Nietypowe oświadczyny w escape roomie!

Nietypowe oświadczyny w escape roomie!

Czujesz, że jest to najwyższy moment na zaproponowanie swojej drugiej połówce dozgonnego wspólnego życia? Oczami wyobraźni widzisz Was już na ślubnym kobiercu, a Twoje ostatnie wyszukiwania zawierają tylko słowa „zaręczyny niespodzianka” albo „kreatywne zaręczyny”? To jest czas, w którym spieszymy Ci z pomocą! Wrzesień obfitował w zaręczyny, a każdy kolejny pierścionek był coraz większym zaskoczeniem dla osoby obdarowanej, ale także dla nas! Uwierzcie, w takim momencie czuwanie przy kamerach jest równie ekscytujące co oglądanie hollywoodzkich produkcji.Tym samym powoli możemy nazywać się nie tylko Mistrzami Gry, ale także Mistrzami Zaręczyn, a spiskowanie z osobami planującymi staje się już naszym nowym ulubionym zajęciem! Jeśli szukasz sposobu na nietypowe oświadczyny- skontaktuj się z nami, z ogromną chęcią pomożemy dobrać idealny escape room i idealny sposób na to wyjątkowe wydarzenie.

nietypowe oswiadczyny

Zaręczyny w Krakowie

W Krakowie znajduje się wiele pięknych miejsc, które można zaaranżować na to wyjątkowe wydarzenie, a jednym z nich jest właśnie stylizowany na klimat Dalekiego Wschodu escape room! Twoje zaręczyny niespodzianka, a zarazem nietypowe oświadczyny muszą być dopięte na ostatni guzik i zaplanowane tak, aby druga połówka niczego się nie spodziewała, a u nas jest to gwarantowane. Jeśli poznaliście się w escape room, bądź jedna z Waszych randek odbyła się właśnie w jednym z tego typu pomieszczeń to tym bardziej trzeba wziąć tę opcję pod uwagę.

Nietypowe oświadczyny wiążą się z przeszukaniem ogromnej ilości stron, sprawdzeniem wielu miejsc, tak aby te zaręczyny niespodzianka przebiegły zgodnie i z planem i bez żadnych niesprzyjających okoliczności. Jest to ciekawy początek i wdrożenie w proces planowania późniejszego ślubu i wesele, które również będą obfitowały w sprawdzanie każdego poszczególnego elementu. Czy jednak dodatkowy stres przed takim wydarzeniem jak kreatywne zaręczyny jest potrzebny? Oceńcie sami, lecz pewność, że osoba wybrana nie spodziewa się zaręczyn w escape room jest ogromna, a wybór odpowiedniego klimatu zależy już tylko od Ciebie!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]