Mobilny pokój zagadek

– jesteśmy skrojeni na Twoje potrzeby!

Mobilny pokój zagadek? Pierwsze słyszę!

Skoro czytasz naszego bloga, to z całą pewnością jesteś choć trochę zaznajomiony z tematyką pokoi zagadek. Wiesz na pewno, że zabawa ta polega na rozwiązywaniu łamigłówek, najlepiej w grupie bliskich znajomych lub rodziny. Zapewne myśląc o escape roomie, wyobrażasz sobie „zamkniętą” przestrzeń, zaaranżowaną tak, aby wczuć się w klimat danej historii, a także stawić czoła postawionym przez autorów zadaniom. No dobrze, ale co w takim razie oznacza enigmatyczny termin „mobilny pokój zagadek” lub „mobilny escape room”?

Pozwól, że Ci to wyjaśnimy, bo najzwyczajniej w świecie warto to wiedzieć. A jeszcze lepiej – skorzystać. 😉 Koniecznie więc czytaj dalej!

Czy ktoś powiedział „mobilny pokój zagadek”?!

Jeśli tak, to jesteśmy gotowi do drogi! Mamy spakowane wszelkie potrzebne do zabawy akcesoria, aby zawitać z nimi właśnie u Ciebie – w siedzibie firmy, na rodzinnym pikniku lub weselu! Mobilny pokój zagadek to idealna opcja na imprezę w Twoim stylu i na Twoich zasadach. 😉 Zabawa może potrwać godzinę lub nawet cały wieczór – wszystko zależy od Ciebie! Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o scenariusz. Co prawda, mamy w zanadrzu kilka gotowych historii (w klimacie pirackim, podróżniczym lub kryminalnym), jednak jeśli masz ochotę nadać imprezie indywidualnego rysu, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły!

Psst…

Jeśli chcesz się zainspirować, no i jesteś ciekaw naszych realizacji dla firm, zapraszamy do zapoznania się z wpisami dotyczącymi eventów dla Miquido lub Akamai, bo to doskonałe przykłady tego, co mamy na myśli, pisząc „mobliny escape room Kraków”.

Mobilny escape room Kraków to same profity!

Dlaczego właściwie miałbyś wybrać mobilny escape room? Cóż poza oczywistymi oczywistościami (takimi jak zacieśnianie więzi między graczami, świetna zabawą połączona z logicznym myśleniem, pobudzanie kreatywności, możliwość wyłonienia lidera i wieeele, wiele innych), główną zaletą jest indywidualne podejście do rozrywki – i to w dwojakim znaczeniu! Po pierwsze – to Ty wyznaczasz miejsce oraz czas zabawy, a co za tym idzie, posiadasz pełną kontrolę nad sytuacją. 😉 Wspólnymi siłami możemy zaaranżować wyznaczoną przez Ciebie przestrzeń, dostosować grę do ilości osób oraz do Twojego grafiku.
Po drugie – escape room mobilny daje Ci możliwość dopasowania scenariusza zabawy pod własne potrzeby. Jeśli masz ochotę wpleść w rozgrywkę zagadki dotyczące faktów z życia Twojego lub Twojej firmy, albo rozwiązywać łamigłówki za pomocą wyznaczonych przez Ciebie gadżetów – nie ma sprawy! To Twoja impreza i Ty tu rządzisz! Poza tym taka forma ogranicza Twój wysiłek – nie musisz nigdzie się przemieszczać. To my jedziemy do Ciebie. 😉 Dodatkowym atutem może być też element zaskoczenia – uczestnicy zabawy, którzy przybędą na miejsce, z całą pewnością nie dostaną żadnych sygnałów co do tego, jaka niespodzianka ich czeka. Nikt przecież nie zobaczy logo Gamescape ani nie skojarzy nazwy ulicy z naszym lokalem. Więc jeśli lubisz sprawiać znajomym miłe niespodzianki – ta opcja jest jak najbardziej dla Ciebie. 😀 Rzecz jasna, zapewniamy dyskrecję. 😉

Czekamy na Ciebie!

Jeśli więc spodobała Ci się idea mobilnego pokoju zagadek (a jesteśmy niemal stuprocentowo pewni, że tak ;)), koniecznie skontaktuj się z nami! Już nie możemy się doczekać, aż porozmawiamy, obgadamy szczegóły, a potem… przejdziemy do realizacji Twojego pomysłu! Nie zwlekaj, zaskocz swoich znajomych i zadzwoń do nas lub napisz maila. Z całą pewnością nie będziesz żałować. 😀
Zatem… do usłyszenia… lub przeczytania. 😉
Hej!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]