KRAKÓW: ATRAKCJE DLA TURYSTÓW

CZYLI NOWA FORMA ZWIEDZANIA

KRAKÓW: ATRAKCJE DLA TURYSTÓW, CZYLI NOWA FORMA ZWIEDZANIA

Kapcie w muzeum i mamroczący pod nosem przewodnik… Znasz to? Od dawna marzysz o wyjeździe do miejsca, które niesamowicie Cię fascynuje (na przykład Krakowa ;)). Pragniesz poznać jego historię, kulturę, obyczaje. Na samą myśl o tym, że kiedyś tam będziesz, cieszysz się jak małe dziecko. I wreszcie się udaje! Akurat dostajesz urlop, Twoi znajomi także mają chwilę wolnego czasu, no i pogoda ma być przepiękna – wszystko układa się idealnie! No właśnie… jest ZBYT idealnie i w głębi serca czujesz, że coś może pójść nie tak. Że Twoje oczekiwania fantastycznej przygody rozminą się z rzeczywistością. Trzewia dają Ci znać, że coś nie wypali i rzeczywiście: na miejscu okazuje się, że najzwyczajniej w świecie… wieje nudą. Bowiem cała Twoja grupa stoi w niebotycznych kolejkach do upatrzonych przez Ciebie atrakcji, a kiedy wreszcie (zmęczeni i poirytowani) docieracie do wrót muzeum / kościoła / innego klimatycznego miejsca, okazuje się, że musicie uzbroić się w wytarte przez tysiące stóp kapcie, a Wasz przewodnik po kilku godzinach pracy ma tak zdarty głos, że czujecie poczucie winy za każdym razem, kiedy po raz kolejny słyszycie jego przepełnione bólem egzystencji chrząknięcie.
I niby cieszysz się, że tu jesteś, przecież o to właśnie Ci chodziło, a jednak… nie do końca czerpiesz z tego wyjazdu pełnymi garściami. Cóż, jeśli więc w Google ostatkiem sił wklepujesz „kraków atrakcje dla turystów” lub „kraków dla turystów”, błagając w duchu, aby wyskoczyło coś godnego uwagi, to oto jesteśmy dla Ciebie! Cali na biało, wychodzimy Twoim modłom naprzeciw, gotowi zapewnić Ci taką rozrywkę, o jakiej nawet Ci się nie śniło! Gotowy na solidną dawkę emocji? 😀 W takim razie czytaj dalej!

Kraków dla turystów – daj się zaskoczyć!

Zwiedzanie wcale nie musi być nudne, a co więcej – może w sobie zawierać element niesamowitej przygody! I wcale nie musisz zdawać się na ślepy los!

Jeśli od zawsze marzyłeś o uratowaniu świata, to mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne – grę miejską, która nie dość, że oprowadzi Cię po naszym pięknym Krakowie, pozwoli Ci zajrzeć w jego zakamarki oraz poznać kilka ciekawostek o nim, to na dodatek umożliwi Tobie oraz Twoim znajomym wcielenie się w tajniaka! A wszystko to przy akompaniamencie rozszerzonej rzeczywistości (AR)!

KRAKÓW: ATRAKCJE DLA TURYSTÓW – Jak to dokładnie wygląda?

Po prostu kontaktujesz się z nami, następnie przychodzisz do naszego lokalu przy ulicy Kościuszki 74, my wprowadzamy Cię w fabułę oraz wyposażamy w potrzebny sprzęt, a następnie Twoja ekipa wyrusza na miasto i razem rozwiązujecie zagadki, rozsiane po najbliższej okolicy. Jesteście pierwszy raz w Krakowie? To nic! Cały czas prowadzi Was system GPS, poza tym dostajecie także kontakt do specjalnego agenta, który stale nad Wami czuwa. 😉 To się właśnie nazywa nowoczesne podejście i Kraków dla turystów! 😀

A co po zabawie? Kraków dla turystów

Skoro jest gra, to muszą być też nagrody! Jako drużyna, walczycie o pierwsze miejsce razem z innymi grupami, które wcześniej brały udział w naszej grze miejskiej. Jeśli macie ochotę, możecie też podzielić się między sobą na mniejsze podgrupki i konkurować w swoim własnym gronie. A za samo podjęcie się arcytrudnego zadania, jakim jest uratowanie świata, z całą pewnością należy się odpowiednia odznaka. 😉
Jednak to nie wszystko! Oprócz wszelakich tytułów, do grona zdobyczy możesz dopisać także całe mnóstwo ciekawych wspomnień (którymi będziesz mógł później podzielić się ze zzieleniałymi z zazdrości znajomymi, którzy nie udali się na taką superową wycieczkę), jeszcze mocniejsze zacieśnienie więzi ze współtowarzyszami, ogromną dawkę pozytywnej energii, a także radość z wykazania się umiejętnością logicznego i kreatywnego myślenia!
Teraz na pewno nie powiesz nam, że nie warto wyrwać się schematom. 😉

Podsumowując…

Dlatego właśnie sądzimy, że nasza gra typu outdoor świetnie sprawdzi się jako ciekawsza alternatywa dla tradycyjnego zwiedzania. 😉 Spora dawka emocji, grywalizacji, wspólnego rozwiązywania problemów, ciekawostek na temat naszego cudownego miasta… To wszystko nadaje nowy sens hasłu „Kraków dla turystów”!

Więc jak, nadal wolisz wytarte kapcie i przemęczonego przewodnika? A może jednak weźmiesz stery we własne ręce i skierujesz swe kroki do naszego lokalu przy ulicy Kościuszki 74? 😉 Wybór należy do Ciebie. Choć osobiście uważamy, że szkoda przegapić taką okazję…

Dlatego zrób prezent sobie i swoim przyjaciołom, i sięgnij po nowy wymiar zwiedzania już dziś!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]