PIRACKI ESCAPE ROOM

PIRACKI ESCAPE ROOM

Co robić z dzieckiem w Krakowie? A może “Piraci z Karaibów” to po prostu wasz ulubiony film? Chętnie wcielilibyście się w postać Jacka Sparrowa lub innych członków załogi Czarnej Perły? W naszym escape room piraci staną się Waszymi najlepszymi przyjaciółmi! Choć fabuła pokoju “Skrzynie Umarlaków” nie jest wzorowana na kultowym filmie (nie sugerujcie się nazwą 😉), z pewnością czeka Was tam piracka zabawa!

piracki escape room

CO CZEKA WAS W POKOJU?

Oprócz uzbrojonych po zęby korsarzy, którzy tylko czekają na śmiałków takich, jak Wy? Dobra piracka zabawa i masa wyjątkowych wspomnień, a także szansa na sprawdzenie swoich umiejętności! Legenda głosi, że najbardziej nieustraszeni piraci po długich latach plądrowania morskich szlaków, postanowili zakopać zdobyte skarby, licząc, że trafią one z nimi w zaświaty. Jeśli wierzyć jednak plotkom, złoto (wraz z właścicielami) nie ruszyło się z miejsca ani o milimetr. W tym escape room piraci nie śpią! Możliwe, że zwyczajnie zgubili drogę i nie dotarli do celu, jednak niektórzy wierzą, że to piraci z zaświatów maczali palce w zaginięciach. Czy odważycie się zaryzykować i spróbować swoich sił? Piracki escape room czeka!

WIĘCEJ WYBORU- WIĘCEJ ZABAWY!

Jeśli myślicie, że czekamy na was z tylko jedną wersją pokoju, jesteście w dużym błędzie! “Skrzynie Umarlaków” to piracki escape room dostępny w wersji zarówno normalnej, jak i średniej i łatwej, dzięki czemu możemy dostosować trudność zagadek do wieku uczestników. Będziecie wiedzieć co robić z dzieckiem w Krakowie 😉 Jeśli natomiast chcecie wyruszyć w piracką przygodę ze znajomymi, którzy nie mówią po polsku, dajcie znać wcześniej- przygotujemy escape room i wprowadzimy was do pokoju w języku angielskim. A po grze na chętnych czekają zdjęcia, do których możecie zapozować w rekwizytach znalezionych w pokoju. Takiej okazji nie możecie ominąć!

AHOJ, KODOŁAMACZE!

Szable w dłoń, żagle w górę! Wybierzcie piracki escape room w Krakowie, wcielcie się w nieustraszonych piratów i odnajdźcie legendarny skarb. Jeśli wasza piracka zabawa zakończy się sukcesem, zdobędziecie nieskończone bogactwa i szacunek w świecie korsarzy. Nie czekajcie z rezerwacją – wybierzcie odpowiedni termin i odwiedźcie nas w Gamescape! Teraz już na pewno będziecie wiedzieć, co robić z dzieckiem w Krakowie!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]