Jak spędzić wolny

czas z rodziną?

Wolny czas z rodziną kojarzy nam się przede wszystkim z przyjemnymi i relaksującymi aktywnościami spędzonymi razem. To niezwykle ważna część życia, która pozwala na budowanie silnych więzi i tworzenie wspólnych wspomnień. 

W dzisiejszych czasach często brakuje nam chwil spędzonych w gronie najbliższych. Skupiamy się na rzeczach materialnych, zapewnieniu jak najlepszego bytu, tak naprawdę zapominając co w tym życiu jest najważniejsze. To właśnie wolny czas z rodziną, którego mamy coraz mniej powinien być dla nas priorytetem. Można go wykorzystać w różny sposób robiąc coś kreatywnego lub po prostu rozmawiając ze sobą. Najważniejszy jest w tym jednak wspólny czas

Jak dobrze zorganizować wspólny czas

Często zastanawiamy się w jaki sposób zorganizować wspólny czas, aby był on jak najlepiej wykorzystany i dobrze wspominany. Jest wiele możliwości, aby wolny czas z rodziną był udany i przede wszystkim przyniósł wiele radości. Spacer, wspólny obiad, wycieczka rowerowa a może coś bardziej kreatywnego? Rozwiązywanie zagadek razem z rodziną to doskonały sposób na wspólny czas i stymulowanie myślenia oraz współpracy. Jeżeli szukacie takiego miejsca to właśnie u nas w Gamescape Kraków możecie tak spędzić czas. Wolicie wspólnie pogłówkować w pokoju pełnym tajemnic, czy może wyjść na świeże powietrze i zmierzyć się z zadaniami jakie dla was mamy? Niezależnie jaki jest wasz wybór u nas znajdziecie zarówno pokoje zagadek jak i gry miejskie, a to wszystko po to aby jak najbardziej urozmaicić wam wasz wspólny czas.  

Mama z dwójką dzieci w wolny czas z rodziną
wspolny czas w pokoju zagadek - kłódka na skrzyni

Czy rozwiązywanie zagadek wzmacnia nasze więzi rodzinne?

W czasie wolnym z rodziną najważniejsze jest spędzenie jakościowego czasu razem i tworzenie wspomnień, które będą się wspominać przez lata. Jeżeli jednak postawicie na wspólne rozwiązywanie zagadek to na pewno nie pożałujecie. Nieważne jakie rodzaje zagadek wybierzecie, najważniejsze jest to, że będą one dostosowane do zainteresowań i umiejętności całej rodziny, co pozwoli na wspólną zabawę i budowanie więzi. W Gamescape Kraków mamy spory wybór tematyki naszych pokoi. Dodatkowo dwa z nich jesteśmy w stanie dopasować do wieku dzieci, tak aby rozwiązywanie zagadek było z korzyścią dla wszystkich i przynosiło radość nawet tym najmłodszym. Dlatego jeżeli dalej nie wiesz jak spędzić wolny czas z rodziną, to już dziś zachęcam Cię, aby przyjść właśnie do nas.

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!