Przerwa zimowa co robić w ferie?

Czas wolny od zajęć szkolnych można wykorzystać na wiele sposobów. Niektórzy wyjadą z pewnością na narty, korzystając z zimowej pogody. Niektórzy z Was zapewne będą chcieli odpocząć od nauki i porobić coś innego – w końcu od tego jest przerwa zimowa. Jeśli zastanawiacie się, co robić w ferie, a chcecie spędzić je aktywnie, mamy dla Was kilka pomysłów.

 Co robić w ferie? Kila aktywności na powietrzu

Codzienne i powtarzalne siedzenie w szkolnych ławkach może przybić każdego. Dobrym rozwiązaniem problemu jest znalezienie alternatywy i zrobienie czegoś aktywnego!

Przerwa zimowa nie oznacza, że nie możecie znaleźć żadnych atrakcji na zewnątrz. Tym, którzy nie wyjeżdżają w tym roku na narty, miasto oferuje inne atrakcje. W Krakowie otwartych jest kilka lodowisk, na przykład lodowisko w Parku Jordana. Wynajmijcie łyżwy i zmierzcie się z żywiołem. Jeśli nie jesteście fanami sportu, sam spacer może okazać się okazją na odkrycie nowych, pięknych miejsc.

grupa grająca w grę miejską

Lubicie zagadki oraz spacery? Jeśli tak, świetnym pomysłem na to, co robić w ferie, będzie gra miejska! Niestraszny będzie Wam mróz, kiedy zajmiecie się angażującą misją ratowania świata. Nasze gry miejskie z systemem Augmented Reality zapewnią Wam na pewno dużo rozrywki i pozwolą wcielić w rolę tajnych agentów czy Drużyny Pierścienia.

dłonie zetknięte nad stołem

Przerwa zimowa w Krakowie

Zajęcia na powietrzu mogą jednak być niewystarczające, by dobrze wykorzystać cały czas wolny. W tym wypadku również mamy kilka pomysłów.

W Krakowie pojawia się wiele niezwykłych inicjatyw na to, co robić w ferie. Na przykład wycieczka do Kopalni Soli Wieliczka, warsztaty artystyczne, zwiedzanie Muzeum Krakowa. Ten czas wolny możecie wykorzystać na znalezienie nowego hobby!

Przerwa zimowa to także szansa na oderwanie się od codziennych obowiązków. Zbierzcie zgrany zespół i sprawdźcie się w rozwiązywaniu zagadek. Odwiedźcie pokoje zagadek w Gamescape Kraków! Zagadki w klimacie magii, tajnych agentów lub poszukiwaczy skarbu – mamy do wyboru 6 scenariuszy, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!