ferie kraków – zabawa w escape roomie

FERIE KRAKÓW

Koniec stycznia dla uczniów zawsze kojarzy się tylko z jednym- ferie. Kraków w tym roku rozpoczyna je 30 stycznia i już nie może się doczekać, aż uczniowie opuszczą swoje szkoły i na chwilę będą mogli odświeżyć swoje głowy.

ATRAKCJE DLA DZIECI KRAKÓW

Dwa tygodnie to wystarczająco, aby odpocząć, ale i wykorzystać ten czas w ambitny sposób. Trzeba więc dobrze rozplanować ferie, a to zadanie nie tylko dla najmłodszych, ale i dla ich rodziców. Na pewno wiele z nich chce, aby ich pociechy spędziły wolne w sposób kreatywny i nie musiały się nudzić. Jakie w takim razie wybrać atrakcje dla dzieci? Kraków na całe szczęście ma wiele do zaoferowania, a w tym my- Gamescape Kraków! Pokoje zagadek nie tylko zapewniają dużo rozrywki, ale i w nietypowy sposób motywują do myślenia. To idealna okazja, aby dać głowom trening, ale w kreatywny sposób, który nie tylko zapewni dużo radości i satysfakcji, ale kto wie? Może pozwoli odkryć nowe talenty.
szóstka dzieci spędzające ferie rozwiązując zagadki w escape roomie

GAMESCAPE KRAKÓW

Planujecie spędzić ferie w Krakowie? W takim razie to idealna okazja, aby nas odwiedzić! Codziennie czekają na Was nasi Mistrzowie Gry oraz nasze pełne niespodzianek pokoje- i to, aż sześć, a każde z nich w innej tematyce! Marzy Wam się odnalezienie zaginionego skarbu i bogactwo na wieki? A może od zawsze chcieliście wiedzieć jak to jest być tajnym agentem, który musi uratować cały świat? Wszystkie te niesamowite doświadczenia oraz więcej czekają na Was w jednym miejscu- Gamescape Kraków.

pani w czerwonej bluzce trzyma w ręce tablet z grą w escape room online

ESCAPE ROOM ONLINE

Ferie zimowe, niestety ze względu na porę roku dla części nie kojarzy się z wypoczynkiem, a chorobą. Dwa tygodnie przeleżane w łóżku niekoniecznie nasuwają myśl o kreatywnie spędzonym czasem. Jak więc go urozmaicić? Tutaj też przychodzimy dla Was z rozwiązaniem! Jeżeli warunki nie umożliwiają spotkania z przyjaciółmi na żywo, to spotkajcie się z nimi online! Nasz escape room online pozwoli Wam na spotkanie pełne niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Także już dziś wybierzcie swoją formę spędzania wolnego czasu i do zobaczenia w Gamescape!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]