Niezapomniane walentynki w escape roomie

Niezapomniane walentynki w escape roomie

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i jest to najwyższy czas, aby rozpocząć do nich przygotowania. Czasem coraz trudniej wymyślić coś nietypowego, więc co wy na to, aby spędzić czas we dwoje w escape roomie? W Gamescape czekają na Was scenariusze zabaw, dzięki którym spędzicie wspaniale czas. A gdzie lepiej się zbliżycie jak nie sami w pokoju zagadek? Dowiedz się jak zorganizować nietypową randkę w escape roomie.

Pomysł na niezapomniane walentynki w escape roomie

Niezapomniana randka to nie tylko urozmaicenie spacerów, wyjść do kina czy teatru. Pokazuje również jak się ma twoja kreatywność. Ciekawe pomysły dodatkowo powodują wzrost zainteresowania osobą i dają gwarancję, że nie będziecie się nudzić w swoim towarzystwie. W escape roomie przenosicie się do innego świata, gdzie liczą się jedynie zagadki. Wydostanie się z pokoju budzi emocje i wyzwala ducha walki. Walczymy zarówno z czasem jak i schematycznym myśleniem, które niejednokrotnie może nas zaprowadzić do ślepego zaułku. Nietypowa randka w escape roomie jest więc idealną okazją, aby sprawdzić, jak radzicie sobie jako drużyna lub wzmocnić więzi między wami. W końcu nic tak nie pogłębia relacji jak wspólne dążenie do celu. Macie szansę współpracować, przetestować wzajemne zaufanie i pomysły na rozwiązanie zagadek.
para kobiety i mężczyzny w walentynki otwierają prezent śmiejąc się

Walentynkowy escape room w Gamescape Kraków

Gamescape słynie z organizacji dobrej zabawy. W naszych sześciu pokojach na pewno znajdziecie jakiś, który znajdzie się w waszym wspólnym kręgu zainteresowań. Fani Harry’ego Pottera poczują się jak w domu w Zaklętych Amuletach, a ci, którzy potrzebują większej dawki adrenaliny na pewno znajdą ją w Anatomii Zbrodni 2 lub Protokole C.H.I.M.E.R.A. Mamy również coś dla tych, którzy chcieliby wznieść swój związek na kolejny poziom. W Klątwie Smoka mamy specjalne miejsce na oświadczyny, które wasza druga połówka zapamięta. Zaproście, więc swoją drugą połówkę do escape room i spędźcie to święto na fenomenalnej zabawie. Jeśli nie jesteście pewni co do organizacji randki u nas zawsze możecie skontaktować się z Mistrzami Gry, a już oni zadbają o to, aby było to dla was niezapomniane przeżycie.

stukające się dwa kieliszki czerwonego wina na randce w niezapomniane walentynki

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]