Fajny escape room online dla dzieci

czyli jak pokrzyżować plany nudzie

Fajny Escape room online dla dzieci, czyli jak pokrzyżować plany nudzie

Standardowy dylemat każdego rodzica

Powiedzenie, że „w czasie deszczu dzieci się nudzą” znasz aż za dobrze? Za oknem szaro, buro i ponuro, ale Twoich podopiecznych rozsadza energia i trudno jest Ci ich poskromić? A może to nie kwestia pogody, a po prostu braku rozrywek dostępnych w najbliższym sąsiedztwie? Albo skorzystaliście już z absolutnie każdej możliwej formy zabawy, jaka znalazła się pod ręką? Jakkolwiek by nie było, wiesz jedno: milusińscy potrzebują czegoś, co nie tylko sprawi im wielką radochę, ale także zajmie na jakiś czas! Jeśli więc potrzebujesz szybkiego rozwiązania, cóż… przychodzimy do Ciebie z istną bombą! 😀 Poznaj escape room online dla dzieci! Świetna zabawa gwarantowana!

Pokój zagadek w wersji online? Opowiedz mi więcej!

Zapewne jesteś zaintrygowany samą formą, jeśli chodzi o escape room dla dzieci online. Możliwe, że zastanawiasz się, jak to właściwie działa? Spieszymy z wyjaśnieniami!

W wersji wirtualnej naszego pokoju Ty oraz Twoja grupa (niekoniecznie złożona z samych milusińskich ;)) znajdujecie się w pomieszczeniu, które musicie eksplorować. Zbieracie potrzebne Wam akcesoria, które tafiają do zdalnego „plecaczka”. Oczywiście, rozwiązujecie zagadka po zagadce, tak, aby dojść do celu. Czyli jak w standardowym pokoju zagadek. 😉

Liczba graczy może wynosić od 1 do 6, i nie muszą oni znajdować się w tym samym pomieszczeniu… ani nawet domu czy mieszkaniu! Dzięki możliwości integracji z Zoom, jaką posiada nasz escape room online dla dzieci, możecie bez problemu grać razem, znajdując się na dwóch różnych zakątkach globu! Czy nie brzmi to fascynująco? 😀 A jeśli macie ochotę na grę w gronie domowników – nie ma żadnego problemu, absolutnie nic Was nie ogranicza! Usiądźcie razem przed monitorem i dajcie się ponieść fantazji przez nasycone emocjami 60 minut!

Zanurz się w fascynujący świat pokoju „W Krainie Czarów”!

No dobrze, zasady już znasz, ale czego możesz się spodziewać, jeśli chodzi o sam klimat? Cóż, jak sama nazwa wskazuje, nasz escape room online dla dzieci kręci się wokół tematu szeroko pojętej magii. 😉 Ty oraz współgracze będziecie mieli szansę poznać sympatycznego skrzata, w którego posiadaniu jeszcze do niedawna znajdowały się kamienie służące do utrzymania porządku na świecie. Jak już zapewne się domyślasz, ślad po owych kamieniach zaginął, a co za tym idzie – kontrolę przejął chaos i zamęt. Jako drużyna, będziecie musieli odnaleźć artefakty i przywrócić dawny porządek.

To jak, podejmujesz wyzwanie? 😉

Hmm…

Naprawdę, jeszcze się zastanawiasz?!

Nie możemy uwierzyć, że nie przekonuje Cię wizja zabawy pełnej emocji! I to jeszcze bez konieczności wychodzenia z domu!

No dobrze, ale jeśli potrzebujesz jeszcze kilku argumentów, oto i one:

– Twoje dzieci (i nie tylko ;)) będą Ci wdzięczne za wymyślenie tak kreatywnej i angażującej formy rozrywki,

– to niepowtarzalna szansa, aby zaimponować swoim pociechom i wykazać się odwagą oraz sprytem, a także pobudzić je do samodzielnego myślenia,

escape room dla dzieci online to idealny pomysł na integrację przy pomocy Zooma czy Skype’a, a to niewątpliwie umożliwia im oraz współuczestnikom ponownie poczuć, że są jedynym w swoim rodzaju teamem,

– jeśli sam nie weźmiesz udziału w zabawie, to zyskasz godzinę dla siebie i przeznaczysz ją, na co tylko zechcesz.

I jak, teraz lepiej? 😀

Wchodzę w to!

Tak? To cudownie! Właśnie na taką odpowiedź liczyliśmy! Nie zwlekaj więc i czym prędzej zarezerwuj nasz escape room online dla dzieci „W Krainie Czarów”! Sympatyczny skrzat już na Was czeka! Do zobaczenia!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]