Gry miejskie – logiczne myślenie na świeżym powietrzu

Gry miejskie to fascynująca forma rozrywki, które nie tylko zapewnia dobrą zabawę, ale rozwija również logiczne myślenie oraz orientację w terenie. W połączeniu z technologią rozszerzonej rzeczywistości (AR) oraz systemami GPS na iPadach, stają się one jeszcze bardziej ekscytującym doświadczeniem.

Trasy naszych gier to okazja na poznanie miasta nie tylko dla turystów. Wędrujemy po mało znanych częściach Krakowa, dzięki czemu nawet rodowici Krakowianie mają okazję poznać coś nowego. Gry miejskie to okazja do poznania miasta w zupełnie nowy sposób. Dzięki nowoczesnym technologiom możecie zanurzyć w historię i kulturę Krakowa, jednocześnie rozwijając swoje zdolności logicznego myślenia. Jest to również idealna okazja do sprawdzenia, jak się ma wasza orientacja w terenie.  

gra miejska w Krakowie na rynku głównym

Gry miejskie – z czym to się je?

Na czas gry miejskiej otrzymujecie od nas iPada z technologią AR oraz GPS-em razem z torbą, walizką lub plecakiem wypełnionym gadżetami, które będą niezbędne do ukończenia misji. Na grę macie 140 min i choć trasy się różnią, to każda z nich ma długość między 3 a 4,5 km. 

Orientacja w terenie i rozwijanie zdolności logicznego myślenia

Podczas gry uczestnicy rozwiązują zagadki logiczne, łamigłówki, trzeba szybko podejmować decyzje oraz wykorzystywać własną wiedzę. To wszystko rozwija zdolność logicznego myślenia, które potem przydaje się w codziennym życiu. 

Kraków jest również miastem pełnym zaułków, uliczek i ukrytych miejsc. Rodowitym Krakowianom zdarza się gubić, a co dopiero turystom odwiedzającym miasto. Dzięki wykorzystaniu technologii GPS na iPadach, macie okazję poznać miasto jak nigdy dotąd, bez obawy, że pójdziecie za daleko. Musicie poruszać się po różnych lokalizacjach, odnajdywać punkty, co wymaga nie tylko zdolności pracy w grupie, ale i pokazania, że wasza orientacja w terenie jest na dobrym poziomie 

technologia AR na grze miejskiej

Tematy naszych gier

Nasze gry mają różne trasy i różne tematyki. Możecie wcielić się w tajnych agentów w trakcie Operacji Mindfall: Kryptonim Spiderweb, detektywów na tropie seryjnego mordercy w Ostatniej Zbrodni i magicznych wojowników, którzy ratują świat w grze 8 Portali. Dla tych co chcą poznać Kraków i jego tajemnicę mamy Legendy Krakowskie, a dla najmłodszych śmiałków mamy grę, gdzie poznają Goblina i razem z nim zamykają Magiczny Portal

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!