń więc hasło „escape room piraci” ze swojej wyszukiwarki, bo jedyne, czego musisz w tym momencie szukać, to monet i diamentów! Cudnych, błyszczących, zapewniających Ci bycie obrzydliwie bogatym. 😉

Zbierz ekipę śmiałków i razem wyruszcie na podbój niepozornej wysepki!

Widzimy się przy Kościuszki 74 w Krakowie. Ahoj! 😉

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]